Мама ДЕКЕМВРИйка на тумбаче се любува как тати нежно го целува

  • 13 713
  • 294
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 48
 Simple Smile   привет мами!

Миленка, това може да са родилни контракции. Не искам да те плаша, ама ако не са се успокоили нещата или ако не си отишла още на лекар е добре да отидеш.

Аз миналата седмица имах контракции една нощ доста начесто. Обадих се на лекарката си и отидох на преглед. Оказа се, че това са били подготвителни контракции, Бебето е слязло по-ниско, но нямам разкритив, ама докато го разбера това се попротесних, че Бебето може и да е тръгнало да се ражда, а е добре да изчака поне още две седмици. Сега продължавам да пия Магнезий и гледам да си почивам повечко, че всъщност минала седмица се бях разчистила нещо много    Flutter  

/а се притесних дали не е започнало раждане, защото с Лили имах болезнени контракции още в седми месец и си останах у нас и пиех някакви силни лекарства, за да задържа бебето и пиех Атенолол заради тези силни лекартва, понеже оказваха влияние на сърцето. Казвам го това, не за да плаша, а за да кажа, че има начини, но е добре ако има сигнал за това, че нещо става да се реагира/

Да се пазите, момичета     bouquet

Алекс    Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 23
МИЛЕНКА я не  се притеснявай ,нали за това всички сме тук д асе оплакваме и да се радваме -ЗАЕДНО,аз съвет не мога да ти дам защото и аз като теб ..идея си нямам за какво става въпрос .. и като дойде момента и аз ще питам в фоума най-вероятно ,но ако продължат тези болки наистина мисля че трябва да отидеш при доки
прегръщам те

# 32
Здравейте и от мен.Рядко пиша ,но когато мога се включвам.Относно триъгълника,когато отивах да раждам с първото си дете се бях обръснала старателно, но там нещо не ми харесаха явно прическата и една груба лелка с ножче отпреди 100 год. ме дооформи/мн.грубо/,въпреки ,че си носих мое.А за котнракции също и боли ниско долу кръста сякаш ти се ходи по голяма нужда,аз понеже бях принудително раждане.За вас незнам ,но аз вече едвам издържам,то киселини ли не бяха,гъбички ,бактерии в урина,краката ми се надуват ,не мога да спя,а бе един куп болежки.Едно ми е нервно,ама ще трябва да търпя,няма как.Лек ден на всички!

# 33
  • Мнения: 4 589
Миленка,

аз като най-прясно родила да ти кажа, че може да са си истински контракции. Болката е като силна менструална болка ниско долу около срамната кост. Като болката е доста силна и е на 5-8-10 мин. На мен болките ми започнаха следобеда към 16ч. и родих на следващия ден в 14ч.
За съжаление нош-па не помага много, на мен ми биеха инжекции и болките бяха много силни, но ми бяха изтекли и водите.

Ако продължат, отиди на лекар да видиш дали нямаш разкритие.

# 34
  • Мнения: 19
Да, Миленка, ние сме тук, за да си споделяме. Обаче не забравяй, че най-добре е да звъниш на доки или да отидеш направо. В крайна сметка още малко ще ги притесняваме, пък и нали са за това. Важното е да си спокойна и да знаеш какво точно става. Heart Eyes Hug

# 35
  • Мнения: 187
легнах малко и ми мина.сега бебето е по спокойно и не ме боли нищо.не съм пила ношпа.но съм много добре.ако пак стане така ще ходя на лекар

# 36
  • София
  • Мнения: 438
Здравейте мами бърборани  Hug
Хайде дано новата тема да ни е на късмет Simple Smile Йоанка   bouquet

Аз тази сутрин бях при лекаря за раждането. В общи линии и той потвърди, че плацентата ми е зряла, което значи, че е напълно възможно да не дочакаме датата за секциото.
Премести ми и датата за секциото с един ден напред, вече е 19.11
Утре съм на консултация и изследване за упойките, за да може, ако се наложи спешно секцио да имаме резултатите.

Май за нас голямото чакане започна... В къщи домашните ми се смяха последните дни, че бях яхнала метлата - исках всичко да е подредено, изчистено и готово. Та ми обясняваха, че излишно се впрягам.
А днес вече като потвърди и този лекар - и изведнъж се шашнаха Simple Smile И взеха да ме питат готов ли ми е багажа и т.н. Wink
Иначе подготвителните контракции доста зачестиха. Док ми каза стриктно да си пия магнезия, че ако го спра...
И в тази връзка - ще гледам да полежавам повечко в къщи и май ще пропусна следващите лекции в ЦУМ. Ще разчитам вие да разказвате по-интересните неща Simple Smile

Въпреки всичко много ми се иска малчугана да си изчака датата, че да порасне достатъчно, а и аз да не се притеснявам  Laughing

Миленка надявам се, че при теб всичко ще е наред и спокойно, имам чувството че с теб имаме сходни притеснения Wink

# 37
  • Мнения: 14
Добър ви ден мамченца!!!  Ето ме и мен!!!

Миленче, същата съм и аз, споко.... Сега ще лягам и аз да се укроти дано малко положението, че на мен още ми седи серклажа и ще стане голям цирк ако тръгне момата.... Дано е фалшива тревогата, утре съм на консултация, а на 6ти ме плануват да свалят конеца.

Иначе метлата съм я яхнала отдавна Laughing Laughing, ама нещо файда няма, влачат ми се около мене като черва.  Има толкова работа за вършене, която трябва да се свърши, те ми висят на главата и току ми се влачат на гости, "да не съм била сама". Ма екстра съм си, просто свършете това което аз не мога да свърша!  Хайде да не навлизам в подробности, щото никому не са нужни тези отрицателни емоции....  А легълцето още ни го няма, ще си постиламе май в коритцето Laughing Laughing

Ники ще си запиша телефона, щото може би от първите ще звънна  Laughing 

Поздрави и усмивки на всички Laughing Laughing

# 38
  • Мнения: 18
здравейте момичета.

бьхме на преглед в петък чуха тоновете и каза за сега всичко е наред.и ме вика всеки петък вече за тонове да не изпуснеме момента.така искам да си изчака датата за секциото и да не ни шашка преди това.

утре и аз ще ходя на лекции с една приятелка после ще оставаме там да ми рисува коремчето.

лек ден на всички

# 39
  • Мнения: 0
Хоп и аз да се цопна в новата темичка!

Йоанка   bouquet за темичката!

Дано само добри новини да споделяме в нея!

Миленка, дано всичко е наред!Ако пак се почувстваш така звънкай на доки Hug Hug Hug!
Желая ви лека следобедна почивка!

# 40
  • Мнения: 187
благодаря ви на всички за подкрепата

http://vbox7.com/play:9a453614 -надявам се да ви хареса




# 41
  • Мнения: 9
Здравейте мами и от мен аз така като гледам доста отдавна не съм писала сигурно има 3-4 теми назад. Радвам се, че всички сте добре, а тези болежки май ще ни карат докрай. На мен термина ми е 26.12, но последно като ходих на 3 Д докторката каза че вървим с около 10 дена напред и  най-вероятно ще се родим към средата на декември. Също така каза че младежа върви едричък и е много възможно да раждам секцио (а на мен хич не ми се ще, искам си нормално), но това ще стане ясно някъде към началото на декември (какъв ще  е начина на раждане). Аз с покупките за бебока съм наполовина, а моя багаж за болницата не съм започнала да го подготвям защото някак си ми се струва далеч този момент. Е за сега това е от мен сега ще пиша по често, тъй като съм на работа до края на седмицата и после ще съм си вкъщи и ще имам време. Лека и успешна седмица на всички  Simple Smile

# 42
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 687
miIV просълзи ме момиче!  Cry

# 43
  • Мнения: 252
miIV е това беше....нямам думи.Хубаво е да си го напомняме от време н а време.   bouquet

# 44
  • Мнения: 79
miIV-Milena Ivanova, много точно е казано всичко  smile3521
Страшно много ми хареса   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт