Бразилия

  • 27 678
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13
Според мен , най-хубавияткарнавал е в Ресифе. newsm53

# 16
  • Мнения: 13
Преди малко прочетох за всичко за българското общество в Бразилия, което има в нета. Много интересно, аз предполагах, че българите са по-малко, но какво се оказа много са.  Grinning

# 17
  • Мнения: 352
И на мен ще ми е много интересно да науча нещо повече за Бразилия. Какво точно е алмосо? Аз съм срещала бразилци в Португалия и много ми допаднаха като манталитет...и храната в бразилските ресторанти ми допада Wink

ANGELBABY, Brasil, разкажете нещо повече за живота, за кулрурата и хората там... за повечето от нас Бразилия е много екзотична.  Hug

# 18
  • Мнения: 746
за карнавала какви са ви личните впечатления?

# 19
  • Мнения: 382
Моята голяма мечта е да видя Бразилия.Моя любим ми е обещал да ме заведе,но кога... newsm12
Радвам се,че има такава тема newsm10 Ще я следя с интерес

# 20
  • Мнения: 1 095
Тежко много ги мори високата влажност
Но след 14 години се свиква с всичко   Peace


Аз и съпруга ми, живеем вече 2 години в северната част.Все още неможем да свикнем с климата,  с комарите.Жега, Жега.
Но пък сигурно е много интересно и красиво ! Hug

Верно ли е ,че има голяма престъпност? newsm78
Как стана така,че живеете там?  Ако е лесно да се емигрира, идваме  Hug

# 21
  • Мнения: 4 390
С оглед по-бързото зареждане на страниците, броят на постингите, които се показват на една страница е намален (с 5 бр).
За да се запази броят на постингите в една тема, то темите вече ще се заключват на 20 стр., а не на 15 стр. както досега.

# 22
  • Мнения: 13
Тежко много ги мори високата влажност
Но след 14 години се свиква с всичко   Peace


Аз и съпруга ми, живеем вече 2 години в северната част.Все още неможем да свикнем с климата,  с комарите.Жега, Жега.
Но пък сигурно е много интересно и красиво ! Hug

Верно ли е ,че има голяма престъпност? newsm78
Как стана така,че живеете там?  Ако е лесно да се емигрира, идваме  Hug

.Ако повечето бразилци имат възможност да  видят какво е в България, ще се хванат за главите.Няма чак такава голяма престъпност ,за която се говори.
Тука емиграцията е сложно нещо.

Последна редакция: ср, 26 ное 2008, 14:35 от ANGELBABY

# 23
  • Мнения: 13
И на мен ще ми е много интересно да науча нещо повече за Бразилия. Какво точно е алмосо? Аз съм срещала бразилци в Португалия и много ми допаднаха като манталитет...и храната в бразилските ресторанти ми допада Wink

ANGELBABY, Brasil, разкажете нещо повече за живота, за кулрурата и хората там... за повечето от нас Бразилия е много екзотична.  Hug

Алмосо е обяда.Включва боб, ориз, макарони, малко салата, и малко месо плюс брашно мандиока.И приятен обяд.Това е стандартният модел.

Все още незнам много за културата на бразилците.Това, което виждам не ми харесва. Пиене, хранене без задръжки и нямат контрол в леглото.Аз съм на мнение бразилците не обичат чужденците.

# 24
  • Мнения: 1 095
А вие как се озовахте там?
Ако не е тайна ,разбира се ! Peace

# 25
  • Мнения: 13
А вие как се озовахте там?
Ако не е тайна ,разбира се ! Peace

Това  беше мечтата на мъжа ми.

# 26
  • Мнения: 1 095
А вие как се озовахте там?
Ако не е тайна ,разбира се ! Peace

Това  беше мечтата на мъжа ми.
Браво,че е успял да я осъществи !
Ти намери ли си среда там? Приятели ?

# 27
  • Мнения: 13
А вие как се озовахте там?
Ако не е тайна ,разбира се ! Peace

Това  беше мечтата на мъжа ми.
Браво,че е успял да я осъществи !
Ти намери ли си среда там? Приятели ?

Все търсим иделното място за живеене. За приятелите- истинските се намират трудно. newsm53 Weary

# 28
  • Мнения: 1 219
и на мен много ми хареса темата та ви изчетох.Радвам се че ви харесва там където сте.И най-важното,че мъжат ти е преследвал мечтата си и е осъществил Peace

# 29
  • Мнения: 689
Моята приятелка-бразилка ми каза,че и свалили ланчето както си пътувала в автобуса
Престъпниците ходят на групи и не е посмяла и да гъкне Rolling Eyes
По тв България даваха филм за българската общност там:една жена каза,че не смее да си слага златните пръстени,за да не предизвиква крадците..

Общо взето и в София не е по-добре май.

Местата,където е наистина опасно са гетата-постоянно банди си правят  вендети заради борбата за територии..наркотици...сещате се.
Рио е градът с най-големите гета в света.

Някой снимки ще пусне ли да оплакнем очи поне Grinning

Общи условия

Активация на акаунт