За ДЕКЕМВРИ вече сме почти готови - имаме си легълца и дрешки нови

  • 14 562
  • 296
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3
                             Добро Утро Мами!  bouquet
  Този вирус ще се окаже много неприятен, но аз съм по-инат Laughing Искрено и благородно ви завиждам, че ще се съберете за днешната интересна лекция. Аз реших да не рискувам, и да не идвам с тази хрема.....знам ли. Пишете как е минало.
    Hug Praynig Praynig PraynigИтърнати всичко да бъде наред с теб и твоето бебче, и скоро да си си вкъщи!
   Приятен и успешен ден с много положителни емоции.

# 61
  • София
  • Мнения: 438
Добър ден и от мен Simple Smile

Аз вече освен хремата и кашлям...  Confused Sick
Ако знаете някое хомеопатично лекарство, което помага при кашлица ще съм много благодарна...

Аз открих хомеопатичен спрей за нос - Euphorbium compositum, не е като нормалните капки, но ми помага - 7 лв струва.
Пише, че е подходящ за бременни и кърмачки.
Иначе пия по сто чая с мед и лимон, смуча бонбони Голия, тази сутрин си спретнах и литър фреш от грейпфрут - нали има силно противовъзпалително действие... Дано минава вече, че пети ден съм като парцал  Tired

На другите болни - бързо оправяне, а на здравите, много да се пазите  Hug Ако видите някой кихащ, кашлящ или сополив - беж в обратната посока  Mr. Green
Весел ден от мен   bouquet

# 62
  • Мнения: 14
Ехо, добро утро и от мен!! Laughing

Деси, тук съм, но много работи ми се събраха последната седмица, няма страшно!!  Имам и доста за отчитане!!  

Моята доки ми препоръча багажчето от понеделник да ми е готово, от 3 ноември съм 37 с.г - сиреч ако момата тръгне - да заповяда!!  Направени са ми изследвания, проблемен хемоглобин, сиреч нисичък и се притесняват при секцио, а и при нормалното раждане, ама то без притеснения няма да стане...  Иначе тоновете са ни ясни и отчетливи, аз съм в спортна форма +12-13 кг.  Идеални размзери за нормално раждане, ама фуклата е с дупето напред и сега сутрин и вечер трябва да правя индийска гимнастика, на четири крака за по 20 минути Laughing Laughing... Голям смях, а на нея хич не и пука и явно няма никакви намерения да се завърта Sunglasses  
Иначе притесненията са ми, че към 6.11 ще ми свалят серклажа, което като процедура не било хич сложно, но е много вероятно да катализира процеса и "инатливата" да потегли, така че сигурно ще има спешно секцио, ама нали пък то трябва да се чуе че иде ме Laughing Laughing  .... А има и друг вариант да си стои и да си я пренося.

С покупките съм почти готова, разни дребни нещица, които ще взимам в движение, ама леглото за човечка щяло да дойде Thinking на 02.11, ама докато не дойде, все ще се скося, щото знам ли може за Архангелов ден да има някоя Я Рада я Ангелинка, къде ще туряме да нуна!!!  

Та така момичета, аз вече го мисля много скоро, пък може и да не е, ама 9ти месец  си е 9ти Laughing

Да си призная страшна се спекох от лошите новини, които ни настигнаха миналата седмица, и изказвам най-искрени и дълбоки съболезнования на Харемчето, извинете че пак ви връщам към това!!
Ники на мойта адашка пожелавам много, много сили и кураж, само така, давайте!!!
На етърнити стискам палци и се моля всичко да свърши добре!!

Поздрави на всички и лек и спокоен ден!!

# 63
  • Мнения: 187
О,San4es,много хубави новини. Hugмного се зарадвах като ти прочетох поста  bouquet
ох как искам и аз да си го гушна моя принц вече,нямам търпение да дойде01.11.доки беше ми казала отдавна че бременността ми върви с 2 седмици напред.днес съм на лекар та да видим какво ще ми каже.

# 64
  • Мнения: 20
Здравейте мацки  Hug
аз не можах да стана за лекцията ,че не спах добре през ноща. За кашлицата аз си взех Стодал- хомеопатичен сироп,но да призная май не помага, на моя приятелка баща и е лекар и ми каза да си правя инхалации с лайка а за хремата слагаш на котлона малко захар и го дишаш през носа,3-4 пъти и изчезава хремата,аз 2 пъти го правих и има ефект,и като допълнение от аптеката ми дадоха небет шекер,което са едни като бонбончета за смучене и са за бронхити ,абсолютно безвредни,много сладки та и тях смуча,понамаля ми кашлицата след всички тези процедури но продължавам да ги правя щото кашлям като магаре.аз днес чакам гости и може следващите няколко дни да не съм много активна в писането,таткото на 1 има рожден ден и се заформя голям купон  Crazy Хайде милички всичко най хубаво и разкажете как мина лекцията,какви подаръци получихте  Party

# 65
  • Мнения: 781
Моята настинка мина за 2 дни, но днес се събудих с херпеси по цялата уста.....така започнах и бременността + антибиотици. Дано вече свършат болестите, че здрава се видях само 1 месец.

# 66
  • Мнения: 14
Миленче Laughing Laughing, ние с тебе и Абел /поста преди моя/ сме в комплект тази сутрин, а и по термин вървим компания!!  От понеделник вече можем да откриваме сезона.... Твоя кръст как е?

Аз свалих ботушките, и от 2 седмици си ходя с маратонки, и съм по-добре!!

Иначе да ви кажа, нямам някакви оплаквания, освен нормалните, ама съм толкова изнервена, че ще ги изкълва всички, един читав не остава Laughing Laughing Laughing   Всички ми се мотат нещо!!!  Няма движение!!! Laughing Laughing

Поздрави и усмивки !!

# 67
  • Мнения: 79
Добро утро и от мен момичета  Hug
Вчера говорих с една приятелка по повод стриите Sad И понеже и показах моите, а те са едни такива много тъмни черти  Embarassed И тя ми каза, че когато са тъмни това означавало, че има шанс да се оправят  Praynig Когато са тъмни значи все още минавали кръвоносни съдове през тях и било най-удачно да се третират със серуми против стрии... Според вас възможно ли е това наистина да е така... Сякаш има логика  newsm78 А някой купувал ли си е такъв серум и доволен ли е ? Този серум се слагал на самата линия, където нишката е разкъсана. Аз май днес ще ходя да търся и това да пробвам, че още не мога да свикна с мисълта да ходя така нацепена  Close
Интърнити,  Praynig, дано всичко е наред
Успешен ден на всички   bouquet

# 68
  • София
  • Мнения: 608
abel - мисля, че са кашлицата имаше едни хомеопатични ХОМЕОЖЕН. Но не съм 100% сигурна за името. Питай в аптеката, те знаят.

Мен от 2 дена адски ме боли кръстът. Просто ужасно. Гледам да си лежа и да не се натоварвам.

Настинката ми преминава - пих литли лимони с мед. Чайче - също.

# 69
  • Мнения: 781
Хомеопатични за кашлица и действат добре са исландските лишеи ( дано е вярно) . Кафяви хапченца, продават се почти във всички аптеки.

# 70
  • Мнения: 187
San4es,каде от понеделник то още от събота си влизаме в 9 месец и ще чакаме.а за кръста,въобще нямам оплаквания,обаче виж гърба ме понаболява отвреме-навреме ама по мъничко.
а да ви кажа честно незнам защо,но имам чувството че няма да дочакам датата за секциото.може и да бъркам,но имам чувството че корема ми започва да пада на долу newsm78 незнам.нямам турпение да отида на лекар да се видим с моя принц Laughing

# 71
  • Мнения: 20
Акушерката и на мен ми беше казала за тези лишей,но аз до колкото разбрах(а може и да не съм добре разбрала) са за болки в гърлото а не за кашлица,но може и да не съм разбрала
ПС леле момичетааа вие влизате в 9 месец  Hug оф а аз ощееее колко ще чакам,нямам търпение вече

# 72
  • Мнения: 39
 Здравейте и от мен мамчета искам да попитам мамите от Варна избрахте ли си вече педиатърка за бебе?

# 73
  • Мнения: 429
Кога мина времето, някои от нас влизат в 9 месец newsm78 newsm78 newsm78 Аз нали съм края на декември...и още много път ме чака, а и нали моята бебка се развива с 2 седмици назад newsm78
Не бях чувала за студена стерилизация, ще дадете ли още малко инфо...Можце ли да се използват тези таблетки (респ. течност) при малки бебенца...
Аз силно се надявам да сме на изключително кърмене първите 6 месеца и въобще не ми се дават 149 лв за стерилизатора на НУК #Crazy Нали ако кърмя и не давам вода (това е план максимум..тя бебка ще си покаже) първите 6 месеца няма да ползвам шишета? До колко ще ми е необходим стерилизаторът? Нека  майките, които са кърмили дълго дечицата си споделят мнения.
 Hug Благодаря за съветите Hug

# 74
  • Мнения: 187
Здравейте и от мен мамчета искам да попитам мамите от Варна избрахте ли си вече педиатърка за бебе?

аз още не съм ама като се замисля май е крайно време да помисля и за това

Общи условия

Активация на акаунт