През ДЕКЕМВРИ нов живот ще заживеем, вълшебни мигове ще изживеем

  • 17 446
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 540
Цоп

Харемче, силно стискам палци бебка да е добре и да е само поспалива тези дни  Praynig

Ники, поздрави на малкото ни талисманче и пиши как е  Hug Дано и другите две бебочки да са борбени като нашата прицеса  Praynig



Като гледам, имаме си най-малко 7 мами, които могат да участват в "Бебе на годината"  newsm68

Ще се състезаваме с януарките  hahaha

# 16
  • Мнения: 781
barboran4e, преди  2г. четох един от договорите и там нещо не ми хареса, но предполагам нещата са се променили   newsm78
Нямам инфо за сега и за това вас питам.

# 17
  • Мнения: 429
Шаркче като се има предвид, че някои от нас сме записани и като януарки и като декемврийки:о) Дай боже всичко да е наред с бебчовците ни, а пък ако не бебе на година...нали ще си е бебе на мама и тати:о)

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 326
цоп и аз в новата тема. Hug

На всички с болки и притеснения стискам палци да се оправят по-бързо. Praynig

bg_desi, просто си организирам нещата, че да мога да ходя по лекции. Иначе още една седмица съм на работа. Grinning

Мамите с опит, какъв дигитален термометър да си купя за температурата на бебо, на коя фирма?

# 19
  • Мнения: 1 152
Харем хайде чакаме хубави новини от теб!  Grinning

Ники
нали ще ни кажеш как е малката та борбена бебка, все си мисля за вас!  Praynig

bubabo
и аз си мисля, дали ще мога да ползвам нашия дигитален термометър, а не специално бебешки?  newsm78

Поли
много прегръдки за теб! Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 607
Браво, Поли! Пак ни спаси!  Hug  Hug   bouquet

Късмет и спокойствие на всички мами с притеснения!

Аз дигитален термометър няма да купувам - според мен не мерят томно температурата. Сверявала съм градуси от дигитален и от живачен - има си разлика. Аз ще карам с живачен.

# 21
  • Мнения: 30
Здравейте мамчета,

Значи болестното преследване на шоколада от ада не диша само в моя врат  sweating

LLBB аз от 4 дни всеки ден ям по 1 портокал и то цял, ама нищо необиччайно не забелязвам, не знам защо така е станало при теб, може да не е от портокалчето.

stassi че как смяташ да мериш температурата на бебето с живачен термометър? Той май трябва поне 10 минутки да стои в устата или под мишница...

# 22
  • Мнения: X
Дано Харем се включи скоро с добри новини.

Дигитален ушен термоментър ползвам от 3 години вече, родихме се с него, мери точно и бързо. Дигиталните анални термометри (бебешките с мекото връхче) са адски неточни, не препоръчвам на никой. Живачните са опасни, тук не се продават.

И аз налитам на плодове и салатки. Установих, че ако вечерям само салата (ама по-богата, с много сирене и шунка в нея Simple Smile ) киселините не ме мъчат нощем. МНого портокали, нар, праскови и пъпеш ям. Шoколад ми се прияжда рядко, с момчетата обаче много ядях.

# 23
  • София
  • Мнения: 438
Харем, много се надявам, че сте добре с малката дама Simple Smile

...
Не помня назад в темите дали сте коментирали, но да питам: кои от вас ще замразяват  стволови клетки и към коя банка сте се насочили?
barboran4e, преди  2г. четох един от договорите и там нещо не ми хареса, но предполагам нещата са се променили   newsm78
Нямам инфо за сега и за това вас питам.

kika - ние планираме да замразим стволови клетки. Голямо мислене падна.
Имам цял списък с разните банки за БГ. За момента почти окончателно сме се спряли на Cryo Save.
Едно, че отзивите и извън БГ за тях са добри (имат сравнително дълъг опит в съхранението, като за такава услуга), а и в Токуда имат някаква форма на договорка - доколкото разбрах с 3 банки за стволови клетки, една от които е Cryo Save. Цената им е относително добра на общия фон...
Много ги четохме проучвахме... Сега остава да отидем на място да видим какво ще излезе.

Ето тук можеш да им видиш договора и информираното съгласие - на 5 точка ги има в PDF формат:
http://cryo-save-bulgaria.agcabinet.info/?page_id=14

Честно да ти кажа, не ми харесват особено, но не мисля, че имаме голям избор в БГ... Затова най-вероятно с тях ще подпишем.
Тези дни трябва с половинката отново да го прегледаме и да вземем окончателно решение. Simple Smile

# 24
  • Мнения: X
Преди 2 години след дълго проучване и обмисляне, се спряхме на Крио Сейв. Чрез тях замразихме стволови клетки за малкия ни син. Доволни сме от отношение, обслужване, експедитивност, процедура, документация. Препоръчвам ги горещо.

# 25
  • Мнения: 1
Здравейте, мами! Току що се връщам от консултация и нашия бебо неще и неще да застане както трябва. С дупето на долу е ще бъде голяма изживяване раждането ми се струва!

# 26
  • Мнения: 20
Ехооо, аз си качих тумбака да го видите какъв е пораснал  LaughingДнес ходих на църква и се помолих за всички ни и за нашите бебета Hug

# 27
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Моята кукла пък се е завъртяла, вече е с главата напред, ама да видим до кога. Пораснала е доста, след последния преглем. сега отговаря на 33 седмица  newsm78 Расте диването, не скучае!
Харем, пиши моля те, вече взех да се тревожа! Лека вечер на всички и дано неможещите да спят, да се наспят  Heart Eyes

# 28
  • София
  • Мнения: 179
Poli   smile3525

Харем чакаме добри новини от теб.  Praynig

Ники пиши как е малката сладурана  Praynig

# 29
  • Мнения: 462
Готина темичка
Да се впиша и аз. Ние няма да замразяваме ств.клетки, да пази Господ да не се налага да се ползват.
Лека нощ на всички!

Общи условия

Активация на акаунт