Есента довтаса изведнъж, с нея - ОКТОМВРИЙСКИ бебедъжд!

  • 12 179
  • 265
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 132
Сисилия нещо се изгуби нали беше на преглед и нещо изчезна
Софко мислиш ли че може да е тапа newsm78

# 226
  • Мнения: 132
Мисля, че няма да има проблем да пусна следващата тема, бих се постарала и за инфото за новите бебета стига да има кой да ме подсеща отвреме навреме на ЛС...
Кой редактираше и качваше снимчиците и къде също не се сещам (аз и паролата за албумите съм забравила, та...)
... ако някоя е по- в час с поддръжката- да се наеме тя Wink иначе без темопускач няма да останем споко  Peace...

Гери, ами може и тапа да е...  newsm78...
Пуки прави снимките и ми ги праща на скайпа а аз ги слагам в темата Peace

# 227
  • Мнения: 558
Гери, ами всичко е възможно, гледай водите да не ти текнат, иначе предполагам щом нямаш контракции си ок...?
Моите води с баткото не бяха много, а тапата- мъжа ми беше заподозрял едно лигаво малко парченце със съсирече под душа в банята... щото да не споменавам кво бяхме правили преди това...

Miss Fairy, хич не искам да се правя на компетентна, още по малко на доктор по всички въпроси, ако искаш ми обърни внимание, но чисто теоретически производството на мляко си е физиология- слагаш детето на цица, мозъка казва на жлезите да отделят пролактин и т.н. ако поемаш достатъчно течности и си натрупала тлъстинки по време на бременността- дори и доброто ти похапване не е толкова важно, за да кърмиш- природата си знае работата... Имам една кльощава приятелка, която обаче се кълнеше, че не хапне ли добре- млякото и намалявало, незнам доколко е вярно...

Както си описала нещата при вас- ми се струват абсолютно нормални с това сукане на 2-4 часа... Бяхте вече на доктор и са ви казали, че малко качва или ти си се шашнала нещо?

# 228
  • Мнения: 132
Ами бебка мърда значи сега сме ок PeaceДано устискаме още малко.Тапата не значи че ще прираждам нали защото ако знаете колко съм гладна hahahaА и мисля че и тя да е не е цялата.Иска ми се да се изкъпя ама ме е шубе че ако ми изтекат водите няма да разбера ужассссссссс

# 229
  • София
  • Мнения: 278
Тука съм  Sad Няма да раждам скоро  newsm45 Нито бебо е слезнал, нито разкритие имам. Апарата засече една лека контракцийка и тва е  Sad Поне направих тест за алергии и се оказа, че от 19 неща, дадох положителен резултат към 11. Странна работа. Поне към съставките на епидуралната не съм алергична, а нея я имам впредвид.
 Гери, за течението нищо не ми казаха. Нормално било. След прегледа за разкритие ме пратиха да се разхождам и после правиха някакъв тест с бромонещо си на превръзката, като се оказа, че това не са води със сигурност, ама какво е  newsm78
 Видях Галята  Heart Eyes Изглежда прекрасно, нищо че се е измъчила толкова. Във вторник май ще ги изписват.

# 230
  • Мнения: 558
Гери, изкъпи се набързо за всеки случай, дори и под душа да ти изтекат водите, няма да спрат веднага...
sisilia, добре, че са ти направили тия тестове... гледай да си спокойна и да спиш повечко преди "финалните метри"... лесно ми е да го кажа, ама ...   WinkHug

# 231
  • София
  • Мнения: 285
Тука съм  Sad Няма да раждам скоро  newsm45 Нито бебо е слезнал, нито разкритие имам. Апарата засече една лека контракцийка и тва е  Sad Поне направих тест за алергии и се оказа, че от 19 неща, дадох положителен резултат към 11. Странна работа. Поне към съставките на епидуралната не съм алергична, а нея я имам впредвид.
 Гери, за течението нищо не ми казаха. Нормално било. След прегледа за разкритие ме пратиха да се разхождам и после правиха някакъв тест с бромонещо си на превръзката, като се оказа, че това не са води със сигурност, ама какво е  newsm78
 Видях Галята  Heart Eyes Изглежда прекрасно, нищо че се е измъчила толкова. Във вторник май ще ги изписват.

Sisi,  аз утре ще ходя на тонове в Т.Киркова. Дай ми координати на ЛС за Галето да й се обадя като тоида там?!

# 232
  • Мнения: 10
ФИИЛ, виждам те  Mr. Green
Казвай бързо къде се губие ,че се разпритеснихме за теб Hug

# 233
  • Мнения: 42
Айдееееее, заковаха ме да гледам мача България-Италия!  Joy Мъжо вече запя химна/а как пее Sick/! Тука съм щяла да стоя пред телевизора и съм щяла да "родя" победа за България hahaha! Луда работа! Не ме пуска да си гледам "час пик" в другата стая! Laughing Дано не съм виновна ако загубим Mr. Green!
Лека вечер на всички! ПО БЕ ДАААААААААААААААА! hahaha

# 234
  • Мнения: 132
Аз пък гледам "Час пик" и едно е сигурно ако зараждам няма да отида гладна hahahaСготвила съм си любимото ядене и така се наядох че все едно няма да ям повече EmbarassedКакво пък и бременните са хора Crossing Arms

# 235
  • Мнения: 10
Аз пък гледам "Час пик" и едно е сигурно ако зараждам няма да отида гладна hahahaСготвила съм си любимото ядене и така се наядох че все едно няма да ям повече EmbarassedКакво пък и бременните са хора Crossing Arms
Ами верно е де,сега като ще раждаме всеки момент дай да спрем да се храним ,а?
И мен всеки път като се налющя ме хваща шубето амаааааааааааа Embarassed

# 236
  • Мнения: 217
Ама вие залагате ли вече?  Laughing

Избивам си нервата след неприятните емоции вчера и си правя разходки, почиствания и т.н. Пък и дребното (батито де) май ми се разболява, снощи 4 пъти повръща, днес е ужасно кисел и не ми оставя много време да се добера до комп...

Някой беше питал за секса, май никой не смее, особено татковците  Mr. Green Днес ще експериментирам и ще ви кажа дали има резултат! Heart Eyes

Със сигурност съм получила още поне 1/2 см разкритие като четях как Шари е разперила прегела в банята... Няма шега, ама си е опасничко, внимавайте! Шари, и аз мислех като теб за вторите деца, ама явно е въпрос на характер  Wink

Сев, стискаме палци! Между другото, ако отида да раждам и нямам постоянно местожителство в съответния град, плащам ли за престоя си или плащам само ако съм влязла по-рано в болницата?

Гери, и аз се чудя като теб тапа ли е или не ако е безцветно, ама каквото, такова... Дано ако е раждане, да мине толкова бързо, като раждането на Дениз!  Hug

За хапчето... Пазя го, даже днес се бъзикахме, какво ще стане ако го дам на колегата на Митко да го изпие?....  Mr. Green (няма да го дам на мъжо си, я... Naughty  Party)
Жена му се съгласи да пробваме, обичам женската солидарност  Mr. Green

И сега почвам с честитките, че нямам търпение!

Енигма, честит ти Ангел, мъжага и половина!
Т1Д1, честито ти момченце, знам, че е много изстрадано, ето, че Господ си знае работата и те дари СЕГА с това прекрасно съкровище!
Майлили, това беше най-неочакваното бебе за мен! Поне не тия дни... Да ти е жива и здрава Михаела и да наддава много бързо! Чакаме те да разкажеш историята си  Hug
Честит мъж и на Мимозия, чакаме името му!
И за финал - честита дъщеричка на Суиитхарт!

Хайде, на слънчевите неделни бебета, който искаше да ражда в неделя, да я подхваща!

# 237
  • Мнения: 10
Абе и на мен ми изтича подобен род слуз,ама тъй като чакам да е със цвят не и обръщам внимание.Сега обаче ме наведохте на мисъл понеже не е баш като бяло течение и като стана усещам,че тръгва тогава newsm78.Дали наистина може да е такова ама безцветно,тоест бяло?
За секса,колкото и да ми се иска просто не ми стиска Mr. Green,особено пък след днешното разкикерване в банята ме боли зверски чатала ,че едвам стъпвам пък кво оставало да заемам пози разни смешни Crazy

# 238
  • Мнения: 217
Лека ви нощ!  luvbed

# 239
  • Мнения: 132
"Не, не е задължително. Моята беше просто една безцветна слуз. Леко раждане и късмет!!!"
Ето това ми отговориха в друг форум.Значи моето което сега го няма де беше като безцветно желе.А за секса на мъжа ми много му се иска а мен ме е шубе а да не говорим че ме болят всички кокали Whistling

Общи условия

Активация на акаунт