добро начално училище в Русе

  • 6 431
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 270
Не може да сравнявате Вазов и Възраждане с Европейските езици...
В годината, в която кандидатствах след 7ми клас най-високите балове бяха за Английската гимназия и децата, които бяха приети бяха от Европейските езици, Математическата, Дойче шуле и Каравелов основно.
Тези от останалите училища бяха единици.
Това все пак е до някаква степен показател.
Или поне е бил.
Въпроса е "добро НАЧАЛНО училище" а не основно.Аз продължавам да твърдя,че възраждане ,Иван Вазов и дори Отец Паисий са най добрите начални училища.На всички състезания -по математика,по български по рисуване и по какво ли още не  на призовите места се нареждат именно ученици от тези училища.Последните няколко години в най-елитната паралелка в Русе/5 клас на Мг/клас от 25 ученика поне 7-8 са от възраждане.Мисля,че това е показател, който не бива да се пренебрегва.

След 4 клас обаче нещата се променят в полза на други училища

# 16
  • Мнения: 3
Много благодаря на всички,особено за сайта на у-щето по Европейски езици.Прави сте ,че е особено важен подхода на госпожата в първи клас,а оттам насетне и всичко останало
Весела Коледа на всички ! Grinning Grinning

# 17
Също подкрепям СОУЕЕ.
Синът ми учи там до 6-ти клас, след това се преместихме в София - в училище със същата програма - много елитно за София. И той не само беше на ниво, но беше и от най-добрите.
Учителката по немски - Силвия Александрова - е може би най-добрия учител по немски, за когото съм чувала.
Почти всички учители са много добри.
Но информацията ми е от преди 4-5 години.

# 18
  • Мнения: 12
Не смятам, че ''Възраждане'' е кой-знае колко добро, но догодина Цеца Димитрова ще подхваща първолаци.Невероятен човек е и децата я обичат и слушат.Наистина мисля, че е важен учителя, а не училището!
ПП: От Дойче шуле бягат доста ученици след 4 и 7 клас, имам познати, недоволни от обучението там.

# 19
  • Русе
  • Мнения: 116
А какво ще кажете за СОУ Васил Левски в Дружба? Аз съм от квартала, и се чудя дали ще сбъркам ако запиша там дъщеря си поне от 1-ви до 4-ти клас. Моля, дайте отзиви за това училище или учител от там. Например г-жа Радулова?

Общи условия

Активация на акаунт