ОКТОМВРИЙКИТЕ са на облог, кой ще e поредният бебок

  • 11 874
  • 301
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 104
Честито на мама   swf ! Да е жив и здрав малкия Иван и майка му бързо да се възстановява!   newsm51 smile3504

# 46
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
ЧЕСТИТИ МОМЧЕНЦА НА LAUREN, ИНЧЕТО И КАЛИ ! САМО РАДОСТ И УСМИВКИ ДА ВИ НОСЯТ, А НА ВАС БЪРЗО ВЪЗТАНОВЯВАНЕ!
Неди дано последния работен ден мине бързо и да си почиваш вече и ти!
На мен ми е едно мрачно тези дни, разведрявам се само във форума. Нищо не ми се бутва, дори и чиниите да измия, все ми се спи, а спането трудна работа. Уж в деветия е по-лесно, пък бебето хем ме подпира в срамната кост, хем и в ребрата. Понякога ми е трудно дори да дишам, ама съм решила да стискам поне още 3 седмици. Като се разходя повече и получавам болезнени контракции, та гледам да не излизам. Сега татито води и прибира малката от градина, само вчера отидох на родителската среща.
Момичета с вече едно детенце, как то възприема бременността ви? На мен малката редовно ми реве, дори и вчера преди да заспи, че не иска да е бременна, не иска и никога да ражда. Аз се виждам направо в чудо. Хем не съм се оплаквала пред нея от бременността, но пък вече и не мога да я гушна като хората, нито да поседя по-дълго клекнала. Детето се съобразява, ама явно му избива вечерно време.

Я, докато чета и вече имаме ново бебче! ЧЕСТИТО БЕБЧЕ И НА SWF !
shareez не сме го измислили вариянта. Дори вчера коментирахме с мъжа именно това, както и евентуалното му присъствие на раждането. Нали с малката имаше голям мерак, ама беше забранено, та сега вече не му се иска, казва че няма да е същото, пък и през това време някой трябва да се грижи за каката. Та се чудя - ако тя е на градина - лесно, ще му се обадя, ще пристигне за 15 минути и отпрашваме към болницата, ама ако е през нощта - не ми се мисли.  Освен да я будим и да дойде с нас до болницата, а после да си тръгнат двамата заедно.

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 33
ЧЕСТИТИ МОМЧЕНЦА НА ВСИЧКИ НОВИ МАМИ, ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ДА ВИ РАДВАТ!

# 48
  • Велико Търново
  • Мнения: 467
Ама, TSV, в Търново вече разрешават ли някой да присъства на раждането? Аз мислех, че още е забранено.

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 723
Честит малък сладур и на мама swf smile3525

Да е жив и здрав Иван и да радва мама
.

Златинка малката дама ще избере най-хубавия ден да се запознаете.

Честити ти новости 1stroller

# 50
  • София
  • Мнения: 1
ДОБРО утро, момичета!!! Hug
Честито на Лорка, Инчето, Кали К и SWF Hug Пожелавам им малките сладурковци да растат здрави, умни и щастливи деца, да носят само радост на  мама и татко!!!   bouquet  bouquet  bouquet Стискам палци мамите да се възстановяват бързо и безпроблемнно и скоро да се приберат у дома с малките съкровища!!!! fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Последна редакция: чт, 25 сеп 2008, 10:44 от sstea

# 51
  • Мнения: 42
Ей, с тия радости забравям за моите бръмбари в главата!
Честито на мама LAUREN и мама SWF! Бързо възтановяване и здрави мъжлета ви пожелавам!

Днес съм по-спокойна...май Thinking. В 3ч. съм на лекар да видим с моята бебка какво се случва.
Тони, това кремче/та/, за което говориш на Саносан ли е? И на мен ми подариха такова в магазин Бебчо, но не съм чувала нищо за тази марка козметика.

# 52
  • София
  • Мнения: 1
Шики, моята кума ползва Саносан за сина си и е доволна Peace

# 53
  • Мнения: 42
Шики, моята кума ползва Саносан за сина си и е доволна Peace
Благодаря ти за отговора  bouquet! Много ми го хвалиха в магазина, ама явно им е нова стока и за това предпочетох да разпитам Peace.
А да ви кажа, че снощи манджата ми стана СОЛЕНА! Явно се е отразило. Солила съм със злост!

# 54
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Честито ни поредно момченце, и все хубави мерки и теглилки-здрави и доносени бебонки  bouquet

Рени, хремата много бързо я пресякох с лимонени тампони,изстискваш пресен лимон в чаша и топиш памук, изстискваш ги и - в носа
Веднъж пих чай,но ме хвана жегата и спрях. Пробвах и с медени тампони,обаче меда ми е течен и ми залепна в носа,после е гадно като го сваляш
С лимоновите тампони стоя по 20-30мин и ги махам, няколко пъти на ден ги сменят
Само това правех, но на мен най-ми тежи да имам хрема, болно гърло търпя,обаче секрети...

Шики, да-на Саносан са ми кремчетата, за бременни против стрии. Знам че имат и бебешка серия,но отзиви-никакви
Ама аз се мажа с антистриите, щото моя крем на Чико свърши и тези мострички ми дойдоха много добре  Laughing

И при мен няма никакви изгледи за раждане, само безболезненото втърдяване. Вчера доктора ми каза,че има малка вероятност да се пръкне грахон седмица преди термин,но по-вероятно е около датата,нищо че главата му е вече в краката ми  Laughing

# 55
  • Мнения: 156
Лелеееее, колко много бебчетааааа!
Честити мъжки рожби на Кали, Инчето, Лаурен, и SWF Много здраве, радост и късмет! Бързо възстановяване и много  Hug
Шики, ама си хубава булка, пу-пу-пу! Пък манджата нека е солена, голяма работа! Сервирай я с кана вода  hahaha
Момичета, от 2-3 дни забелязвам, че всичко ми мирише много силно, както беше първите месеци... направоооо ooooh!
Весел ден, изпълнен с добри новини пожелавам на всички!  Hug

# 56
Наде, мерси! Хайде дано и последния ти работен ден мине лекичко, че да си разхождаме тумбаците заедно  Party

# 57
  • Мнения: 10
Tsvи ние това умуваме с мъжо. newsm78Ако е през ноща ще я увием в едно одеало и ще се върнат после двамцата,ама ако е през деня моя мъж често пътува извън града и ще ми е трудно.Айде да кажем аз ще хвана такси ама нея какво ще я правя.Сега не е на ясла  ooooh!Кошмарно ми е и уж гледам да не го мисля,ама той акъла ми все там бяга hahaha
Айде,поне да се радваме тука с хубавки новини за бебчетата Peace

# 58
  • София
  • Мнения: 1 534
Честито бебче и на SWF!

мерси, Тони! Ще пробвам с лимона.

Шарииз, Цвети, Elissa, и аз като вас мисля какво ще я правим малката като тръгне бебето. Ще седи с баща си и това е.
Цвети, напоследък Соня повече проумява , че ще имаме бебе, но предполагам е заради големия ми вече корем. Водих я да купим заедно биберон и боди на бебето и беше много щастлива. Каза, че си дава количката, кошницата и кошарката на бебето. Но и тя понякога недоволства, защото аз като охкам и ме пита"пак ли те боли коремчето?" Сигурно и е омръзнало да чува, че все това ме боли. Очаквам и голяма ревност, но ще видим. Дано да е здрава и да си ходи на ясла.

Тедико, и аз съм така с миризмите. И пак почна д ами се гади-не повръщам, но ми е едно разбъркано на корема. Абе, точно като в началото. Ще ни мине. Wink

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 723
Наде, мерси! Хайде дано и последния ти работен ден мине лекичко, че да си разхождаме тумбаците заедно  Party

Аха Joy

Общи условия

Активация на акаунт