ОКТОМВРИЙКИТЕ са на облог, кой ще e поредният бебок

  • 11 892
  • 301
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 10
На Нели и на таткото от сърце - честита принцеска!
Нека малката Рая расте здрава, красива /като мама/, умна /като мама и тати/ и много усмихната и щастлива!

Нелка, сладурано, бързо възстановявне ти пожелавам и те чакаме с разказ и снимки!

Честита радост и на всички други мами. Нека слънцата им да ги радват много и да растат здрави и безгрижни!

Съни, добре сте си си дошли! Хайде качвай снимки на Весито, нямаме търпение вече! И ... аз лично много искам да разкажеш за твоето раждане! И честит ти рожденик!

На всички късмет и леки "последни метри"!


 

# 256
  • Варна
  • Мнения: 1 576
  Аз имам телефона на Бебочка,ама нещо не отговаря,включен е на гласова поща.по-късно пак ще и звънна да видя какво става,може пък да имаме бебче Party!
 

И пиши като разбереш нещо. Peace

# 257
  • Мнения: 80
  Ето снимки,дано се отвори,че нещо не се оправям много с тия неща Hug!
http://www.snimka.bg/album_organize.php?album_id=289774

# 258
  • Мнения: 42
Честити бебчовци на Трикси и Ели! Ех, че хубави имена, Рая и Борис!!!!!!!!!!!!!!!! Много радост и късмет да имате!

# 259
  • София
  • Мнения: 278
  Ето снимки,дано се отвори,че нещо не се оправям много с тия неща Hug!
http://www.snimka.bg/album_organize.php?album_id=289774
Не се отваря  Sad

# 260
# 261
  • Мнения: 48
Честито на мама Ели.Да расте здраво и щастливо дете бебчето и да радва всички Hug
И днес деня е много дъждовен.
На всички все пак хубав и усмихнат ден Hug

# 262
  • София
  • Мнения: 278
Съниии, страхотна е малката рошличка!  Heart Eyes Да и изпапкаш крачетата и сладките бузки от мен, ама тва сериозно, да не идвам аз!  Joy

# 263
  • Мнения: 80
Съниии, страхотна е малката рошличка!  Heart Eyes Да и изпапкаш крачетата и сладките бузки от мен, ама тва сериозно, да не идвам аз!  Joy
Благодаря ти миличка  Hug!Прилича досущ на батко си,той беше същото бебче.

# 264
  • Бургас
  • Мнения: 723
Благодаря за пожеланията момичета Hug

Съни моляте да я нацелуваш по тия сладки бузки твоята малка принцеска от мен,ама многоооооооооо.

Криси в такъв сервиз със кеф ще се яде каквото и да е bowuu

Тони душа и аз тръгнах да ти пиша за Полижинакса,но се отплеснах Blush
Аз питах доки защо пише това за бременните и кърмещите и тя ми каза,че тове така защото няма правени опати в/у бременни,но да не се притеснявам и да си ги ползвам.
Аз проблем със слагането нямам,дано и със излизането на бебешока е така.

Гале пиши мила,че на нас ни е интересно как по света се раждат дребосъците.

Дезирелка ама какво е това чакане,пък и на само ти се оплакваш?
А като имам час си влизам навреме илидори по-рано.
Един единствен път съм чакала,но дойде момиче с болки и много ясно,че я пуснах пред мен.

# 265
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Пу-пу, страхотна малка бузла  Heart Eyes
Съни, много е красива, а пък ти изглеждаш много добре на снимките, все едно не си раждала

# 266
  • София
  • Мнения: 183
Сънка, голяма бузанка си имаш  Simple Smile Сигурно постоянно я целуваш по бузките. И на мен ми се стори, че страшно прилича на батко си, явно не съм се заблудила  Simple Smile

# 267
  • Мнения: 2
Снимките на малката бузанка Веселка са много сладички.
Съни двамата с таткото сте толкова щастливи на изписването, че благородно ти завидях и се попитах кой ли ще бъде най-щастливият ни ден и на нас двамата.

Бъдете винаги така усмихнати и живейте в разбирателство и много любов   love001

# 268
  • при любимите ми хора
  • Мнения: 152
Съни,да нацелуваш малката кукла Весела и от нас!Бузите й са само за целувкиииииии.
А ти изглеждаш много добре,евала мамче!  bouquet

Желая на всички нас такива прекрасни бебенца и такива усмивки на снимките след изписването!! Blush

# 269
  • Мнения: 1 020
ЧЕСТИТ МАЛЪК ПРИНЦ НА ЕЛИ! НЕКА БОРИС РАСТЕ ЗДРАВ И ЖИЗНЕРАДОСТЕН ЗА РАДОСТ НА МАМА И ТАТЕ!   bouquet
Бързо възстановяване на мама Simple Smile
Аз преди малко се върнах от доки Simple Smile големи сме и т'ва си е Simple Smile Малката вече е с неподвижна главичка, демек е слезла в малкия таз... май така каза доки  newsm78 така е като не слушам, а гледам като дебил в екрана и се радвам на бебка Simple Smile Толкова сладко си държи ръчичката на гърдите... с нея постоянно ми образува "хълмчета" и "планини" по корема Simple Smile
много ми е хубава, пу пу  Laughing взех да си я хваля преди да се е родила  Crazy
Доки като чу колко искам да раждам каза, че ми дава тази неделя да родя, понеже се оправяло времето Simple Smile И като си тръгвах вика... аз премерих девойката да е 3800, в неделя колегите като я премерят да запомниш колко е разликата да знам колко ми е точен уреда  hahaha Joy
Сега се връщам малко назад да ви доизчета, че много пишете   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт