Къщурката на бебчо отеснява, а ОКТОМВРИ с пълна сила наближава!

  • 14 646
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 966
Еха две бебенца .....Честито на Еленцето и Каран!!!!!
Съни с теб сме  Peace  Стискам ти силно палци всичко да е ОК

# 271
  • Мнения: 817
Ей, Съни и на мен ми звучи като да е тръгнала малката да излиза  Hug Ще чакаме да се включиш малко по-късно след разговора с доки.

Госпойце, пийни си няколко чая с мед и лимон, завий се добре и да се надявам, че ще те подмине настинката.

На всички с нови придобивки днес - ЧЕСТИТО! Да пуснете по някоя снимка.

# 272
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Съни, ама ти какво се офлянкваш тука като са на 8 минути? Shocked ама не ти е първо раждане бе мацоооооооо. Тръгвай към болницата, че иначе току си родила във форума а не в болницата. Аз като прочетох се стреснах, пък ти отде го вадиш туй спокойствие бе. Я марш към болница бързо.

Аз сега идвам от спешното. Mr. GreenЩерката реши да си изкълчи крака и ми се прибра с многооооо надут крак. Та ходихме на ренгени и глупости, ама се оказа навехнато и сега за наказание стои с лед на глезена.  Mr. Green И много се радва, че лекаря й даде бележка 1 месец да не кара часове по физическо.

Инче, купувай кошарата,много е хубава а ти си вече в 37ма седмица.

Тони, сложи мед в носа.

# 273
  • Мнения: 498
Леле, Съни, ако малката е решила да излиза, стискам палци всичко да мине по вода...

Фийл, много хубаво го каза, като развълнуван баща пред родилното  Mr. Green

ssissi, ми де да знам колко е голямо метър на метър и малко. Отдолу е шушкаво като плик и имам чувството че бебчо ще се стряска, защо ще шуми предполагам като го слагам върху него. А честно казано не знам дали в пералня да го пера, сигурно в легенче ще го накисна и на ръка ще го тръкна.

Пуко, и на мен много ми хареса, досега мерих с метърчето тук))) Навлезнах и аз в дълбоките води ахахах ... и направо не мога да си представя, всичко да е наред разбира се, как след някой друг ден (с уговорки с бебо да е седмици) ще се гушкаме... още ми е толкова нереално, все едно съм друг човек и гледам отстрани  Crazy

# 274
  • Мнения: 217
feel_u, Mirena80, alliss3, mimisofia, elli78, shareez, laticia, Zorri (+ 3 Скрит/и) и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Съни изчезна... Хайде, дано осъмнем с хубави новини! Толкова се развълнувах, че вече ми се прииска да се срещна и аз с малкия Максим.....(сякаш това е името!)

# 275
  • Мнения: 899

Та, като говорим за стрес, преди малко мойто мъж ми зададе следния въпрос: " Ми ти последно кога ще раждаш?" Е как да не го разцелуваш тоя човек smile3516 newsm29 newsm66 Моя отговор беше: " Всеки момент", а той: " Shocked Ей, ходеше ми се на риба другата седмица за 2 дена."
rotfImao rotfImbo rotfImbo
Еййй, супер, сега ще се чувствам като баща пред родилното!!!
rotfImbo rotfImao rotfImbo
Инче, много е красиво легълцето, скоро като че ли някоя мама беше показала такова, или подобно  newsm78
Съни, айде с тебе сме  Hug Hug Hug

# 276
  • Мнения: 498
feel_u, ма тя Съни ако не отиде да роди, каквато е фурия като нищо ще дойде да затвори зимнина и на вас и на мен и на целия форум))))

# 277
  • Мнения: 217
feel_u, ма тя Съни ако не отиде да роди, каквато е фурия като нищо ще дойде да затвори зимнина и на вас и на мен и на целия форум))))

Да, права си, каза, че ако тръгне за болницата, ще пише, ама не писа, значи... затваря буркани - на всеки 8 минути - по един!

# 278
  • Мнения: 718
Леле, тия госпожици са много нетърпеливи да излизат, а момченцата се туткат, моя младеж как се е заинатил  Laughing
Съни успех мила!  Praynig

# 279
  • Мнения: 330
Ето ме пак съм тук Laughing Малкият е при баба си и аз шетам из форума,да наваксвам Mr. Green радвам се,че не сте ни забравили Hug
  Сев ,feel_u правилно е писала махнаха ми серклажа,та сега е свободен пътя на бебока Wink
  Съни и аз като те чета мисля че е време с багажа и в болницата,че на толкова често контракции си е среща с бебчето скоро Grinning Чакаме хубавите новини Peace
  Иначе за покупките този път съм си купила всичко и е вкъщи.Предният път бях оставила списъче,но в такъв момент моят мъж сякаш нищо не беше чул,та затова сега няма да го тормозя освен да разпъне кошарката.Само дето не знам как ще се разберем с баткото,че той си я хареса и иска да спи там,а бебето на неговото креватче Mr. Green
 А за козметика си ползвах на Бюбхен и съм много доволна,а и цената си е поносима.Сега пак това си взех.
  Отивам да гледам снимчици,че много ми харесва да разглеждам бебешки покупки Wink а може и да успея да пусна и аз някоя.

# 280
  • Мнения: 498
Фийл, е тя ако затваря така на конвейр, ще трябва и магазин да отоваря  Party

Хехе, днес се и посмях в Пигис Хауса, една мама и тати пазаруваха за бъдещото бебче и татито като извади един списък с какво трябва да се купува и започна да драска, та с мъжо се посмяхме от сърце колко е забавно отстрани  Laughing

# 281
  • Мнения: 817
elli78, явно съм забравила  Blush Но се радвам, че сега сте добре и бебчо може да излиза вече, когато си реши  Hug

Аз май ще взема да подготвя новата тема, че тая нощ явно ще сме повечеко мами от нощната смяна  Wink
Мисля, че е време вече за тази темичка "ОКТОМВРИЙКИТЕ са на облог, кой ще бъде втория бебок", но ще я променя малко и вместо "втория" мисля да сложа "поредния"  Peace

# 282
  • Мнения: 498
Както е тръгнало с нощната смяна, ето и

НОВАТА ТЕМИЧКА

# 283
  • Мнения: 25
Преди малко препратих по телефона поздравите на Еленцето..
Изпраща ви поздрави и целувки ! Чакайте я скоро онлайн : )

Благодаря ви за подкрепата ! : )   bouquet

таткото на Николета

Общи условия

Активация на акаунт