ДЕКЕМВРИйска тема за късмет, на радостните вести идва ред!

  • 13 193
  • 288
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 23
Дали трябва да продължим да се мажем с крем против стрии след като родим -ДА ОБЕЗАТЕЛНО .
Тогва кожата се прибира и риска от нацепване даже е по -голям от колкото през бременността ,продължаваме с мазането докато не се възстановим.За момиченцата знам че трябва да се измиват старателно дудките от вътре с памуче и например преварена лайка,това съм го запомнила много добре от едно предаване което бях гледала преди време ,една акушерка показваше как се прави тоалет на момиченце,а на мен ми беше много збавно ,за това съм го запомнила.
И на мен ми се появи доста целулит ,но се надявам наистина да изчезне ,ще хосим на фитнес ,масажи,процедури пък каквото да става .Рекламират един колан против целулит ,вибриращ с сауна ефект,хвърлила съм му око и се чудя дали да не си го поръчам за след родилния период.Честно казано не съм голям оптимист но най-вероятно ще пробвам вече съм решила.
АКО НЯКОЯ ИМА НАБЛЮДЕНИЯ ДА КАЗВА

# 271
  • Мнения: 42
Хайде и аз да се разпиша:днес бях на преглед при д-р Павлова в св. София-на Мазнейкова (аз нали още малко се двоумя дали да не раждам при нея) Embarassed и останах много очарована!Тя е привърженичка на нормалното раждане, а гласа и направо те хипнотизира!Страхотна е!Обърна ми страшно много внимание, много е мила. А нашето мъжле малко по- големичко върви- вече е 1,5кг.!  ShockedИ термина ми се измества на 28 ноември- тъкмо по бързо ще си го видя!!!
Иначе коремчето ми е 92 см, вече съм с 9 кг. отгоре, а целулита е страааашен...но какво да се прави, ще го оправяме после някак!
bg desi, не се притеснявай, щом ти е записан час, ще те вземе, много мил ми се видя, няма как да откаже Simple Smile
Лека нощ красавици!

# 272
  • Мнения: 342
Добро утро Hug

radi81, браво! Голям мъж Simple Smile

иначе за почистването на момичешко дупе има основно правило -  ЧИСТИ СЕ ОТ ПИСЕТО КЪМ АКУСА.

 #Crazy newsm78 Във форума имаше тема за това как се мият момиченцата.
Прочетох десетина страници с обяснения как се мият винаги от дупето към дудата. Вече се обърках.. Сега ще я потърся.

# 273
  • Мнения: 19
Привет и от мен в този дъждовен ден! А аз днес бях решила след работа да обикалям да си търся обувки, но с този дъжд newsm78 ще видя какво е положението накрая.

# 274
  • Мнения: 1
Добро утро и от мен  kaffeetrmker_2

Да питам софийските мами - искам да си извикам фирма за цялостно почистване в къщи, след ремонта. Може ли да ми препоръчате някоя, по възможност с координати. Мерси предварително, че нещо вече хич ме няма с парцала  Embarassed

Хубав ден на всички   bouquet

# 275
  • Мнения: 429
radi81,
аз също ходя на ЖК при Павлова и наистина според мен тя е прекрасен лекар и човек, защото аз съм доста емоционална и освен лекаря-специалист за мен е важен и лекаря-ЧОВЕК с погледа, гласа, усмивката му...Искренно се радвам, че все още са останали такива лекари в БГ (ходя и при още един по здравна каса и той също е страхотен)!
Аз бях решила да раждам при д-р Павлова, но се оказа, че здравно осигурителното дружество, в което съм осигурена нямата склюен договор за раждане с Мазнейкови и няма да ми поемат раждането там...та сега и аз съм в чуденка...не до декември има време-ще решим:о)

# 276
  • Мнения: 773
Добро утро Hug


 #Crazy newsm78 Във форума имаше тема за това как се мият момиченцата.
Прочетох десетина страници с обяснения как се мият винаги от дупето към дудата. Вече се обърках.. Сега ще я потърся.

Не е логично, така ще вкараш всичката мърсотия в дудата.
Аз на моя юнак не съм му я забелила пишата. Когата на една година му правиха операция от херния, попитах хирурга дали не са му забелвали пишката, че ми се видя по зачервена и подута. та той тогава ми се накара как съм могла даже да си помисля такова нещо. И ми изчете една дълга лекция за това, че не трябва да се тормози по никакъв начин пишока.

За мерките не съм се мерила, ама да не ви разправям за кирогламите ooooh! Вече съм +12. Blush

# 277
  • Мнения: 1
Хей, ЧЕСТИТО на всички именници!!!
и Честит празник софиянки!  Wink

# 278
  • Мнения: 616
Добро утро  Hug

Нямам търпение да стане обяд да се срещна с доки  Party и с малкия ми принц Heart Eyes

Ради браво на твоя мъж все така да расте  Hug а това че термина ти излиза по-ранен спрямо големината на бебо не се заблуждавай, че ще родиш по-рано при мен Мазнейкова каза термин 24.11 спрямо големината му ама спрямо цикъла си ми е 03.12 просто вероятно ще е едро бебе  Heart Eyes

винаги от дупето към дудата. Вече се обърках.. Сега ще я потърся.

аз знам, че е точно обратното  newsm78

И за статистиките: коремище - 92 см. (при начални 64!!!), дупище - 97 см. (от 92...), килограмища - почти 58 кг. от старт на 52.

ти си такъв клечо  Joy Joy какви ти килограмища как ме разсмя  bouquet

аз съм корем 98 /при начални 60/, ханша ми беше 85 сега не съм се сетила да го мерна а кг. от 52кг в момента 65кг ей тово са килограмища  #Crazy #Crazy виж бюста си е за хвалене от 80 обиколка на 97  newsm44

# 279
  • Мнения: 19
Наистина, честит празник на всички именници  newsm51  Hands Clapи също честит празник на софиянки.  bouquet

# 280
  • София
  • Мнения: 438
Добър ден и от мен Simple Smile

Честит празник и честит имен ден на всички празнуващи днес!   bouquet
За мен деня започна чудесно - тази сутрин, рано-рано, на наши приятели им се роди дъщаричка, казва се Вяра, много съм щастлива  Laughing  newsm44

Добро утро и от мен  kaffeetrmker_2

Да питам софийските мами - искам да си извикам фирма за цялостно почистване в къщи, след ремонта. Може ли да ми препоръчате някоя, по възможност с координати. Мерси предварително, че нещо вече хич ме няма с парцала  Embarassed
...

Аз вече два пъти ползвам услугите на фирма Василка - веднъж след ремонта, а после и преди сватбата - перфектно се справят, много съм доволна Simple Smile
Ето им сайта: www.vasilka.com

Весел и усмихнат ден на всички  Grinning



# 281
  • София
  • Мнения: 141
Честит празник   bouquet

Днес на идване за работа минах през църквата и запалих свещичка за здраве. Много добре се почувствах.

А за забелването на пишката - на моя племенник му правеха нещо такова след всяко къпане, така беше казал лекаря, сега има някаква промяна ли  newsm78

Лек ден   bouquet

# 282
  • София
  • Мнения: 308
Здравейте мамчета!

Честит празник на всички именници и на всички софиянци smile3525

Първо да се отчета за прегледа вчера. Видях си малкото момче, беше си полегнал и си отваряше устичката енергично, като че ли ни говореше нещо Heart Eyes Вече сме близо 1100гр. и 34 см. Пулса му е 144. Толкова много се заредих след прегледа, че искам да ходя още по-често. Heart Eyes
Матката ми е все така чувствителна и продължавам с магнезия и повече почивка.

Ради и твоя мъник много е пораснал Simple Smile
Инвизибъл, чакаме отчет после!
Момичета и на мен много ми се иска да ходя на тези лекции, но се надявам скоро и аз да мога да се включа, че ми е мерак още преди да забременея. И на йога искам да почна да ходя, ама ще видим как и кога ще стане.

Хубав ден ви желая, въпреки че пак е дъждовно навън  bouquet

# 283
  • Мнения: 2
Добро утро на всички мами и честит празник на именниците.

Успех на всички, които са на преглед днес! Praynig

Снощи и аз си измерих корема, вече е около 93 см. в право положение, килограми 63,5 (от 54) на височина 171, аз не смятам да отслабвам след раждането, така си се харесвам повече.

За лекцията в четвъртък едва ли ще успея, но работя на 10 минути от ЦУМ и може би ще се измъкна от работа за кафето след това.
Пишете за колко часа е уговорката и къде.

Лек и успешен ден на всички Hug

# 284
  • Мнения: 20
здравейте момичета  Hug
днес съм в доста добро настроение, въпреки че не се знае още за бъбръчето на бебо.Ще ходя към 3.30 и дано ме приеме днес ,защото ми каза да отида сряда,четвъртък или петък,едва ли ще ме върне де.Направо не мога да се позная, по принцип като свърши лятото и като застудее и съвсем малко ,на мен ми е много студено и вадя едва ли не пуловерите, а сега ми е едно свежо и приятно ,вчера даже ми стана смешно,защото на мъжа ми му беше студено а не мен не.не знам какво да правя с тея дрехи обаче,имам един панталон за бременни но той не ми е удобен,смъква ми се.В същия момент не ми се дават 50-60 лв за панталон за бременни за 2-3 месеца и съм решила да обиколя килцата да си търся нещо подходящо,колкото да ги изтикам тези 2-3 месеца.Стискайте ми палци за днес за прегледа,дано е фалшива тревога и дори да не е ,да е нещо безобидно.Таткото приема доста по философски нещата,от мен а аз исках да уча философия  Crazy той казва- каквото му е писано а аз снощи му викам че по добре на мен да ми има нещо отколкото на бебо и той ми се скара и ми каза че аз съм по важна  newsm78 за мен лично не стоят точно така нещата де. Майка да си,за всичко се претисняваме и на всичко сме готови само и само детето ни да е добре.Вчера си правих една лека медитация и гледах бебо,не видях да му има нещо на бъбречетата,но все пак това е медитация,ще видим какво ще покаже УЗ на Димитрова.Успех ви желая и ще докладвам след прегледа,надявам се хубави новини.

Общи условия

Активация на акаунт