Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 26
Здравейте  Hug,
няколко седмици ме няма - море, после преместване на квартира /заедно с търсенето й под натиск от изнасяне/.. Реших че първо ще прочета всичко написано и вчера направо ми се подкосиха краката....
Ники, и аз се присъединявам към стискащите палци - мисля, че положителната енергия и молитвите на толкова много хора, както и вярата, че всичко ще се оправи просто няма как да не стигнат до момиченцата ти и теб.

А на всички мами, с бебчета, които имат проблеми пожелавам също да имат много вяра и за напред, защото за силата - ясно че я имат.
Много ви прегръщам

# 46
  • Мнения: 2
Steil, ужасно съжалявам!  Hug

# 47
  • Мнения: 15
Здравейте момичета,
Може да ви прозвучи идиотски и глезено, но искам да ви попитам имате ли представа защо ме боли пъпа от вътрешната страна. Цяла нощ не мога да си изпъна краката, а сега цяла сутрин го усещам че ме дърпа и ме боли отвътре...Странно ми е и не знам какво да мисля...Боли ме доста.
Благодаря ви!

# 48
  • София
  • Мнения: 63
Кураж, скъпа Ники- дано бебчетата се преборят и да са живи и здрави. Много е трудно в такъв момент-дано бог е с вас.
Етърнъти, дано и при теб всичко се оправи.

Дано всички наши молитви в новата темичка да спомогнат със силата на истинска магия и повече да няма лоши новини.

Ох, да ви кажа, че снощи за първи път от седмица насам потуших изгарящите ме киселини- изцеден половин лимон, една лъжица захар и една лъжица сода, ако искате пробвайте. Може да е моментно, но поне успях да спя.

# 49
  • Мнения: 4 589
velizara_82 и аз имах такива болки, това е от матката, която расте.

# 50
  • Мнения: 19
Ники, чак днес прочетох за всичко, което ти се е случило. И аз да кажа - кураж и мноооооооооооого вяра. Нещата ще се оправят. Както знаеш жените са по-издръжливи от мъжете, така че вашите сладурани имат огрооооооооооооооомни шансове. НИКАКВИ ЧЕРНИ МИСЛИ нито за минутка. Възстановявай се, защото скоро ще ти се наложи да дадеш цялата си енергия в отглеждането на двете принцеси. ВЯРВАМ, ЧЕ ЩЕ Е ТАКА И СЕ МОЛЯ ЗА ТОВА! Praynig

Стеил, и ти миличка, нека не те налягат лоши мисли, колкото и да ти е трудно. Намери сили и мисли положително, защото твоето човече има нужда само от положителни емоции. Praynig

# 51
  • Мнения: 15
Ники, благодаря ти за отговора!
Сега се успокоих, че и на други се е случвало.
Много се моля и вярвам,че бебките ти всеки изминал ден са все по-добре!Бъди силна и знам,че ще имаш късмет! Всеки ден мисля за теб! Прегръщам те! Praynig Hug

# 52
  • София
  • Мнения: 276
Току що четох другите темички на Септемврийките, Октомврийките и Януарките.И познайте  Joy Joy Joy Laughing Laughing Grinning в Януарките са много и от нашите Декемврийки с термин 31.12.08 год., Бръмчето там е записана на 03.01  Thinking.
Много ми стана мило и радостно все едно видях някоя приятелка в друга страна  Hug!

Ей, rrhh, наистина е много хубаво да си в две темички с такива страхотни момичета  bouquet  bouquet  
  Както бях писала и преди-всички калкулатори в Нет-а и видеозони ми дават термин 30-31 Декември.....и аз се записах тук ( тогава даже нямаше Януарки още newsm78).......След това АГ на база последна МЦ ми изчисли официален термин- 03 Януари #Crazy   и трябваше да мина към Януарският списък......ама сърце не ми даде да ви изоставя Hug

Много на кантар е нашето положение - с  Barboran4e и Yoyoana   сме заедно и ще видим къде в крайна сметка "ще се класираме"

**Поздравление за Името на Темата! Всички сме с Николина и бебките!

# 53
  • Мнения: 616
Добро утро  Hug

Ники вярвам, че всичко ще завърши благополучно и ще си прибереш двете кукли вкъщи и ще се гледкате  Praynig Praynig  bouquet

Стейл много съжалявам за сестра ти, желая и бързо да се възстанови и скоро да се радва на малко човече Hug

при мен много странно течението изчезна или поне много намаля, но пък получих сърбеж и леко парене  Thinking нямам търпение да дойде сряда да отида на ЖК че се притесних нещо Rolling Eyes уж микрото ми беше чисто явно гъбите са се възобновили  Close

# 54
  • Мнения: 399
Добро утро и от мен!
Стеил,съжалявам... Sad
Хубав ден!

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Бръмче ама как ще ни изоставиш, ние не си видаваме  Hug Hug Hug и теб и всички други мами!!!

# 56
  • Мнения: 187
Ники,кураж миличка,аз съм почти убедена че всичко ще се оправи ималките красавици ще са много добре.
стискам палци
 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17

# 57
  • Мнения: 65
Добро утро !
  Flowers Four Leaf Clover Ники  кураж мила .Пожелавам ти един щастлив край на всичко и скоро да си   гушкате бебките newsm06 в къщи . newsm17   Hug
  Стейл много съжалявам за сестра ти ,бързо възстановяване и скоро да се радва на прекрасна бременост.
Етърнъти, дано и при теб всичко се оправи.
Дано  няма повече лоши новини! Praynig Praynig  Hug

# 58
  • Мнения: 143
Ники, кураж и прегръдки   Hug и от мен! Ще се моля за бебенцата да се справят, за теб също, имай вяра и търпение!

# 59
  • Мнения: 551
Много на кантар е нашето положение - с  Barboran4e и Yoyoana   сме заедно и ще видим къде в крайна сметка "ще се класираме"
И аз съм на ръба между декември и януари. По изчисления в калкулаторите ми излиза 30.12 , а на картона ми пише 01.01. Но аз си харесах повече 30.12 и така си се водя. Пък да видим декемврийче или януарче ще си имаме. Важното е да се роди живо и здраво.

Вчера изписаха сестра ми, но само с едното бебче. Другото е още в ковиоз и чакаме да наддаде, че да си го вземем и него.

Ники продължавам да се моля за теб и бебките  Praynig

Стеил много съжалявам за сестра ти  Sad

Общи условия

Активация на акаунт