условията в Детските градини и ясли...

  • 2 263
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 130
В нашата ясла на стената е закачено менюто за деня. Винаги има някаква салата като гарнитура на обяд + плодове. На мен ми изглежда вкусно. Сигурно е такова, защото синът ми си изяждал всичко. Не знам как готвят там, но откакто ходи на ясла вкъщи почти не вкусва от нашите манджи или ако хапне е съвсем малко  newsm78

Това е ясно- менюто е на стената. Но дали хляба не е от преди 2 седмици и стои в хладилника. Думите на персонала в тази ДГ били- " еми ще издържи къде ще ходи".  Ето за това става въпрос- то какво пише на менюто си е друга работа.

# 16
Четейки редовете ,отново прозира  лъжа и то опашата и рошава.Какво значи храната в детската градина не ми харесва?DORO какво значи това-Ние с моята дъщеря  ,аз лично сме критерии за "добра" и "лоша" храна.Интересно по кои критерии ги класирате?
Мария Н.,Вашата приятелка,като е толкова  прецизна, защо не остана да промени нещата?Та тя е счетоводител или домакин,който точно това трябва да прави.Защото тя е тази, която е свършила това, за да не влезе вътре с отчетността и е изгонена още на първия ден от директорката.Тя е тази,която осигурява съхранението на продуктите и ако не успее плаща от джоба си.Такива специалисти като нея трудно могат да виреят в детска градина и да се занимават с организиране и контролиране на храненето.Счетоводителя и домакиня носят основна отговорност за предаване на продукти с точно количество и високо качество.
Тук прозира и друга идея на МарияН,която е много прозрачна"нова детска градина,добре обзаведена"Нека да пуснем слух пък после ще искаме да стане частна,колко е добре в престижния Лозен.
Успех в манипулациите!!!!!!!!!Стига да има някой да Ви вярва??????????

# 17
  • гр.София
  • Мнения: 4 156
 Хайде сега,градините да си стоят неремонтирани и необзаведени-че да няма към тях мераци ooooh!

 А по въпроса-не във всички градини хранят децата лошо. Моят си изяждаше всичко,че и допълнително.
 А докато свикваше първия месец в яслата и го взимах на обяд ми изнасяха храната му аз да го храня в съблекалнята и съм опитвала-еми, много вкусно беше.


 ПС. В Гугъл-  Официално са открили новопостроената от софийска община 80 ЦДГ в Горни Лозен през септември 2007 г.

Последна редакция: пт, 08 авг 2008, 18:14 от blanc

# 18
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Знам каква беше храната в яслите, понеже дълго време вземах храна от там за детето. Но на външен вид и вкус  Grinning Не знам с какви продукти е приготвяна  Thinking Сух хлябспециално никога не е имало( хлябът, държан в хладилник, си личи). Нито пък е имало нездрави плодове и зеленчуци.

# 19
  • Мнения: 1 531
в пробния период по всеки договр може да се напусне без предизвестие, като и да те уволнят без предизвестие Peace

# 20
  • Мнения: 8 229
През лятото аз държа вкъщи хляба в хладилник. Нищо, че купуваме почти всеки ден.

# 21
  • София
  • Мнения: 17 592
Тук пишем разумни хора.
Вярвате ли, че човек назначен на държавна работа, на трудов договор, може да напусне ей така без едномесечно предизвестие.
А пък и авторът на темата дали не е въпросният служител, напуснал набързо- набързо и, чудещ се сега какво може да направи.

Може, разбира се. "По взаимно съгласие".

# 22
  • Мнения: 3 219
Сега ме хвърлихте в размисли и страсти, скоро пускам малкото на градина Thinking. Баткото ходеше в същата градина, не ми е бил от най-ящните, по-скоро е капризен, но винаги си спомя какъв хубав боб готвели там Rolling Eyes. Аз в нас рядко готвя боб, и все не съм можела така да го направя Mr. Green. Аз пък все се притеснявам, че ще им дават кренвирши и разни други от сорта, ама какво да се прави, все някога ще се сблъска с тези гадости Close

# 23
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
През лятото аз държа вкъщи хляба в хладилник. Нищо, че купуваме почти всеки ден.

 Нашия целогодишно го държим там. Peace

# 24
  • Мнения: 1 531
През лятото аз държа вкъщи хляба в хладилник. Нищо, че купуваме почти всеки ден.

 Нашия целогодишно го държим там. Peace
и нашия - да кажа и аз щом това обсъждаме Laughing

Общи условия

Активация на акаунт