LaRedoute.fr - 74 - Намаленията свършиха, но 1-вият пост го има все още!

  • 66 133
  • 1 247
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 216

Защо не оставиш ключ от пощата на някоя приятелка и не й напишеш едно пълномощно. Аз поръчвам от акаунта на майка ми и понеже тя ще отсъства 2 седмици си направих такова и ксерокопирах личната й карта. В митницата в София ми казаха, че няма проблем така да си получа нещата.

Мерси за идеята   bouquet Дали ще стане с ксерокопие  newsm78

# 31
  • София
  • Мнения: 1 078
Благодаря Peace И да не би това е номера 01/01/0001?

Това би трябвало да е датата  newsm78

При мен са изписани абсолютно същите цифри.
Сигурно номера ще откъснат от сърцето по-късно. newsm78
Понеже в горния ред има празно на мястото на изписания номер на поръчката в долния ред, където сумата е още без 5-те%. А на дата не прилича, така че ще чакам кога и това ще го добавят.

# 32
  • София
  • Мнения: 212

Защо не оставиш ключ от пощата на някоя приятелка и не й напишеш едно пълномощно. Аз поръчвам от акаунта на майка ми и понеже тя ще отсъства 2 седмици си направих такова и ксерокопирах личната й карта. В митницата в София ми казаха, че няма проблем така да си получа нещата.

Мерси за идеята   bouquet Дали ще стане с ксерокопие  newsm78
Поне в Софийска митница става, защо не и в Русе. Просто напиши на копието "Вярно с оригинала" и се подпиши. Подписът ще е същия като на пълномощното. Естествено ако можеш да си оставиш личната карта е 100% сигурно, но едва ли няма да ти трябва. За да си сигурна, че няма проблем подготви пълномощното и копието и мини през пощата и митницата. Покажи им ги, аз така направих.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Хайде и аз в новата тема Simple Smile
и аз засега нямам отказан артикул,ама направо треперя,даже мъжо сега ме базика че съм била казала че няма да влизам в ларедута,ама му обясних че ще гладам суивито  Mr. Green.....не мога да остоя Simple Smile
Сега се моля и аз да си получа поне поръчката от 17.07 до петък че отивам на море и ми се иска да си взема поне късите панталонки Simple Smile

# 34
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Уф, аз все още чакам от 3-ти и от 10-ти. Rolling Eyes


Знам, че не е моя работа, но това направо ме изуми http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=275749&cat=all
Мноооого ги харесвам тези обувки, но като че ли цената в редута е по-приемлива Joy

Не е ясно кога ги е купила, все пак!
Аз ги поръчвах за една приятелка на 40Е.
Да бе, не е наясно, поръчва за всички сестри и братовчедки, а никой няма фактура.  Sick. Ей сега....ние пасем....Но си е нейно право Hug, само се надявам да не може да излъже никой.

Хора, недейте така - може би седмица преди да ги пуснат тия обувки по 1 евро, аз си ги поръчах за 20 Е - пак добра цена за тях, според мен. Преди това струваха 40 Е, по едно време - 35 Е. Ако тръгна да ги продавам, със сигурност ще ги продам за не по-малко от това, което реално съм дала за тях - т. е. 20 Е + 5% обработка. И аз имам неща, поръчани от Ларедут, които вече месец-два ми се мотаят из къщи, защото не ми се занимава с Продавалника и манията за измерване на всяко милиметърче и ъгълче....  Twisted EvilОсвен това съм навита да дам 40-45 лв. на някой за 38 номер, но явно няма желаещи да се разделят с тях. Tired

# 35
  • Мнения: 639
Момичета, като гледам по-големия % от вас до края на тази седмица отиват на почивка - ами то няма да остане кой да пише в темата  Joy А мен ме пресрещнахте като се върнах със 150 страници за домашно нали  Mr. Green

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Момичета, като гледам по-големия % от вас до края на тази седмица отиват на почивка - ами то няма да остане кой да пише в темата  Joy А мен ме пресрещнахте като се върнах със 150 страници за домашно нали  Mr. Green
еееее ама ти си беше починала  Mr. Green а нас ни умориха тия намаления и поръчки  Joy
Аз да се похваля нещо малко извън темата,нали не ми стана банския на Спидо ,много ме доядя,пуснах го в продавалника и аз така +2 лв. и още на другия ден го купи едно момиче,нои на нея не и стана,много ме доядя,но пък го купи трето момиче и е супер щастлива,аз също,наистина не си заслужавше този хубав бански да ми се мотка в гардероба,до като го пратя на тавана........незнам но се почуствах много доволна като ми писа и на мен момичето колко е щастливо,понякога малките неща ни правят щастливи  Heart Eyes

# 37
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 466
запис.
Нямам отказан артикул засега Praynig. Чакам поръчка от 15 и 27.07. Почвам да проверявам в пощата за първата поръчка

# 38
  • Мнения: 200

За пощата не съм наясно, но за митницата май е така поне на хартия. На известията пише, че ако не си потърсиш пратката до 20 дни я връщат.

Аз иначе чакам от 14, 19 и 25, но не разбрах лилавия сервиз 0.800 или 1.800 кг, та да знам къде да очаквам пратката с него.

Според мен е над 2 кг,аз имах едни бански, едно потниче и едно тъничко късо панталонче за малкия ,и лилавия комплект, и това тежеше 2,500 кг

# 39
  • София
  • Мнения: 4 578
Хайде и аз в кюпа с липсващи артикули, сега проверих, в поръчката ми от 18 юли, уф......сега трябва да занимавам с ваучери. Яд ме, че в тази поръчка наслагах едни комплектчета за децата, идея си нямам какво се е изчерпало.
И аз с изчерпан от 18.07. Как си нямаш идея, при мен има само един на тази цена, за която е изчерпаният...

# 40
  • Мнения: 5 790
Алекс1 сега се затетах в заглавието на темата и много ме изкефи. Как ти идват на ума...
Благодарим ти за всичко, което правиш за нас   bouquet

Недей сега така, че ми става неудобно и ще се червя...  Embarassed

# 41
  • На морето!
  • Мнения: 5 790
Плучих си поръчката от 9ти и сега остана още една големичка от 11ти. Мъжките гуменки за 4 Е съм ги улучила точно. Някой беше писал, че са уголемени, но 45ти номер му заспаха на моя човек.

# 42
  • Мнения: 426
Хайде и аз в кюпа с липсващи артикули, сега проверих, в поръчката ми от 18 юли, уф......сега трябва да занимавам с ваучери. Яд ме, че в тази поръчка наслагах едни комплектчета за децата, идея си нямам какво се е изчерпало.
И аз с изчерпан от 18.07. Как си нямаш идея, при мен има само един на тази цена, за която е изчерпаният...
Аз също не знам кое липсва.Кошниците са ми от 25 артикула,а сумата не отговаря на стойността на нито един.Явно е сбор от няколко,но не ми се занимава да смятам.Мойте са от 14,17 и 18

# 43
  • Мнения: 497
Моля за съдействие за определяне размера на този комплект шал и шапка http://www.laredoute.fr/vente-ensemble-bonnet-et-echarpe-okaou.a … tegoryid=48249325
За 1г6м дете какъв размер да взема?

# 44
  • Мнения: 165
Моля за съдействие за определяне размера на този комплект шал и шапка http://www.laredoute.fr/vente-ensemble-bonnet-et-echarpe-okaou.a … tegoryid=48249325
За 1г6м дете какъв размер да взема?


зависи от обиколката на главата, измери я, мисля че си отговарят
ние имаме н.53


и пак да напомня, ако някой има от тези-86, а не им вършат работа да свири, насреща съм

Общи условия

Активация на акаунт