Юлско слънце вън пече,хайде ВАРНА на море!

  • 13 337
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 971
daninka, честит рожден ден и от мен!  bouquet  bouquet  bouquet
Внимавай довечера как ще се прибереш Joy hahaha

# 16
  • Мнения: 212
Insatiable аз лично се сефтосах веднага щом спря да ми тече, нямаше 40 дни, а за прегледа- още не съм ходила, ама смятам все пак да отида, но никой не ме е викал на преглед в интерес на истината  newsm78

Джиджа  незнам къде има баби с куршумите, но те уверявам че има файда.  newsm10 smile3521

# 17
  • Варна
  • Мнения: 336
Данинка честит рожден ден   bouquet Пожелавам ти много щастие, любов и само хубави моменти с твоето семейство  Hug

# 18
# 19
  • Мнения: 3 743
Мел, ние още не сме правили кекс? Аз вече забравих това какво е newsm78 Joy. Нали и цяла бременност не сме правили Embarassed, малко ще ме е страх. Сигурно ще пробваме след контролния преглед, ако всичко е наред.

# 20
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
уу докато се запишаааа


Ами  аз непомня кога   топна чушката моя след секциото.Ама прегледа е задължителен.Нали трябва да ти видят карантиите дали са на мястото си.Дали се е прибрала матката иразни там
Аз ходих  при моя лекар дето ме изражда.Той ме гледа само на ехограф.Каза че е напълно достатъчно да се види и разбере  сехографа дали всичко е ОК
Аз ти препоръчвам д аотидеш при тоз при който си раждала Peace


еее вие с тоя Кекс,като някой дественици  ще бъдете Joy
Ко са смея като и ние цяла бременност  нищо не правихме Sickи аз бяха  девственица  Sick

# 21
  • Мнения: 212
еее вие с тоя Кекс,като някой дественици  ще бъдете Joy
Ко са смея като и ние цяла бременност  нищо не правихме Sickи аз бяха  девственица  Sick

точно така си е. и аз цяла бременност не бях палувала и след това ми беше като за първи път  #Crazy #Crazy #Crazy , ама то след 10 месеца суша...... нормално си е

# 22
  • Варна
  • Мнения: 893
аз имах усложнения през бременността и доктора ми каза колкото можем да се въздържаме, та мишкувахме 9 месеца, то това кекс ли е..направо ти се отщява Tired
а после може би 1-2 месеца се криех от мъжа ми Joy щото шубето голям страх, 40 дена лохии, след това опитахме няколко пъти но ме болеше доста и пак мишкувахме, докато ми мине напълно Rolling Eyes иначе мерак имах, ама бая си ме наболяваха вътрешните шевове  Confused пък и понеже кърмех, нямах достатъчно "смазка" и допълнително се узложняваха нещата... добре че чичо вазелин е наблизо Wink

# 23
  • Мнения: 1 554
здравей те

малеееее тоя СЕКС дет сти го подхванали Whistling айде и аз да си кажа,на 20 ден след секциото с сефтосах ме ,малииииии къв кеф беше Mr. Green на 25 ден ми спряха лохиите Peace ама ние си прайхме секс през цялата бременност,а за 1вите 3 месеца ох майкооо,дет трябва най много да се пазиши анийй Embarassed

# 24
  • Варна
  • Мнения: 144
Честит Рожден Ден на ДАНИНКА !  bouquet

За Секса - Кекса , при нас минаха 2 месеца докато го практикуваме , но.... на мен лохиите ми продължиха 50 дни и три дни след като свършиха ми дойде първия цикъл . Но пък новото начало беше паметно  Crazy Crazy , точно на Св. Валентин ! Whistling Whistling

# 25
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Морска ,ти си скършила бастуна на мъжо си  от секс мъри булка през бременоста Joy Joy Joy Joy

# 26
  • Мнения: 2 960
понеже си говорите за КЕСТ ,което е неминуеми свързано с мъже...ВИЖТЕ КАКЪВ ПОДАРЪК ПРАВЯТ НА РОЖДЕНИЦИТЕ/КАТО МЕН/В МАРТЕНСКАТА ТЕМИЧКА.Не съм скръндза и си поделям това с вас  #CrazyСамо внимавайте -да не прекалите със  hahahaсползването Joyhttp://dreamboy-marcos56.blogspot.com/.....какви палави мами на мартенчета имаме във форума ooooh!

# 27
  • Мнения: 1 554
оххххххххх,малииииииииииии само да ги гепна Crazy

# 28
  • Мнения: 2 100
Kaka Maya, мерси за отговора  Hug Явно няма много ходили на тази "процедура"  Crazy
Няма как-ще си ходя в Младост бри бабето и толкова  Crazy

Ей я на-мойта тема...за секса  Mr. Green След секциото аз повече настоявах да прайм секс, пък мъж ми го беше малко страх, щото човека чел, чел в интернет кога най-рано било добре да се прави секс  Joy Joy Joy И хич не ме отразаваше кат му казвах, че нема проблемация...ми мъже, кво да ги прайш  Heart Eyes Поне мислят за нас  Hug Но пък и ние през цялата бременност не се спряхме...само накрая и то пак по настояване на мъжо  Laughing
Пък на преглед...ходих 6 месеца след раждането, даже доФтУра ми каза, че не 2, ами годинка и 6 месеца само да се пазим  Crazy

# 29
  • Мнения: 1 554
бе кой се пази бе,кот писано таквоз ша стани Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт