Априлско-майската дружина е вече втора група в детската градина!

  • 62 805
  • 288
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 341
благодаря момичета, тази година толкова много приятели ми се обадиха за именния ден и понеже аз започнах да си вдигам телефона от обяд (помързелувах повече  тази сутрин) всички бяха решили, че раждам. Споко момичета, трябва да стискам до след нова година.
Жени, зло да те забрави мила. Признавам си  Embarassed, че не се сетих да ти се обадя. Да си жива и здрава

ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО НА ВСИЧКИ И МНОГО ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ

# 211
  • Мнения: 3 379
Честита Коледа! Пожелавам на всички много здраве, любов, хубави мигове с хората, които обичате.

Честит имен ден и на именничките (макар честно да си призная, че за първи път чувам, че Евгениите имат имен ден на Коледа  Embarassed).

Хубаво прекарване на остатъка от празниците.

# 212
  • Мнения: 1 341
Силве, не на Коледа,а на Бъдни вечер

# 213
  • Мнения: 3 379
Силве, не на Коледа,а на Бъдни вечер

 Embarassed ами пак за първи път чувам... Нищо, поне вече ще знам - бившата ми шефка беше Жени, нито веднъж не съм й честитила досега, но ето, другата година ще я изненадам Simple Smile

# 214
  • Мнения: 1 341
Момичета, тотално ме е хванало шубето за тази операция. Страх ме дали всичко ще мине наред, да няма проблеми с упойката, а и после от болката, раздвижването. Колкото и да си го налагам да не треперя излишно, нещо все ме терзае. А и то време не остана... дойде си.
Вчера понакупих неща за бебето, Катрин е просто очарована. Играе с тях все едно са й дрехи за куклите. Опита се да намъкне чорапките му Grinning  И как само ми целува корема. Милата няма търпение. Все нарича някоя кукла, че е Антонио и й говори "кака това, кака онова", много ми е сладка. Дано после да е така и да няма ревност
Хайде весело изпращане и посрещане на Новата година

# 215
  • Мнения: 7 107
Скъпи приятелчета!

Искам да ви пожелая много весел празник, празнично настроение и щастливи и незабравими мигове. Нека Новата година НИ донесе всичко отова, което старата не успя, да ни направи по-усмихнати и добри!

Жени, на теб ти пожелавам кураж, леко и безпроблемно раждане и бързо възстановяване! Ние всички сме с теб и макар и виртуално ще ти държим ръката по време на раждането. Нямам търпение да съобщиш радостната вест  Hug!

Наздраве приятелки!!!

# 216
  • Мнения: 435

Зори е пожелала всичко, което си мислех да напиша Peace
С теб сме, скъпа Жени! Hug

# 217
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Привет от Пампорово да ви пожелаем весело посрещане на Новата година.  bouquet

Желая на всички много здраве, много сбъдбати желания и благополучие през новата година!


Жени, не се притеснявай много, макар че знам, че е невъзможно. С теб сме!  Hug

# 218
  • София
  • Мнения: 572
Днес се е появил на бял свят и малкия Антонио на мама Жени(евжени), който тежи цели 4.250 кг и е висок 52 см. Жени пише, че всичко е минало добре, но въпреки обезболяващите много я боли операцията...
Да им е жив и здрав малкия сладур.

Това го откраднах от друга тема, ама си заслужава новината!!!
ЧЕСТИТО МИЛААААА!!!
Да ти е жив и здрав и много да те радва!!!

# 219
  • Мнения: 435
Добре дошъл сред нас на големия мъж Антонио Hug
Мама Жени бързо, бързо да се възстанови, кака да бъде много добричка и тати да ги слушка  bouquet

# 220
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
О, супер новина! Heart Eyes
Честито на Жени, на таткото и каката!!!
Да им е жив и здрав малкият мъж!

# 221
  • Мнения: 7 107
Женииии! Честит ти син! Да ви е жив и здрав и да ви носи радост тройно по-голяма от тази, с която го очаквахте!

# 222
  • Мнения: 3 379
Честито Жени! Да е жив и здрав и мама да се оправя бързо (спомням си колко неприятно е първите десетина дни да се грижиш за бебето с болки от операция, цатова ти пожелавам да има и кой да ти помага в началото).

# 223
  • Мнения: 6 243
Честито, Жени!
Леко възстановяване.

# 224
  • Мнения: 473
ЧЕСТИТО ЖЕНИ!
ДА ВИ РАДВА МНООООГО  И  ДА СТЕ МНОООГО МНОГО ЩАСТЛИВИ!

Общи условия

Активация на акаунт