Отговори
# 45
  • Мнения: 1 152
Сега се връщам от ЖК, ама никва информация не получих. Crossing Arms Видях си бебчо за малко, толкова набързо, че едва успях да видя как мърда. Не знам колко е голямо, освен че видеозона показа 16 г.с и 3 дни. Изписаха ми прахчета за мускулните крампи и това е. С този УЗ в Токуда не знам как се вижда пол или нещо повече. ooooh! И явно Евтимова дава снимка от УЗИ само ако прегледа е платен.  Tired

# 46
  • Мнения: 19
И аз съм с чувството, че набързо ме претупаха на моята консултация миналия четвъртък. Даже и не видях бебчо, защото видеозона е статичен и не може да се мърда напред-назад. Тя си гледа-гледа и каза, че е добре. Вярно, снимката, която ми даде беше доста добра, защото я приготвя за БХС, но си я платих - 2 лева. Добре, че ходя и при доки, при който ще раждам, че той поне повече неща ми казва и повече си говорим с него.

# 47
  • Мнения: 781
nikolina-pikolina, къде си в Младост? И аз живея в Младост, но не съм усетила нищо.  И на вън излизах, и на работа отидох. Имам си имунитет от Чернобил още, тъй че, тези взривове не ме плашат...   Laughing

Усещам си бебето от 14г.с, но вечер е по-активно. Радвайте се на коремчетата и ритниците, защото после ще ви липсват.

# 48
  • Мнения: 1 152
Момичета усетихте ли нещо преди малко, пак ли беше взрив или земетресение. Всички излязоха по терасите...така се изплаших ooooh!
И аз живея в Младост.

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 326
Честит ти рожденик! Да ти е жив и здрав и много да те радва  Hug
Много хубава новата темичка. Браво! Дали ще може да се сложи и кой от къде е или е трудно?
И аз искам сбирка, но бургазлийките къде са Thinking
yoyoana , аз пратих вчера полезните бебешки неща. Заимствах го от юлските мами, че се зачетох как вече някои си имат бебоци и снимчици дори. Grinning Наистина е доста полезно четиво.
Аз още незнам дали ме ритка. Усещането и някъде около пъпа.
За това с конеца и халката - направихме го с мъжа ми и накрая той заключи по въртенето, че трябвало да са момче и момиче, а то е едно бебе.  Laughing

# 50
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 686
По Дарик радио казаха че е заметресение с 3 по Рихтер.

# 51
  • Мнения: 616
да и аз го усетих, гардероба се размести наистина ли е трус мале ще луднем днес гърмежи, земетресения  Rolling Eyes Confused

мога да допълня градовете, но ще е по-лесно всеки да го напише в пост за да се откроява, ще се опитам да отсея тези които са си го написали във профила Simple Smile

# 52
  • Мнения: 152
Ние тук в Люлин нищо не усещаме.Сутринта когато са били взривовете само ми се стори,че духа силен вятър и нищо не се чу. Сега никакво земетресение не съм усетила,а ние сме на 7 етаж.

# 53
  • Мнения: 4 589
kikа аз съм в Младост 1А, новия блок до Била.

Моя мъж ми се обади притеснен, че е имало гръм и после трус, ама аз не съм усетила. Работата ми е на НДК.

# 54
  • Мнения: 2 149

За това с конеца и халката - направихме го с мъжа ми и накрая той заключи по въртенето, че трябвало да са момче и момиче, а то е едно бебе.  Laughing

Ама няма такъв вариант - въртят се само по един начин на проба. Ако на мъжа ти се въри едно, на теб друго - мисли му! Joy
 hahaha

Шивачева, какво ти става бре момиче? Hug Не се притеснявай, като поспреш, полегнеш, пък загледаш ТВ или някой филм, бебочев ще те потипа на бърза ръка. Спокойно! Той не е длъжен да шава, може пък да е мързел днес.

# 55
  • Мнения: 329
Привет-мривет и от мен мацки с тумбаци  Grinning
Отдавна не съм писала. Ама все не остава време.
Иначе се опитвам редовно да чета.
Бяхме на морска ваканция в Гърция и беше прекрасно. Голямо плуване в морето падна и мазане с Мама Дона на Чико 30 фактор.
Беше прекрасно и бих повторила с удоволствие ама сега първо трябва да поработя повечко тези дни.
Вчера бях на ФМ при Марков. ЩЕ СИ ИМАМЕ МОМЧЕНЦЕ! 100%!
Бяхме се настроили за момиченце, но сме много щастливи с таткото и само се молим да ни е живо и здраво.
Марков е много симпатичен лекар и обяснява всичко с подробности. Прегледът при него си беше истинско удоволствие. Доста се посмяхме.
Каза, че се движа с 9 дни напред според апарата, но това са само референтни изчисления на базата на замерванията на апарата и формулите, които ползва така че засега няма да ми мести термина.
Инвизибъл страхотна темичка. Дано да се пълни само с хубави новини.
Хубава вечер и усмивки от мен!

# 56
  • Мнения: 1 152
wondergirl честито момченце! Продължават да се множат юнаците за декември! smile3521
И аз ще съм на преглед при Марков в края на месеца и питам дали си направихте запис на CD, ваш ли беше диска или той го дава, и колко струва записа? Добре ли се вижда на този етап бебчето? Аз ходих при него в началото на 13 седмица и тогава ми се струваше още някак неясно всичко, но още тогава той ми каза, че има 80% вероятност да е момиченце бебчето, така че все пак неговият опит е от значение.

# 57
  • Мнения: 22
Eto me i men nai-nakraya dnes v novata temi4ka! Pozdravlenia Invisible, strahotna e Hug
Po prinuda sum otpuska ot dnes. Az rabota mnogo blizo do leti6teto i sutrinta bqh 50% na 50% da trugvam li ili ne. No kato kazaha 4e nqma risk ot radiacia smelo izlqzoh i dokato stigna do centyra (ot Lulin) i 4uh za trotila re6ih da ne se pravq na smela pove4e. Maika mi zvunq 3 put (ot Varna) da me moli da ne hodya na rabota i kolejkite i te. Nakraya 6efa mi kaza 4e izob6to nqma smisul da hodya i se pribrah. No dosta se izpla6ih. Ni6to ne sum 4ula sutrinta, nito puk usetih zemetresenieto...
Ot utre sme na more i ve4e ne izdurjam ot vulnenie i netyrpenie Simple Smile Prigotvih bagaja staratelno, pusnah si peralnq, lakirah se...izob6to napravih vse ne6ta za koito rqdko mi ostava vreme. Ta dobre 4e be6e vzriva dnes Simple Smile Dano samo nqma nikakvi porajeniq v posledstvie.
Celuvki ot men! 6te se "vidim" sled dve sedmici!  smile3521 newsm10 newsm68

# 58
  • Мнения: 329
Сасано направихме запис на CD. Не съм сигурна кое колко струва, но платихме за прегледа и записа на негово CD - 80 лева.
Аз не бях ходила досега при Марков и бях очарована. За разлика от Димитрова, при която правих ранната ФМ в 13 г.с. Марков не спираше да обяснява какво гледа в момента и какво точно се вижда. Даже ми показа някои неща по няколко пъти, защото незнам за вас, но аз виждам само петна по екрана и колкото и да напрягам фантазията си рядко разбирам нещо реално. 5 пъти го питах сигурен ли е за пола и той всичките пъти ми показваше пишката /не че съм сигурна, че разпознах кое точно е пишката, но той каза, че няма никакви съмнения/.
Много е приятен и позитивен и усмихнат. Не бях се забавлявала така на преглед при лекар.

# 59
  • София
  • Мнения: 26
Здравейте мами,
днес аз се панирах яко от сутринта - с тези гърмежи... мъжът ми е военен и само като чу първит еи като водя че продължава 10 минути вика - затваряй прозорците, махай се от тях и да не си мръднала днес... Е - отидох си на работа - с главоболие от стреса Simple Smile и в 3ч. като разклати от земетресението /добре че бях седнала че ми се подкосиха кракат/ - от стрес пък ми мина главата.

Да ви се оплача - днес бях на ЖК - от известно време ме боли долу в дясно - мислех че е от растежа на матката и тнт но лекаря като ме поогледа и каза че са контракции - и то по-силни и чести от нормалното - каквото и да значи това.
Изписа ми хапчета и като съм усетила нещо да лягам ! Е да ама аз не го усещам Sad а болката си е почти постоянна - това стягане и втвърдяване не го усещам Sad. Коя от вас беше писала преди време че има контракции ....
лека нощ за сега от мен

А - за срещата и аз съм ЗА Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт