Седми месец от годината навлиза , а ВАРНЕНКА от плажовете не излиза!

  • 13 108
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 29
 Vessi_to , оплаквай се на воля, мила. Никой не си мисли, че ти е леко. Ама още мъничко остана и- ще гушкаш бебешок. Flutter Чак настръхвам, като се сетя за момента, в който ти показват бебчето за първи път. Направо ти завиждам /добронамерено де/, че ти предстои това изживяване. Grinning
Ани, щъркелът да го донеса, ама ако може ти да си го направиш, нали? Joy Ухото може и от зъба да те е боляло. Уф, ужасно! Дано скоро всичко ти мине! И да не вземеш да извадиш зъбче преди Влади, че... как беше:"С клещите ще ти го вадим"... Joy

# 31
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
За корекции по списъка пак да кажа, моля пишете ми на лични, в момента правя друго оформление на списъка на мамите което ще ми е по лесно да редактирам, но времето ми е оскъдно

# 32
  • Мнения: 29
Мацки, никой не пише! Naughty Какво правите, бе?
Отивам да спя!

# 33
  • Варна
  • Мнения: 893
...калинке само да ти кажа че Мая ще ражда 2008... няма дете на 5 години Wink...

То хубу оправих го, ама и аз да ти кажа че и за 2008 е закъсняла да ражда, най-вероятно 2009 ще е  Wink

 Joy  smile3538 ама и аз съм тръгнала да поправям иначе  Wink

# 34
  • Мнения: 317
ооо бегби-нивгиш няя оставя Владката тъй да спи.Събуждам го и да си спазва режима щотоооо неам нерви да почвам нов режим...но ти си знайш


ами много си права да знаеш, щото се събуди крива, гладна и не можем да я  преспим сумати време Crazy
друг път......... Naughty

# 35
# 36
  • Мнения: 39
здравейта и от мен ние два дни бяхме на село че затуй съм така неактивна
утре смятам да се завлека към морската сутринта че вече я забравих накъде е ще има ли някой там

# 37
  • Варна
  • Мнения: 893
офф и при нас го има тоз проблем...постоянно си променя режима!  не издържам вече  #2gunfire преди малко изяде една крастравица  Shocked  !!! и заспа на столчето в 8:30
тъкмо се зарадвах , викам си АААА! ще има рахат тая вечер! и тя след има няма час се кукна свежарка,изпи си млякото, и сега си играем  Tired

# 38
  • Мнения: 11
Привет на новите мами
Привет и на останалата чета  Laughing
И аз да се запиша в новата тема  newsm10, че не знам кога пак ще ми дойде музата newsm12 да ви пиша ,
а вече така ми липсвате  newsm45, малчуганите  newsm63 newsm30  ylinfant  babyuu, разходките в Морската , а и съм любопитна да видя "новият "летен театър
и плажуващите да внимават да не почернеят много

# 39
  • Мнения: 1 554
Дайдо ,как е кра4ето? Не те ли понасърбява ве4е Laughing

# 40
  • Варна
  • Мнения: 893
ейй да бе оправиха ли летния верно? newsm78 не съм слизала от 100 години  ooooh!
дайдо дръж се не остана !  Hug

# 41
  • Мнения: 11
крачето не ме сърби , но нервите ми не издържат искам на дъъъъълга разходка

# 42
  • Мнения: 39
аз утре смятам да направя една дълга разходка(стига да не е мн топло)и мисля да сляза да видя какво са направили може да си чукнем среща ако искате за кафенце на новото барче

# 43
  • Мнения: 1 554
мдааааааа, на летния е отворено
коли4ка 2,60лв
кафенце 1,40лв

Честито Twisted Evil

# 44
  • Мнения: 11
Морска тва го зая , но искам да го видя
как е направено

Общи условия

Активация на акаунт