Кой ще е с нас в 107 ОУ ?

  • 6 414
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
от този понеделник започват вече от 7.30 часа

Децата в клас са 25-26. Фантичка ти си за останалото   bouquet

# 16
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Часовете започват от 8:30,не от 7:30.
До колкото знам тази година фактора живеещ в квартала нямаше голяма роля,с предимство бяха само 3 малки улички около самото училище.Занималнята е до16:40,но госпожата си стои с тях до 17 часа.Тази година бяха 4 паралелки по 22-23 деца в клас.
Извънкласните по памет са:актьорско майсторство,моден дизайн,приказен свят,модерен балет,народни танци,футбол,шах,работа с природни материали,рисуване,баскетбол...
Може да пропускам нещо.В читалището,което е съвсем близко има пиано,синтезатор и китара.
Има допълнително английски,от който аз лично съм доволна. Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 460
Супер, много сте бързи!
Много извънкласни занимания има, това е много добре. На първо четене - приказен свят и шах ми допадат много. Английският език ни е любим от 2 години, и ще си продължим да си го учим, а и щом сте доволни още по-хубаво.
Това, че фактора живеещ в квартала не е имал голяма роля е много добре, дано да имаме късмет и ние. Много съм се настроила за това училище макар, че уж ни е рано още.

Проверявах 112 ОУ, което е заедно с Английската гимназия в една сграда на бул.Дондуков (училището ми е близо до офиса), но там майките ми писаха, че часовете се застъпват с часовете на големите ученици от 8 клас, а това не е добре. Четох мнения и за 1-во ОУ, то също е на бул.Дондуков, но и за него мненията са противоречиви.
Извинете за дългото мнение, но нещо много ме вълнува въпроса за училището напоследък.

# 18
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Училището е основно,а първокласниците са и в отделна сграда.
 Стаите са мънички,но чисти и обновени.Имат си стол,в който има закуска,обяд и следобедна закуска.Моята дъщеря е капризна в харненто,но там и харесва.Другото,което пропуснах,че в следобедния блок имат и забавна математика,тя  е задължителна за всички.Също така играят в отделен,макър и малък двор,не ги пускат при големите. Peace

# 19
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Ей, Фантичкее вие сте първи клас затова почвате в 8.30, като цяло училището до сега почваше в 8 но от този понеделник започва в 7.30. Не се включвам да обяснавям за малките, защото моят ще е абитюрент   Joy Joy  от това училище тази година.

# 20
Фантичка, ще ходите ли на екскурзията на 22.10?

# 21
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Фантичка, ще ходите ли на екскурзията на 22.10?

Да. Peace

# 22
  • Мнения: 19
Ние ще пробваме идната година да се запишем в училището .....
Споделете за кампанията около записването, ще съм ви благодарна. Слушам от познати че се подават документи първите работни дни след нова година, а тук прочетох че миналата година е било 3 април за училището... какви документи се носят, има ли някакви предварителни списъци, среднощни опашки и т.н. Как  отсяват децата от квартала...
  Simple Smile

# 23
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Вече писах-миналата година предимство за квартала имаха само трите улици около самото училище.
Среднощни опашки имаше.
Звъниш в училището и питаш от кога започва записването,всяка година е различно. Peace

# 24
Neznam dali moeto mnenie 6te e polezno, no az mnogo darja da go spodelq. Zavar6ila sam 107mo predi okolo 7 godini i iskam da vi kaja, 4e sigurno tova bqha ni-6tastlivite mi godini v detstvoto. U4ili6teto e naistina mnogo dobro. Za prepodavaneto mnogo dobri spomeni nqmam, no kato baza i interesi e naistina stra6no. Mnogo mi be6e zabavno naistina i si spomnqm , 4e mi be6e mnogo tajno kato trqbva6e da hodq v gimnaziq, koqto ve4e n se okaza tolkova hubava Simple Smile pozdravi ot men. nadqvam se decata vi d sa tolkov 6tastlivi tam kolkoto bqh az

Общи условия

Активация на акаунт