World of Warcraft мания

  • 62 471
  • 232
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 1 077
Бъфнали, а дано, че просто за нищо не ставаха до скоро.
При нас колкото пристове сме взели - никакъв ефект.

# 181
  • Мнения: 10
А как са хънтърите?

# 182
  • София
  • Мнения: 1 077
Много добре, но най-добри дпс са уоровете. Топ дпсите ни са уор и роуг (10 к и нагоре). Но рейнджовете продължават да не вършат толкова работа, което е тъжно, преди бях топ дпс, сега съм около 4-5 място и се ядосвам Wink

# 183
  • Мнения: 10
Е то винаги е било така - мелето прави повече дпс, защото за рейнджовете е по-лесно да наваксат в нанесените поражения. Поне така е в общия случай.

Ако има някаква интересна промяна в стила на игра на хънтърите, ще ми е драго някой да сподели.

# 184
  • Мнения: 1 860

Ако има някаква интересна промяна в стила на игра на хънтърите, ще ми е драго някой да сподели.
Има ново макро за тях: мисдирект, аутошут, афк  Mr. Green Шегувам се, но не видях кой знае какви промени. Вальо ( приятеля ми) качва хънтър, но е нисък лвл още - 48. Иначе дк-то е супер нърфнато.

Занде, аркана има хубав бъф сега, какъв спек играеш? А, това за приейстовете чак не могаб да повярвам, че не може да си намерите добър шадоу такъв.  Rolling Eyes Още в началото в Накс си бяха ОП, сравнено с магове и други.

# 185
  • София
  • Мнения: 1 077
В Накс да, но после рязко ги сринаха, просто защото бъфнаха останалите много. Чак сега от последния пач има малка промяна, но досега не намираме огромна разлика. От кастърите маговете са ни най-напред.

# 186
  • Мнения: 30
Хайде и аз да се присъединя в темата Simple Smile
С приятеля ми играем от както излезна играта 4 години  newsm78... Почнахме на Warsong, след това се преместихме в Neptulon и в момента сме в Jaedenar. За тези 4 години си бутам аз един поп http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Jaedenar&n=Madelix, и наскоро реших да вдигам и лок. В момента не играя, дала съм си една голяма почивка от играта. След излизането на ЛК, ми стана скучно, единственото което следя в момента е ачивмента "What A Long, Strange Trip It's Been" и планирам да си подновя акаунта преди Коледа, за последната част. Отдавна спрях да райдвам, нещо хората на този сървър не ме кефят Sad Може би и затова така се откъснах от играта.
В момента съвсем съм изостанала с новите ъпдейти и ще има да наваксвам  Blush


# 187
  • София
  • Мнения: 1 077
Идвай си пак на Нептулон, при нас е весело Wink)

# 188
  • Мнения: 2
Аз съм в Нептулон,ама още го измислям завръщането Whistling 3бр 80лв-шаманка елементал,магенце неориентирано все още Laughing и ферал друидка с още панаир геройченца след тях изчакващи реда си.Само шаманката горе долу навлечена и магето малко.Поядосах се на мъжорята ooooh! и реших да почина тъкмо като вкараха Улдуар.Влязох да видя за какво иде реч,ама нещо не ме грабна.Като вляза съм решила да обръщам всичко що може на лечители,може би ще се справям по- добре от дпс Laughing Момичета от Нептулон пишете с кои герои сте да ви потърся като вляза(стига да не съм развалила дипломацията с някоя Wink )Принципно съм добра и търпелива жена нооо...всичко се случва нали Hug

# 189
  • Мнения: 10
На кои босове сте сега и кога ще се бие Артас?

# 190
  • Мнения: 0
Madelix играли сме известно време с тебе. Ти ходеше с Twinax до колкото си спомням. Jaedenar sux връщайте се на Neptulon !

# 191
  • Мнения: 30
Frenzer, правилно си спомняш Simple Smile
И аз се зачудих от къде ми е познат никът ти, а то наистина сме играли заедно.
Май взех да му свиквам на Jaedenar, но при възможност бих си се върнала на Neptulon Simple Smile)

# 192
  • Мнения: 593
Абе, мацки... кога ви остава време и за форума, и за WOW?
Милото играе на Emeriss и Darksorrow.
Дъщеричката започна да я разбира тая игра по-добре от мен.
Всъщност, аз въобще не я разбирам.

# 193
  • Мнения: 2 653
Ехооо, има ли някой ? Wink

# 194
  • София
  • Мнения: 1 077
Че как да няма - нов инс, ново забавление ;Р

Общи условия

Активация на акаунт