Re: М & БИ - 72

  • 16 551
  • 283
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 804
хаяти ами капката и пльокването,са за предпо4итане пред ку4ето,от предния път  Mr. Green
Даяна днес целия ден се върти около мен и ме целува,а сега замина с баща си и едната кака на гости у свеки,аз и другата предпо4етохме да си останем в къщи    bowuu

Последна редакция: пн, 09 юни 2008, 21:51 от dtti

# 31
  • Мнения: 55


това е за кулинарките измежду нас,мммммм и за теб я омри

# 32
  • Мнения: 800
Теди, мерси за рецеприте, досега точих лиги    chef

Я хаяти, я омри, ето ти картинки за машито   

http://forums.egullet.org/uploads/1205428244/gallery_5404_94_93904.jpg

http://forums.egullet.org/uploads/1205428244/gallery_5404_94_15731.jpg

http://forums.egullet.org/uploads/1205428244/gallery_5404_94_431982.jpg

За вкуса аз гарантирам  Simple Smile  знаете ме колко съм капризна, но това е  bowuu


Деси, що страниш от свеки  Joy  Я кажи на снимките Дидка в басейна каква е тази кола, не съм виждала. Чудя се крачката къде са й, Я обясни като за мен  Simple Smile

# 33
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Момичета , Хаяти  Heart Eyes  Hug

нещо съм се замотала при отказващите цигари , искащите бебета и желираните бонбони в готварския хихихи Joy

гледах финала на "Пей с мен " и пуснах , като никога , 2 смс-а , имам нужда от пари за една готина ваканция...ако грабна 5 бона ехеееее....мечти  хехихи

Лека вечер и приятна среща утре !

п.п. Кате не ще да се отвори туй неща еее...манджа ли е ау...оправи го молам те ...ххахаха

# 34
  • Мнения: 113
Хе- хе, Вили- и аз гласувах, като никога. Не толкова заради наградата, колкото че си бях навила на пръста, че Гюров трябва да спечели... Особено след тъпото изказване на Тони Димитрова /сори, ако има нейни фенове, то и аз я харесва преди, ама след гръмките и супер интелигентни приказки за задници и клизми... тц, тц, тц/. Както и да е, второ място не е толкова зле, ще спя спокойно  Grinning

# 35
  • София
  • Мнения: 18 087
Що бре хора сте толкова гладни?Да не си оставяте резервно местенце за утрешното порядъчно манджаре,а/визирам само онези, дето утре ще ходим на мароканската вечеря/? ThinkingЕто хапнете си с кеф една порцийка "Куса махши" /иначе казано пълнени тиквички/...,тя до утре ще се смели,споко! Wink Joy


# 36
  • Мнения: 3 804
катенце не отидох защото и без това ми е смотано,а колата е като лодка,но отдоло има 2 кръг4ета за краката,та дреби бързо се нау4и да се мести напред назад из басейна
а народа преди малко се прибра,Даяна дойде и запо4на с заяк-вълк -като на заек со4и мен,а на вълк нея
http://bgfilmi.bnt.bg/-това е сайта към бнт-тук са пуснати 50 стари филми ,всеки може да гласува за 5,като събралите най много гласове ще бъдат излъ4ени през 2009



хаяти пусна торта,теди куса мехши,а аз 2 бг специалетета,които много оби4ам-сладък салам и пил.дроб4ета по селски

Последна редакция: пн, 09 юни 2008, 23:28 от dtti

# 37
  • Мнения: 815
Извинявам се, че се намесвам в темата ви, но имам новини щастливи....

Ясмин е вече мама на малък принц!!!


Щастливото събитие е станало днес в 10.40 сутринта.
Мама и бебе са добре!!


МИЛА ТОНИ, СКЪПА МИ ЯСМИНКЕ, ЧЕСТИТ ВИ СИН!!
ЧЕСТИТА ВИ ПЪРВОРОДНА РАДОСТ!!
ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯ БОНБОН И ИМА НАЙ-ЩАСТЛИВОТО ДЕТСТВО!!
ПОЖЕЛАВАМ ВИ И НА ВАС ДВАМАТА ДА СТЕ НАЙ-ГОРДИТЕ РОДИТЕЛИ!!

# 38
  • Мнения: 3 804



да е жив и здрав малкия принц на Ясмин

# 39
  • Мнения: 73

чЕСТИТО,мила Ясминке.Да ти е жив и здрав и да ви радва много.

# 40
  • Мнения: 112
здравейте  bouquet
охоооо ето още едно бебче,да е живо и здраво и да расте безгрижно и щастливо Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
аз сега тъкмо се прибрах бях долу на плажа,ама няма нищо интересно,между другото за понеделник вечер всички кръчми бяха пълни,даже на тенис корта в морската имаше много хора да играят тенис и волейбол.а що се отнася за палмите-да стават,ама не ми правят особенно впечатление,нали съм си във Варна и всичко ми се струва едно и също,даже и хората все познати физиономии по улиците Party
желая -лека вечер Wink

# 41
  • Мнения: 100
Хайде добър вечер и от мен на бързо...   bouquet

Мароканска звездице, докато масритата спят, току виж сме станали 2 марокански звезди... А като добавим Катето мароки, Свеърката и всички тези - онези марокански снахета, за които не се сещам сега... ставаме цял магребски небосклон - сещам се за приказката за арабските звезди, не помня кой я беше сложил...  Heart Eyes  Hug

Кате, голямо обсъждане сте ударили, гледам, на моите любовни истории...
Как звучи "любовни" - по - скоро анти любовни  Mr. Green Права си - Мароки е въодушевен и последователен от самото начало човек, който не само знае какво иска, но и намира начини да го  постигне. Освен това е винаги усмихнат, на всеки проблем намира решението, и за разлика от масрито, който казва "Ще имаме много проблеми", казва "Няма проблем без решение". Оная вечер ми казва, че е ходил до магазин за GSM-и и си купил някаква висулка... Вади едно пакетче от джоба си и ми показва висулка в един плик и казва - "Амор, купих две - една за мен, една за теб! Еднакви са - да си спомняме един за друг!" Представяш ли си?! Не ми е за висулката, а за жеста и най-вече за подбудата, с която я е купил.  Heart Eyes Сладур

Все пак връзката (макар и "несериозна" и "нездравомислеща") е повече от година по интернет, хвърчат подаръци в двете направления... И изведнъж в хармонията се появи масрито, което преобърна всичките ми представи за бъдеще и подреденост... и със същата бързина се изнесе от там...

Което ме навежда на мисълта, че понякога сърцето ни прави избор, който се оказва не всякога подходящ, и само Бог знае къде е щастието и късмета на човек.  

******************
Докато пишех - видях новината за Ясминка -
ЧЕСТИТО!!   bouquet  bouquet  bouquet



Да расте голям и силен мъж, гордост на мама и тате!!
А вие двамата да сте много много щастливи!!
   bouquet

# 42
  • Мнения: 177
  Ясмин Честита първородна рожба! Да е жив и здрав и да Ви носи много радост.Цветя за теб и бързо възстановяване.

Последна редакция: вт, 10 юни 2008, 00:25 от magda_mm3

# 43
  • Монреал
  • Мнения: 1 469


Да е жив и здрав малкия юнак на мама Ясминка! Винаги да му върви по вода в живота!

# 44
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
БРАВО ! БРАВО ! БРАВО , МИЛА НИ ЯСМИНКЕ !
Благодарим ти , че ни направи лели на сладкото си момченце!
Ще се молим догодина да сме още по-щастливи и с едно момиченце!
Да сте живи и здрави !


Общи условия

Активация на акаунт