За мамите,чиито татковци пътуват по суша - 4

  • 18 294
  • 292
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 14 685
Ние пък ходихме да записваме Тони на ясла-без количката, цяло пътешествие стана-спира се на всяко боклуче по улицата Mr. Green
А после пак на доктор, че с тая кашлица....

# 16
  • Мнения: 1 715
Eми надявам се да разрешиш проблемите си скоро,ако имаш нужда от помощ и приятелско рамо насреща съм.
Жабка сме я извинили те младоженците са така.
Ванче сладкият бонбон от есента ли ще тръгва на ясла?

# 17
  • София
  • Мнения: 14 685
Живот и здраве, наесен с песен newsm53

# 18
  • София
  • Мнения: 2 296
Здравейте!Ванче,Тони в същата градина при кака си ли ще е?
Ние ще се глеедаме,няма да го пускам на ясла Калоян.
Дано се пооправят нещата за другата година,че каква истерия е
сега с тези предимства и класирания ooooh!

Хубав ден на всиччки!  bouquet

# 19
  • Мнения: 71
Здравейте,момичета!Целият ни блок нямаше ток от 13.00 до 17.30 и направо избеснях.А Мими след като започна да повръща от антибиотика доктора й изписа втори АБ и се обрина.Говорих с моя позната и тя каза че ще говори с нейната лекарка-и така ние отидохме при нея.Прегледа Мими и каза,че има бебешка шарка-розеола.Ушите са й напълно здрави.Направо  ще я запиша при нея и хич няма да се разправям с некадърници.Та това са моите патила.Хайде лека нощ и сладки сънища от мен.До утре! Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 14 685
Борянкеее, егати гадостта, стискам ви палци бързо да оздравявате.
Евка, в същата градина го записах-и аз мислех пролетта, но като не може тогава....До другата есен кой знае какво чудо ще измислат... ooooh!

# 21
  • Мнения: 1 715
Боби мила съчувствам ти.Дано Мими се оправи бързо,а за преглед при педито през пръсти направо не ми се говори.Като Ани беше бебе Митко се обрина и отидохме при личната,а тя тръгнала на обяд го погледна в коридора и каза давай му Кларитин аз естествено бях му дала и той не помогна затова го заведох.Три пъти след това го карахме до Пирогов да му слагат Урбазон такава алергична реакция направи.Добре,че при отписването от въпросната лекарка отидох аз,а не мъж ми,че направо щеше да я удуши.
А тока нещо напоследък и при нас доста често го спират.Да не говорим за водата миналата седмица и нея я спираха сто пъти.

Последна редакция: ср, 04 юни 2008, 21:25 от valq_78

# 22
  • София
  • Мнения: 2 296
Боби,съжалявам за Мими!Даноо се оправи по-бързо!  bouquet

# 23
  • Мнения: 1 715
Момичета как е времето при вас?Тук е страхотна буря.

# 24
  • София
  • Мнения: 14 685
Вас ли ви подпука? Тук се е схлупило, но все още не вали....Като тропиците станахме, всеки следобяд бури Laughing

# 25
  • Мнения: 1 715
Трещи светка нищо чудно и тока да спре.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 296
И при нас гърмя,трещя,но се наваля.
Оправяме се да излизаме,че малкия пощуря вкъщи! #Crazy

# 27
  • Мнения: 71
Здравейте!Как сте?Къде се изпокрихте? Grinning newsm78

# 28
  • София
  • Мнения: 14 685
И вие сте раннобудни, а? Mr. Green Оправи ли се Мими?

В къщи си седим, с това скапано време издивяхме всички, а не мога да се преборя да седна на компютъра от Ането-с тия Уинкс луда станах.

# 29
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856

Рекох да драсна два реда , да се знае че съм сред живите.  Whistling
Гадно време , но не ми пречи да миткосвам нагоре надолу.  Blush
Иначе нищо ново , дедко си е още в БГ , спирка нЕмаме , неможе да се завъртим у нас. Все или имаме гости или чакаме гости или сме на кръчма.  Crazy

Лек и хубав ден. И успешна нова седмица.

Общи условия

Активация на акаунт