За резултатите от матурата

  • 47 212
  • 281
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 893
Защо решихте философия, смисъл по лесно ли ви се струва от другите предмети ?

Аз я избрах по две причини:
1. Самият материал, включен в конспекта ми е приятен за учене и интересен..
2. Повечето въпроси са кратки и ясни, ако знаеш определение, термин, закон няма как да се подведеш по друг отговор.

# 46
  • Мнения: 475
дано не съм се  подвела с тоя английски ,дано нивото е ниско и да успея, успех на всички отивам да почета малко и реша някой друг тест ,че утре е денят,предлагам като мине матурата темата да я трансформираме в кандидат-студентски  вълнения  и както минаха  красиво баловете ни  и останахме с хубави емоции ,така и след приключване на всички изпити и класирания да сме щастливи и доволни, всички от форума да станем студентки Simple Smile

 абитуриентски бал---за резултата от матурата---кандидат-студентски вълнения---Новите студентки са тук  newsm17    smile3533

Последна редакция: пн, 02 юни 2008, 18:33 от ICE_89

# 47
  • Мнения: 270
Лорън, http://mon.bg/opencms/export/sites/mon/documents/dzi/DZI2008/var2_site.pdf ето ти теста.
http://mon.bg/opencms/export/sites/mon/documents/dzi/DZI2008/otgovori.pdf ето ти и верните отговори.

Според мен би трябвало да пишат по-високи оценки, защото реално ще има много двойки(поне така си мисля), а това много ще ни изложи пред ЕС.Всеки ще вземе матурата,но ще видим с колко.
Айс и аз съм съгласна за темите, които предлагаш.От както мина бала ми е скучно, че вече нямаме обща тема да си полафим Simple Smile
Късмет на всички утре!!!

# 48
  • Мнения: 1 354
Най-накрая нета се оправи и успях да погледна  Mr. Green
Ама...ми.....ми.....то аз на някой не помня какво съм писала,ама горе-долу,горе-долу 8 грешки по  1 точка.Задачите с повече от 1 точка всички са ОК  Mr. Green
Става,кво...минавам  Mr. Green

ICE_89 подкрепям идеята за темата  Peace
А от сега да питам мераклийки за Тракийския има ли или само аз ще бъда представителка от там Rolling Eyes Mr. Green Hug

# 49
  • Мнения: 379
Идеята на Ice е много добра Wink
айде успех от мен на всички !!!!!

# 50
az nemoga da si spomnq kvo sim pravila na maturata sinuvah ce mn sim plakala nz kvo 6te stane strah me mn  Sick
[/pre]

# 51
  • Мнения: 893
Аз съм с 62 точки засега. Надявам се и на 25 от интерпретативно  ooooh!

# 52
  • Мнения: 161
не може да сравняват езиковите гимназийй със спортното примерно...аз съм със специалност рисуване и е мн-гадно ,че и на спрецакаха макар да сме мн - малко с тази специалност, и не само нас  box box bash

а доколкото чувам и всички казват,че матурите ще се оценяват така че всички да минат и да няма двойки ,ама на тоз Тъпанар хич не вярвам ...искам да го  hit hit hit hit hit

# 53
  • Мнения: 379
според мен много малко хора ще имат 2 -за да докаже министърът ,че трябва да има матури и ,че не са страшни Wink

# 54
  • Мнения: 6 022


а доколкото чувам и всички казват,че матурите ще се оценяват така че всички да минат и да няма двойки ,ама на тоз Тъпанар хич не вярвам ...искам да го  hit hit hit hit hit
И аз не вярвам, че ще оценяват така, че да няма двойки.... no no no no no no no no no no no no no no Tired Face

# 55
  • Мнения: 161
според мен много малко хора ще имат 2 -за да докаже министърът ,че трябва да има матури и ,че не са страшни Wink


той за да докаже това трябва хич да няма двойки...както казах всички гимназий са различни и не може да се оценяват по един начин


# 56
  • Мнения: 6 022

той за да докаже това трябва хич да няма двойки...както казах всички гимназий са различни и не може да се оценяват по един начин
Не разбра ли, че това си го внушават самите зрелостници. То ако няма да пишат двойки, защо ще ги праят тези матури. Тая вечер- даже преди малко гледах по ТВ как ще оценяват матурите и всичко е строго засекретено. Ще си оценяват както трябва, без да има писани оценки в повече или ощетени. Осъзнайте се, колкото и да не ни се иска двойки ще има.

# 57
  • Мнения: 161
аз това си го знам... знам ,че няма да ги взема и двете колкото и да съм учила,защото аз съм голяма паника,ама какво да направя...Като не сега-Септември месец...

и нз защо си мисля,че ще ги махнат след 2-3 години ...Просто ние сме им опитни зайчета

# 58
  • Мнения: 379
мен двойките не ме бъркат ,все пак съм доста над това ниво -но с матурите си развалям диплома 6.00 - Simple Smile
без паника препоръчвам аз Simple Smile пишеш каквото знаеш и чакаш оценка Wink

# 59
  • Мнения: 1 100
Аз съм ЗА матурите, стига да бъдат проведени навсякъде според правилата. Peace
Смятам, че който пише гимназий и изобщо се моли в момента да има 3, трябва задължително да повтаря 12 клас.
До тези, които се надяват, че матурите ще бъдат отменени:
Не се надявайте, тепърва предстои отвърждаването им в България. В много страни на Европа те са нещо напълно нормално и са вход за университетите.
Според мен е немислимо човек, който е прекарал 12 години в училище, да не може да изкара поне 3.  newsm78
Аз съм 10 клас и погледнах матурата по БЕЛ. Присъствам редовно в часовете по БЕЛ и вкъщи почти никога не уча по този предмет. Нищо по-специално от официалната програма. Не успях да отговоря на 7 въпроса, защото съдържат произведения по литература, които не сме учили още.
Успех все пак! Дано изкарате толкова, колкото искате.
Тук има ли някой, който ще се явява на матура по математика?

Общи условия

Активация на акаунт