Защо се случват такива неща? :(((

  • 1 278
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 526
Благодаря ви момичета, много сте мили!
Вече 3 дни поред-от както ми дойде-след работа се хвърлям на леглото и роня сълзи. Изплашена съм, защото преди 1 година имах мисед аборт, после дълго чакахме, докато преодолея мъката и се решим да опитваме пак. Няколко месеца нищо не ставаше, после започнах да пия и хапчета-да съм сигурна, че няма да има проблеми като предния път. Като видях заветните чертички направо ми пораснаха крилца, бях толкова щастлива! Правих си 3 теста-през 2-3 дни и втората чертичка ставаше все по-наситена, толкова и се радвах...
Сега, след 2 неуспешни опита мечтаното бебче ми се струва непостижимо...
Този месец нямам сили и желание да следя кога ще имам овулация, кога са най-фертилните дни и дори да ми закъснее пак няма да бързам да си правя тест. Усещам, че ми е нужна почивка след тези месеци на постоянна надежда, мерене на БТ и очакване да не ми дойде.
Още веднъж ви благодаря, много ви обичам newsm51

# 16
  • Мнения: 368
Излизай навън и по-малко се заседявай в къщи!!! Лято е все пак!!! Бъди силна и оптимистка винаги!!! Бъди любяща и любена!!! Пожелавам ти много прекрасни мигове в бъдеще!!! hug

# 17
  • Мнения: 3 591
Благодаря ви момичета, много сте мили!
Вече 3 дни поред-от както ми дойде-след работа се хвърлям на леглото и роня сълзи. Изплашена съм, защото преди 1 година имах мисед аборт, после дълго чакахме, докато преодолея мъката и се решим да опитваме пак. Няколко месеца нищо не ставаше, после започнах да пия и хапчета-да съм сигурна, че няма да има проблеми като предния път. Като видях заветните чертички направо ми пораснаха крилца, бях толкова щастлива! Правих си 3 теста-през 2-3 дни и втората чертичка ставаше все по-наситена, толкова и се радвах...
Сега, след 2 неуспешни опита мечтаното бебче ми се струва непостижимо...
Този месец нямам сили и желание да следя кога ще имам овулация, кога са най-фертилните дни и дори да ми закъснее пак няма да бързам да си правя тест. Усещам, че ми е нужна почивка след тези месеци на постоянна надежда, мерене на БТ и очакване да не ми дойде.
Още веднъж ви благодаря, много ви обичам newsm51

Да не те плаша още, но след + тест и последвало кървене 100% се ходи на лекар!
една от причинието може да е непълен аборт(който да ти донесе ужасно много главоболия в бъдеще с бебеправене)
втората недай си Боже е извънматочна - това кървене след + тест е чест признак.
третата може да е нормално протичаща бременност с нъжда от малко  намеса... и вероятност да се спаси бебето.

Само да ти кажа, че аз изкървих с предната бременност на 5 седмици и 2 дни, кървях си МНОГО обилно(сменях превръзки на 30мин, на моменти и на 10мин) до 10та седмица и бебето продължаваше да расте нормално и да се развива.

имам 5 бременности(сега е 5тата), 2 спонтанни и 2 родени деца. СЪС ВСИЧКИТЕ съм кървила 5-6 седмица.... СЕГА  Praynig Praynig Praynig Praynig държа фронта и се моля да износя този път бебето.

# 18
  • Русе
  • Мнения: 526
Деси, ами аз ходих на преглед. Това стана в понеделник-на 23-ти май, защото следобеда получих слабо розово кървене. Отидох веднага при моя гинеколог. Показах му тестовете, графиката на БТ и след това той ме гледа с вагинален видеозон. Още тогава разбрах, че нещо не е наред, защото прегледа продължи много дълго и доктора мълчеше през цялото време. Едва след няколко минути ми каза, че не вижда нищо на монитора-нито в матката, нито извън нея. Обясни ми, че или съвсем скоро ще ми дойде или е извънматочна бременност, която все още не се вижда. Прибрах се в нас и изчетох всичко за извънматочната бренност и естествено бях ужасена от перспективата да ми сложат тази диагноза. След 2 дни ми дойде и пак отидох на лекар. Той ме успокои, че всичко е наред и да действам пак следващият месец.

# 19
  • Мнения: 402
Съжалявам за това,което ти се е случило,но вярвам,че следващия път ще успееш и ще видиш как след трудна борба щастието,което ще изпиташ ще излекува болката newsm10

Общи условия

Активация на акаунт