Уханни топли козунаци,месят варненкИ за малките юнаци

  • 13 313
  • 284
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 78
Деница, Ники ходи там на ясла.Много сме доволни.Директорката е много разбрана и добра.Държи на персонала и от там и самите сестри са свестни.Казвам го в смисъл,че ако имаш някой гаден,викащ  шеф и ти ще си изнервен и неприятен.Нашите сестри бяха много готини,особено Трифонова,ако сте при нея-грешка няма,супер е.Дано да сте доволни и вие.Батко ходи на ясла преди две години.Бая време е минало все пак.Успех  Grinning

# 31
  • Мнения: 78
Мами къде бяхте по време на бурята?Ние си бяхме вече у дома.За без малко да ни свари вън  Mr. Green.Някой успя ли да се надбягва с вятъра  Laughing?Сигурно е било голям екшън? Grinning

# 32
  • Варна
  • Мнения: 893
тоз ток се скъса да премигва егати! #Cussing out
каква буря бе? ей сега продуха вятъра, дигна сичките боклуци върху прането ми  #2gunfire и толкоз newsm78
киркорова, за много години мари Hug дай малко снимки на Марти че го забраихме бе!
(и земи посмали аватара че много голям  Shocked )

# 33
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
...Дъщеря ми е приета в ДЯ" Щурче" , но не съм чувала никакви отзиви за нея. Ако някой има такива , моля ви пишете.

Айде честито, за коя дата сте, Митака септември ще го приемат, днес гледах списъците

Киркорова много ти е голям аватара, модераторите ще го махнат

# 34
  • Варна
  • Мнения: 72
LusiB благодаря ти много.
KaliMa ние сме за малко по-късничко, за 20-и октомври.

# 35
  • Мнения: 1 554
малее каква буря ни хвана #Cussing out баси прахоляка Outta Joint бяхме на 50м от нас кошмар

ина4е днес от консултацията дса се от4етем 8 550г 69см  450г за 1 месец и 2 см Peace

кратуната ми е набита с прахоляк ще влизам да се къпя #Crazy

# 36
# 37
# 38
  • Мнения: 617
Ехооо привет и от мен.То вашето голямо скитосване.Я да попитам пак и тук-Някоя мама има ли излишна карта за играта на памперс.Ще и бъда много благодарна.Ако трябва и мечета ще давам.В тоя ред на мисли Тониша ти успяли да събереш и да пратиш.Нали искаше мечета....
Лек ден момичета

охо ти се появи, аз мечетата ги събрах вече. Добре че и ти ми даде  Joy
За карта не съм чувала някоя мама да има излишна. Май отдавна няма карти за играта на памперс

# 39
  • Варна
  • Мнения: 144
ама за какъв прием в ясли говорите бе , не е ли още рано ? newsm78 Не приемат ли документи до края на май , и после чак списъци ?

# 40
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Ами те документи приемат до май, ама който подал в началото на януари той има шанс за ясла, другите едва ли

# 41
  • Варна
  • Мнения: 144
Аме аз подадох още на 2 ри януари та затова се изумявам . Ти откъде разбра че са ви приели ? Има ли го в вече в сайта на общината ?

# 42
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Сайта на общината е само за ДГ, в наща ясла ми казаха че списъка ще е готов след средата на април, и днес отидох и го видях

# 43
  • Варна
  • Мнения: 144
ОК , значи за утре си поставих задачка да ходя и да проверявам !
Благодарско   bouquet

# 44
  • Мнения: 21
Здравейте  Simple Smile
Казвам се Женя, 31г. живеем в Цветния, синът ми се казва Йордан/Дани/ роден е на 15.12.2006г. Ще се радвам да се присъединим към компанията ви. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт