В Морската градина малчугани скачат, след тях сговорни майчини дружини крачат!

  • 13 667
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Редакцията в мненията е направена,защото поради техническа причина,беше сменено заглавието на темата.Сега вече всичко е наред! Peace

Не разбрах какво е станало, но няма значение, благодаря че сте оправили каквото се е сбъгнало  Hug

# 16
  • Мнения: 3 971
И аз да се цопна тук  bouquet

Днес ходихме до Обзор завидях им за площадките Rolling Eyes
Само дето мъжо вдигна кръвно ходихме по лекари и кръстника ни дойде да ни прибира Cry
Ужасно се уплаших Sad

# 17
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
опалааа,днеска се разходихме доста ...моя мъж хапна навънка едно киселче добрече бяхме малко по встрани от тълпата че  нещо се запунди работата с яденето че включих в действие маймунджълъците Crazy
Малко хора ме видяха,доволна съм Crazy Mr. Green

# 18
  • Мнения: 2 960
.....БРЕЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ И ЗАГЛАВИЙЦЕТО ВИ И ГО БИВА Mr. Green

То от твойте

Да бе знам....избазиках се....сега насъбирам още  hahahaумни мисли за пролетно-летните цвъкнички Hug[
!
daninka , там бяхме, ама горе на терасата, не знам как не сме те видяли! Embarassed


е аз бях с цялото домочадие и специално за теб гледах...даже сега от пет нататък минахме отново два пъти през нашето място-....в седем без нещо на прибиране пак Peace

Последна редакция: сб, 12 апр 2008, 20:45 от daninka

# 19
  • Мнения: 78
Да се запиша и аз на първа страница,че все съм накрая на темата  Mr. Green
Днес ние окъсняхме.Докато се натутим стана 3ч. стояхме до 6 на пейките до кафемашината.Очите ми станаха на копчета да гледам.Забравих си мъжете само за мами гледах.Е една не ми заприлича на някоя мама от форума.За всяка си имам някаква моя си представа и търся ама ней се.Гледах и бебоците да се ориентирам пак нищо  Sad Утре ако е хубаво пак ще сме там,но по навреме,дано видя някоя мама.

# 20
  • Мнения: 317
Ох и на мен ми стана много мъчно Саши, даже надух гайдата пак / нали съм много хормонална Crazy/, чак ми се кара мъжът  Crossing Arms ...ох милата майчица ......и тъкмо да продължавам да подсмърчам и пак Ани да ме разсмее thumbsup    bouquet

# 21
  • Мнения: 2 960
Здравейте момичета!
като видях поста на iskrica_nadejda , по- точно подписа и, ми се сви сърцето. Нека никога не забряваме какви щастливки сме и да не се оплакваме за дребните неща, защото не всички мамчета имат късмета да бъдат събудени посред нощ от детски рев! Weary

Подписа го видях аз ама не видях коментара ти....та затова си замълчах....и аз така много се разчувствах на писанията ...ами да щастливки ,че и отгоре са всички мами   bouquet
  Айде отивам да видя до къде стигна Горещо с Венета Рйкова...излъчват недавани карти със гръмнатия автор на Българските кръстници.....след дъжд качулка..ама кво да се прави.
Утре ви проучвам колко сте ранобудни...аз лично преди 8.30 не се надигам Peace

# 22
# 23
  • Мнения: 29
Добро утро! Днес сме раннобудни1 Като всеки ден Laughing
Данинка, ние в 5 се прибрахме, така че е нямало как да се видим.
 LusiB , ако искаш дай телефонче- на лични или пиши аз да ти дам моето, да не се чудиш така дали сме ние или не. Hug
ani-bani , не се тревожи и друг път сме виждали разярени, плюещи бебета, въъзмутени от нахалството и упорството на амйка си да им напъха в устата лъжицата. Joy
DZ , я кажи какво му направи на горкия човек, та така вдигна кръвно? сега сериозно, надявам се, че вече е добре! Grinning
Така, такаааа. Отивам при бебо да си гукаме Grinning.
Майка ми се обади от вилата, да ме информира, че баткото пак е болен #Crazy Сега пак ще разиграваме спешно отделение като се върне- маски, лекарства и т.н.
Днес ще ходя на разходка, ама още не знам дали точно на кафето, че голяма лудница. Ще дам отчет по- късно къде ще съм. Айде, милички, до по- късно, че кафето ми ме чака. Hug

# 24
  • Мнения: 2 922
Добро утро!  kaffeetrmker_2
Саши, дано бързо оздравее баткото ви.

# 25
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Ние днес ще ходим за риба, татито вече е там, нас по късно ще ни вземат, прекрасно време се очертава, ще си направим страхотен пикник.

Слънчев и усмихнат ден на всички  Hug

# 26
  • Мнения: 3 971
sashy81 точно вчера не съм го ядосвала Blush
Още от след обяда е добре- благодаря че попита  bouquet
Бързо да се оправя баткото Peace

# 27
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
добро утро

Калима- и аз искам за рибааааа,и ние много оби4ам еда ходим Peace

# 28
  • Мнения: 2 960
добро утро мамчета-мадамки-мръцли-златни  bouquetДнес сме на разходка,ама както САШИ казва през уикенда е голям гърч в Морската...та накъде ша го отперем преди обяд още не сме решили с домочадието. Hug Hug

Варненка през прозорчето навън наднича
зяпа слънцето дали сега  припича
За разходка се тъкми и веч се стяга
а мъжО  до нея  мързеливо се протяга.
Детето весело щурее Twisted Evil
чак в неделя сутрин косата ти да побелее
.

После още ,че малкия  hahaha Hugще изяде пръстта от саксиите

Последна редакция: нд, 13 апр 2008, 10:09 от daninka

# 29
  • Мнения: 29
Мацки, ние също ще сме извън града, ама още сме в процес на мъдрене къде! Приятен ден на всички, ще доложа като се върнем. newsm10 newsm03 newsm68

Общи условия

Активация на акаунт