За мамите,чиито татковци пътуват по суша 2

  • 16 282
  • 297
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 030
tina elena, аз май в тази фирма познавам някои от шофьорите. Ако става въпрос за същата - работят 3 месеца, за 1 месец се прибират. Много автобусни шофьори отидоха да карат камиони в нея. Последно разбрах, че фирмата купила бус да ходят с него и да се връщат.

# 61
  • София
  • Мнения: 2 296
Добър вечер и от нас!
И нашия татко ще кара Великден в Германия.
Надявам се,че нашия ще си го празнува тук Praynig.
Лошото е,че не работят големите магазини по празници там.
Обещал е много подаръци за децата.

Валя,искрено ти завиждам,че пътуваш с мъжа ти.
Сигурно е много приятно.Преди години,моя караше бус,
и често пътуваше до Бургас,Търново.Аз бях все с него.Ама още не бяхме женени,нямаше ги и децата.
Тъкмо чаках Мира да поотрасне малко,та да изляза и аз да видя свят,
то пък малкия се роди. Laughing
Сега него ще го чакам да порасне,и тогава.

# 62
  • Мнения: 1 715
За съжаление не мога да ходя толкова пъти колкото искам,ама и на толкова съм доволна.За сметка на това не пропускам нито едно товарене и разтоваране тук в БГ.Наистина е много приятно и весело когато съм с него.

# 63
  • Мнения: 1 030
Аз съм пътувала с моя като бях бременна в 5 месец - ходихме в Албания, през януари. В Македония такъв сняг ни валя, че се наложи вериги да слага. Сега вече няма как да ходя с него, много работа имам и не мога да отсъствам.

# 64
  • Мнения: 1 715
Аз време имам бол,ама децата няма на кой да оставя.

# 65
  • София
  • Мнения: 2 296
Аз време имам бол,ама децата няма на кой да оставя.
И ние сме така.
Само че,има на кой,ама много са несериозни и не смея!

# 66
  • София
  • Мнения: 2 296
А на голямата,баща и и е обещал да я води в Париж в
"ДИСНИЛЕНД" Laughing

ВАЛЯ,а винаги от София ли товарите?
Аз мразя да чакам,и затова не ходя с него да товари.
а той кара дрехарка и често се случва да не е готова
стоката,ако съм с него-ще лудна!
Даже сегашния курс му е за "Ла Редут".

# 67
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Ей, да ви се похваля: чакам мъжо тази вечер. Преди малко се чухме и той беше на ферибота, каза, че към 23.00 най-вероятно вече ще е вкъщи. Я кажете, момичета, утре ли се местят часовниците?

# 68
  • Мнения: 1 715
Ох хич не го харесах този Париж.

# 69
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
mama evinka, моят мъж също кара дрехарка Hug

# 70
  • Мнения: 1 030
mama evinka, моят мъж също кара дрехарка Hug
И моят!
Писа ми преди малко, че успял да разтовари и натовари и тръгва за БГ от немско! А аз се уплаших, че ще трябва да виси там заради празниците..

# 71
  • Мнения: 1 715
Марина местим часовниците с един час напред в последната неделя на март-30.03.2008

# 72
  • Мнения: 133
 mousy явно за същата фирма става въпрос 3м. работят 1м. почиват.Шефа му се казва Н.Куртев

# 73
  • Мнения: 1 030
mousy явно за същата фирма става въпрос 3м. работят 1м. почиват.Шефа му се казва Н.Куртев
Познавам го Николай Куртев Peace Ама той преди не се занимаваше със сухопътен транспорт.
Мъжът ти с кого кара тандем?

# 74
  • Мнения: 1 715
Писа ми преди малко, че успял да разтовари и натовари и тръгва за БГ от немско! А аз се уплаших, че ще трябва да виси там заради празниците..
Ако имаш впредвид нашите празници ще си дойде точно за тях,защото 21,22,23 в Германия не се кара.

Общи условия

Активация на акаунт