Пролет здравей , здравей ~::~ при арабските мами / 58

  • 27 245
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 914
Здравейте  пролетни и летни магрибски цветенца  Hug

То при нас  е почти лято на райони  JoyВече маковете гледам разцъфтели  Party а пшеницата е на места  до хълбока   е има и оголени места На всеки според  арзака както казват т е  късмета  Laughing

Дуа   много трагични снимки Алла  рхамум жамия мюслимин и  Алла уафакум уа нассарум  PraynigАмин

Деска  как издържаш  на диета мен хич ме няма последно време  SadВсе  търса нещо  диетично  в хладилника и като не намеря  я карам на   калорично  Outta JointХич не ми се готви ,едвам  приготвям на хлапетата  Ама и те такъв апетит им и се отворил  Crazy
Днеска  сутринта им направих 9 хляба и познай  сега само 1 е останал  #Crazy и ще им готвя  ориз  Whistling

Кате  за Камал имаше в Турската тема  мисля още на първа страница в първата тема   много инфо и за тази  негова любов също  newsm78

Наде  приятно гледане  ако искаш някои пояснения питай


Дуа  вие не сте ли гледали този филм ,беше навремето по Манар тв newsm78


Марси   утре сме на ехографи ,стискай палци  Praynig

Нафасива    Алла  уафакум

Амал  ,още не ми разказа за тоя артист   в снимката на сина ти в албума   bouquet  bouquet


Другарче   Cryхич не се засякохме сума време   Cry Cry

ЛИЛИ  КЪДЕ СТЕ  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 46
  • Мнения: 468
Свеар, мила, зло да те забрави. Мислех, че не е толкова важно. Но пък и аз не съм от най-големите изкуствоведи на света.  ooooh!
Знам, че е известен сирийски актьор, Десито беше уснала снимка и името му, пусто не го запомних. Докато се разхождахме в  Дамаск попаднахме на снимачна площадка в един от дворците и мъжът ми го помоли за снимка. Та така.
И тук го дават в събота 22 градуса.  #Crazy А аз обувки нямам още....нещо ногу странна модата тая година- или 12 сантиметра лачени обувки #Crazy или без ток изобщо, ама тъпнати отпред, какво ще  нося незнам.... Crossing Arms
Деска, мерси за манджата.   chef  chef
Нафасима, чакаме те да се похвалиш. Казвахме ти ние, че евременно умопомрачение, ама ти си знеш най-добре как си го обработила човека.  Joy
Надя, приятно гледане. Хубавичка, нежна е била тази Мити. Как се различават идеалите за красота с времето - сега колкото по-нахално едно същество, толкова по-модерно и красиво се води.... Tired
Дала, дано се разминете поне вие с грипа. Мама Мия къде зачезна, Лили, Млн и мноого други мами.
Близнаците, такава сладка професия не бях чувала още.  Heart Eyes

# 47
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Здравейте, момичета!
Само се разписвам в новата темичка. По-късно ще се включа!  Hug

# 48
  • Мнения: 59
Добър вечер на всички! newsm51 То скоро ще стане "Добро утро" де,ама докато приспя малкия и се доредя до компютъра и става късно.
Амал,преди да забременея работих като администраторка в хотел,но вече няма да са ми удобни смените-по 12 часа,дневни и нощни.А родителите ми имат частен бизнес и ще работя при тях във фирмата редовна смяна,а и няма да ми правят проблеми,когато малкия боледува да излизам в болнични.
Ох,от утре с мъжо започваме диетата на Пиер Дюкан,купих си книгата,а и тук във форума съм чела много за нея и по снимките на момичетата виждам че има ефект.Та тази вечер за последно си направихме гала вечеря Laughing,че от утре глад Rolling Eyes.Ама няма начин,и двамата доста сме се закръглили,имаме нужда да посвалим някое и друго килце. ooooh!

# 49
  • Мнения: 305
тук съм,живи сме и ве4е здрави..
дуа...отдавна не пиша във форума,след като ми се вдигна кръвното от еврейския форум...бях крайна терористка и феминистка,а те горките еврей-жертви,как да не ги съжелиш ooooh!колко са нагли,намърдали се на 4ужда теритотия и нагло се въдят като гниди...
днес мъжо каза 4е се о4аква пак война в ливан,прелитали израелски самолети над Баалбек...притеснена съм,кога ще му излезна тази виза,казали му поне 1 мес.требва да 4ака Tired
лека нощ Praynig

# 50
  • Мнения: 177
   Добър вечер и от мен.Сутринта Яси имаше малко температура,ама после се разбесня и до сега не е вдигал.Само където се разминах с фризьора.Амал и аз онзи ден обиколих половин София за обувки,ама тия моди не са ми по вкуса.Не харесвам нито равно,нито много високо,а с малко токче нищо не намерих.Май ще карам с маратонките и ще чакам времето за любимите ми чехли.Снежа,аз живея в България,мъжа ми е от Ливан и лятото сме там.Но сме на границата и Дамаск ми е на 30минути,а зълва ми е омъжена в Сирия и почти през ден сме там.Преди да родя третия имах тук в София сватбен салон и доста от аксесоарите и поканите внасях от Сирия,та затова добре съм я пообиколила,а и лятото често пътуваме с колата и разглеждаме всеки град през който минем.Дуа,като изключим,че поболедуваха ,децата са добре,но нещо батковците голям мързел ги е хванал.Само за игра мислят.Деси,как е новата диета.Хапваш ли и от тиквата.Аз нещо нямам воля.Иначе от години съм при Ипо-гръка ,но само под негово наблюдение и имам добри резултати,но зимата не издържам и качвам обратно.Иначе ходих скоро и при Симеонов,но с тия мерки и теглилки ,трудно се оправям.Мама Миа,сега видях,че си писала,много време с тази виза,преди се бавеше към две седмици,а турска после ли ще вземе?Май консула ни в Бейрут беше прав като каза,че американска дават по лесно от наша,а и свеки взе американска за 3-4 дена.Как са твойте девоики.Слушкат ли?Сабина,малката голяма сладурка,хубави професии си избира,а Тео сериозен мъж го дава,той какво ли ще избере.Моите до сега колко професии смениха,а вчера Хамуди вика ,че последно решил да става татко,а аз баба.Хубаво ме подреди.На всички останали поздрави и спокойна нощ.

# 51
  • Мнения: 1 269


4естит рожден ден Сабинка  Hug

Да си жива и здрава,оби4ана мама и съпруга и много,много  щастлива  bouquet  bouquet

Здравеите моми4ета   bouquet

Алхамдулилах добре сме,все още в ремонт ooooh! нещо нормално за Емирствата,вси4ко става.. шуаия шуаия  Whistling
И ние се готвим за парти на каката Heart Eyes За подарък иска Heelys лисицата  Heart Eyes Търся като луда,но толкова малки номера нямат Cry

Дуа моите съболезнования Cry Без думи......... Cry
Мама мия не си го слагаи при сърце  PeaceТолкова се 4ака за виза Д и аз днес отивам да подам за бебата,а след това за Дима и гледа4ката Simple Smile
Креми, хубаво,4е ви изписват   bouquet ние като се приберем в Бг,се моля да не се разболяват,4е имам лош спомен като бях бремена от бургаската болница #Cussing out
Амал и аз за сега не съм си харесала обувки.Опитвам се да съм в крак с модата,но на това пусто жълто..как да му се дам  Laughing
angel_smile има резултат от диетата.Моя приятелка я прави и свали около 4 кила за 2 седмици.Аз оба4е,тоЗи път съм супер несериозна,2 дена на диета и после 3 са ми гала ве4еря Embarassed Embarassed
Свеар иншалах вси4ко да е наред.Маика ти още ли е при вас?КОга свършват у4илище децата?
Деси и аз оби4ам тиква,пе4ена със захар.Кажи за тази рецепта,като кекс.От кои форум е?
Нафасима стискаме палци да ни се похвалиш в наи-скоро време Praynig Praynig
Бонбонела   bouquet

Прегръдки за останалите моми4ета които не споменах,целувки на де4ицата Hug

# 52
  • Мнения: 800
Добро утро момичета-кокичета,

Сабина честит рожден ден, хайде да ни зарадваш с още едни близанчета  bouquet
Не знам колко са се развели в арабските държави заради Нанси Ажрам, но съвесем скоро мен ще ме изоставят заради форума Mr. Green

Свеар, още в първата турска тема веднага се разписах за Ататюрк Simple Smile


Стига с тия диети! Засрамвате ме. Ям по един хляб на ден с манджи, шоколади, огромни количества кола, и постоянно изпитвам неистов глад Embarassed  Ето 9часа е аз аз вече съм гладна.  От няколко дни ставам да ям и през нощта, защото си усещам стомаха празен, а 2-3 часа преди това съм се натъпкала....

# 53
  • Мнения: 32
Добро утро и от мен   bouquet   bouquet   bouquet
[b]Сабина [/b] ЧРД   bouquet Да са ти живи и здрави дечицата и мъжа и всички много да те слушат, и късмета да не те напуска, и здравето също  Hug

Мама Мия, твоят опит с визата за съпруга ти направо ме шашна  Sad Аз още не съм и опитвала да извадя виза на съпруга ми, ама за иракчанин познай колко проблеми ще направят Cry
Защо така трудно дават бг визи - че това са съпрузите ни!!! Сякаш България е Люксембург  та един път влезеш ли, злато ти вали от небето Sick

Дуа  Hug  Кате  Hug

Кате, признавам му на Кемал Ататюрк интелигентността и лидерския талант. Да, пукало му е на човека да спомогне за развитието на родината си, евалла. Де и ние да си имахме такива политици..... ама  #Crazy
Но да лишиш  жените от правото  да носят забрадка в една ислямска държава - е меко казано, излишно и недемократично. Това право и задължение им е наложено от Създателя Субханаху уа Тааля. Та какъв е Мустафа Кемал да го забранява?? Confused
Не виждам как една кърпа би намалила интелигентността ми, познанията ми, чувствителността ми или би ме превърнала в опасност за обществото.
В една държава северо-западно от Турция, в която все се говори за демокрация и която стана част от Европейския съюз, е нелегално да носиш с кърпа на документите за самоличност. Както ми обясни един служител, ако си българка, трябва да изглеждаш като българка  Sick  Shocked

За диетите не мога да се произнеса, щото никога не съм пазила. Успех в отслабването на всички, които го искат  Heart Eyes

Много целувки и прегръдки на всички   bouquet  Hug   bouquet

# 54
  • Мнения: 216
Сабина, Бог да те дари само с щастливи и топли мигове

# 55
  • Мнения: 610
     Вземете си тортичка Hug и заповядайте в розовата стаичка да се почерпим Party Днес навършвам 31години,но се чувствам на 17  Wink  тя и Йоанка така каза,баща ми се обади да ми честити сутринта и тя вдигна телефона, той я пита на колко години става мама и тя -ами на 17 Simple Smile Благодаря ви за пожеланията и цветята,сладурки Hug

# 56
  • Мнения: 177
   Добро утро и от мен момичета,Сабинка, Честит Рожден ден!Да си жива,здрава и много щастлива.Децата много да те слушат и радват,а ти все на 17г. да се чувстваш.Мен от сутринта ме е завъртяла шайбата.Децата едвам изпратих на училище,мотаят се,търсят това,търсят онова и все в последната минута,за малко да изпуснем буса.Таман се прибрах и комшийки на кафе,та съм пуснала компютъра на форума ама си седя така,че не беше удобно пред тях.Хубав ден.

# 57
  • Мнения: 216
добро утро на всички

Сабина-ммм-мерси за почерпката Heart Eyes

Кате,да не те ошашавих с моето съобщение newsm78...ма то животът е пълен с изненади

Амал-как е работата,още ли ти е сухарско или има нещо интересно...аз пък още миналата седмица си купих обувки от един магазин-но наистина са все едни грозновати с изтъпени предници и ниски,ама открих като за мен,нали съм мижитурка hahahaта едни с висок (не много)дебел ток-че да са удобни за всеки ден и кожени,а отвътре мекички и горе-долу на нормална цена-53лв.щото в съседния магазин това беше най-евтино,а има и по 80 #Crazy-но нали няма да ми расте крака щеси ги нося дълго ншаала

Светла зх,по повод на забрадката във форум абв ежедневно се сблъсквам с някакви преднамерени мнения,които правят такива исказвания,че ако им се върже човек,здраво ще се обиди-http://forum.abv.bg/index.php?showtopic=66460&pid=890446& … &#entry890446
ама на улицата не са така хапливи...само някои лелки са леко любопитни,но се свиква...  bouquet

Мама мия-наистина има самолети ,които прелитат над Ливан,но това е отвратителна психическа атака,а погледнато реално едва ли сега биха се хванали с война с шиитите ,тъй като знаят какво ги очаква в отговор Twisted Evil...убедиха се в това през2006 и разбраха ,че съпротивата не си поплюва,а техния народ ,за разлика от ливанския -голям страх има от ракетни удари...така,че спокойно-а на твоя Хамзи няма как да не му дадат виза-щом е женен за бг гражданка,а има и дете  bouquet-трябва често да им звъни да ги подсеща-пък и да им каже за положението на Мия,че има нужда от него,та така като се разчувства малко консулът,да вземе,че да побърза...иначе нещо се готвят да спретнат американците,но няма да е там...ще поживеем и ще видим...

Снежна тамар-аз те питах какво сладко косервираш newsm78ще споделиш ли,че и аз да спретна някое вкусничко,защото миналата година правих от сливи и смокини и много го харесаха момчетата

Свеар
-ще ми пишеш ли на лични за състоянието на Мохаммед амин и за лечението,че не знам как е ,а и ти newsm78..а,ти за филма Мариям ал адра (ирански) ли ме питаш newsm78щото
сме го гледали неведнъж  bouquet

Лилеее-къде си

Енджъл,какъв е този пиер дюкян newsm78-става ли за кърмачки,че все си мисля че сам дебеланка Sick

Магда-моите пък станаха ученолюбиви,но се разболяха повторно #Cussing out-първо беше малкия за2-3 дни,сега Мохаммед от вчера,но утре ще го пусна,защото си беше настинка...иначе от резултатите от изпитите съм доволна-ама мен знанията ме вълнуват и нищо чудно ако подогодина отидем в Ливан и примерно го запиша в някое у-ще като Лисе-да го върнат една година назад,че там изискванията са все високи...ще видим Ншаала Praynig

Деси,у нас никой освен мен не харесва тиква,а аз много я обичам-само дето и отмина сезона-а тази диета държи ли те гладна newsm78

приятен ден на всички  bouquet  bouquet  bouquet


Последна редакция: вт, 11 мар 2008, 10:51 от DUA

# 58
  • Мнения: 100

Честит рожден ден, Сабина!  
На теб приятелко любима желая светли дни,
желая ти букет от рози и сбъдване на всичките мечти!
Животът ти да бъде пълен с радост, да бъде свидна твоята мечта,
желая ти прекрасна младост от името на ЛЮБОВТА!

Баща ми винаги казваше, че човек е на толкова години, на колкото се чувства!! Така че - бъди на 31, а живей като на 17!!
И, благодаря за тортичката... ама виж розовата стайка направо ме привлече като магнит!!!  Heart Eyes Hug

Лилито съвсем зачезна, дано всичко е наред... Heart Eyes

На всички пожелавам един усмихнат ден!
А, да, и като споменавате рецепти за тиквени торти и най-разни неща - ами давайте ги на всички де... и на мен ми се яде тиквена торта!!!  newsm64

# 59
  • Мнения: 48

Честит Рожден Ден,Сабинаbouquet

Бъди жива и здрава, много обичана и щастлива мама!


Привет момичета на всички вас  bouquet
Запис в новата темичка  Heart Eyes В Пловдив сме,но съм доста заета с работа,ще се включа по-късно.
Успешен ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт