ВарненкИ закичват марненички червено-бели, а децата за игри са пощурели - 37

  • 12 655
  • 282
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 50
Добро утро на всички !  Hug
Отиваме да боцкат малкото пръсче   Sad

# 271
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
добро,ама аз пак сомнанбулствах.Дзверо пак беше мрънкалце таз нощ

# 272
  • Мнения: 317
саши как ме върна назад, макар и не много де  Laughing разрових се в нашите снимки и ще покажа преди и след   Joy
тука сме на 15 дена

тука сме вече големи на 5 месеца  hahaha

# 273
  • Мнения: 535
Аз вече съм си с моя компютър  с новия нет Party Дано този път всичко да е ок  Praynig
В Левски няма вода от сутринта  #Cussing out

# 274
  • Мнения: 29
Beqbie, голяма хубавица! Пу-пу! Пък сега колко е порастнала! Голяма жена е станала! Grinning
Добро утро и от нас! Все още сме хремави, а на всичкото отгоре едните капки за нос не мога да му ги намеря, защото се приготвят с адреналин, а такъв нема! Заводът имал проблеми! Не мога да разбера как изобщо не им пука, че лекарства изчезват от пазара и просто ти казват: "ами няма, може би след месец". Оф, днес пак ще обикалям по аптеките, може нещичко да е останало! Приятен ден на всички! Hug

# 275
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Уф у нас леко тече вода, ама налягане няма

begbie аааа ши крадем момата, уф да не ма чуят от другаде, ши ма бият, че имаме и една наборка заплюта

# 276
  • Мнения: 317
Отиваме да боцкат малкото пръсче   Sad
ох милото дано да не го боли много и да забрави бързо  Cry
добро,ама аз пак сомнанбулствах.Дзверо пак беше мрънкалце таз нощ
горкия той, не е лесно да ти пораснат зъби Simple Smile при нас засега само си ядем ръцете и краката

 Laughing
begbie аааа ши крадем момата, уф да не ма чуят от другаде, ши ма бият, че имаме и една наборка заплюта
как тъй хем ша на крадете, хем и друга мома замесена, ние тогава не се даваме  Crossing Arms

саши ние като имахме хрема по същото време горе долу, изписаха ни капки ама аз не ги дадох, педито каза само кърма , стеримар, вит ц и калций..........а пък вечерта пускам овлажнител за въздух в стаята. И така доста изкарахме към може би 2 седмици, обаче аз паралелно взимах капки за мен, щото бях болна, и с капки пак толкова време ми трябваше горе-долу да се оправя  Shocked

# 277
  • Мнения: 2 960
Здравейте момичета..пък -нъц-нъц при нас водата изобщо не е спирала........чи как ША спира hahaha като кметЯ е на съседната улица ....та се уредихме да минем между безкапието и безводието......Party
ДА ВИ СЕ ПОХВАЛЯ...В неделя ще правя ПРОЩЪПУЛНИК на Виктор...то малко позакъснях ама исках да започне да ходи мноооого добре...та сега малко ще е  hahahaпро-бегалник....ама карай.Поръчах си една страОтна питка от една местенце на ген.Киселов...Снефани беше май/ и се сещам ,че някой от вас скоро даваше акъл за там...та благодаря му за това   bouquet/
 

Айде след малко пак ще пиша....че нещо тук трЕбе да видя набързо Hug

# 278
  • Мнения: 29
Daninka, да му сложиш една книжка с поезия на прощъпулника, че майка му, каквато е поетеса, маже да е прихванало нещо детето! Grinning
Между другото, да се похваля, току- що се връщам от аптеката и намерих проклетите капки! Най- накрая! То и аз мислех да минем без капки, ама той страшно се мъчи и не ще да спи и яде. Иначе другите неща си вървят- стеримар, вит. С, калций, всичко, ама не става работата. Дано сега да се пооправи! Времето навън е приятно. Весела разходка, на всички, които ще ходят в Морската!
А пък момата и аз я харесвам! Даже ще си бъдат лика- прилика с големия. Ще бъдат Ема и Емо! Laughing

# 279
  • Мнения: 2 960
Daninka, да му сложиш една книжка с поезия на прощъпулника, че майка му, каквато е поетеса, маже да е прихванало нещо детето! Grinning
той  синковеца в момента повече обръща внимание на контактите  #Crazyи да включва и изключва печките ,да цъка лампите и обича да преследва една малка топка на дисни...подритва я с едното краче....та му викам бербо....ама ще видим като подредим нещата ,ще стане ясно какво ще докопа първо
саши добре че сте намерили капките ,че то с бетониран нос нито може да се спи като хората ,нито да се храни бебочето
аз още не съм избрала мома за моя синковец.........ам чи как бе ,то още малко ..никви моми ...нъц-пръц........Хеее hahaha не че някой после ще ме слуша ....

# 280
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
...
begbie аааа ши крадем момата, уф да не ма чуят от другаде, ши ма бият, че имаме и една наборка заплюта
как тъй хем ша на крадете, хем и друга мома замесена, ние тогава не се даваме  Crossing Arms...

Ми той Митака повечето моми обриса, вчера с Лора е заграваха, опитваха се да му счупят кошарата, демек скачаха отгоре и я друсаха якоооо, да не си помислите друго  Mr. Green

# 281
  • Мнения: 2 960
...
begbie аааа ши крадем момата, уф да не ма чуят от другаде, ши ма бият, че имаме и една наборка заплюта
как тъй хем ша на крадете, хем и друга мома замесена, ние тогава не се даваме  Crossing Arms...

Ми той Митака повечето моми обриса, вчера с Лора е заграваха, опитваха се да му счупят кошарата, демек скачаха отгоре и я друсаха якоооо, да не си помислите друго  Mr. Green

АУУУУУУУУ КалиМа скоро ще ни трябват съвети за прелъстяване на моми.. hahaha.ей на ще ви цаним за обучение...щото в днешно време без акъл и опит за къде е един мъЖЖЖ Mr. Green

# 282
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Новата тема

Пускам я набързо понеже ще излизаме, после ще направя корекциите

Общи условия

Активация на акаунт