Сватба във Варна

  • 8 897
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 35
Здравейте, честито и от мен. Кога ще е сватбата? Ако е лятото и обичате морето, можете да си направите сватбата в ресторант "Черноморец", който е на Дружба, почти на брега. Ние се оженихме там 2006 г. май месец. Никак не е скъп, защото е 2 звезди, но иначе хапването е супер. Няма нужда от украса, според мен,защото има естествена такава - морето, гледката наистина е хубава. Гостите, а и ние, бяхме много доволни. Трябва само да проверите дали още е там, защото мислеха да го махат.

# 31
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Аз смятам, че е напълно достатъчно времето от 18.00 до 00.00 часа.При на с в Камелия ни бяха отпуснали до полунощ, фцно откровено казано след цялата клуонада през деня към 23.оо се чувствах доста уморена.

# 32
  • Мнения: 1
Благодаря на всички които сте писали по моя въпрос, за ресторант Камелия, и весело изкарване на всички които ше празнуват сватбата си там. Някой може ли да ми помогне за сватбена торта къде сте си я поръчвали, не съм я поръчала още!

# 33
погледнете и тук  http://www.zapriateli.com/php/index.php   Sunglasses

# 34
Първо мисля, че трябва да се реши какъв точно тип сватба искате,ако пък не знаете може да се свържите с сватбен консултант, който да ви помогне.Аз лично така направих и съм безкрайно доволна.

# 35
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Като отидете в ритуалният дом,там  дамите могат да ви дадат всякаква полезна информация....от ....до, според вкуса, според парите и т.н.
 Hug  заведението ...За приятели препоръчвам с две ръце   http://www.zapriateli.com/php/index.php

# 36
  • Там където има любов
  • Мнения: 247
моят съвет е да разгледате предложения извън града. Варианта с агенция също е добър не е задължително да правят всичко но поне ще ви спестят време и нерви. Нашата сватба беше 130 човека и беше организирана перфектно. Само това което сами трябваше да направи не беше особенно сполучливо. Желая ви успех и прекрасна свадба.

Общи условия

Активация на акаунт