Съпруги, чиито мъже пътуват - 4

  • 27 669
  • 306
  •   1
Отговори
# 45
  • ВАРНА , Владисливово
  • Мнения: 103
Браво Pepsin! Радвам се за теб. Но по-спокойно не бързай да не стане някоя беля...

 newsm44 newsm68

Плюй, Каприз! Пу , пу , пу , пу

# 46
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Пепсинке, бравос !!!!  Grinning
Взимай байряка и бягай към София.  bg
Другата седмица май и ние имаме път на там.
Щерката с теб ли ще вземеш?

# 47
Олинце, какви работи говориш, как с детенце. То си има баби.
Пепсин, да не направиш таквос нещо!!!

 smile3512

# 48
  • Варна
  • Мнения: 773
Каприз- БЛАГОДАРЯ    bouquet

# 49
Лека нощ!
Ти "лека нощ" ми каза мили
но лека ли ще е ноща
щом двама ни е разделила
едва ли ще е лека тя.

Блазе на тез, които знаят
че двама ще са през ноща
те "лека нощ" не си желаят
но винаги е Лека тя!

Лека нощ, момичета, до утре.

 smile3524

# 50
  • Malgrat de mar
  • Мнения: 131
Много е хубаво,Каприз!

# 51
  • Варна
  • Мнения: 447
На мен чак ми се насълзиха очите   smile3518

# 52
  • ВАРНА , Владисливово
  • Мнения: 103
Лорка , оставям Петя на майка ми. Каприз е права - нямам нужда никой да ми свети  Blush
Имаме толкова много неща да си кажем..............................
Ех.............да идва другата седмица
.... а и трябва да помислим за второ  newsm78 newsm78 newsm78
Лек ден , момичета и много усмивки!   bouquet

# 53
Добро утро, момичета!
Не исках да ви натъжавам, просто да ви пожелая лека нощ!
Но наистина стихотворението е прекрасно, като че ли е писано за нас.
Pepsin, отиди сама да си посрещнеш мъжо, той и ти ще бъдете сами и ще имате време за всичко.
  mrstraetz smile3535

# 54
  • София
  • Мнения: 14 687
Стига бе, Каприз newsm51
И без това ми е едно ревливо тия дни, ти направо ме разби. Ще го пусна на мъжа ми като СМС.

# 55
  • Мнения: 239
Каприз,ти ли го написа това стихче?
Много точно казано.Днес мъжа ми е последно на Калиакра и от понеделник е на разположение.Наближава и нашата раздяла Sad.

# 56
Здравейте момичета, това е любимото ми стихотворение, което винаги ме натъжава, когато моят мъж го няма.
Довечера ще ви напиша по-весело, не искам да ви натъжавам.
Роди, винаги когато наближи мъжът ми да заминава, винаги ми е било тъжно, като имаш предвид, че той има дълъг, много дълъг стаж.
Но това никога не изчезва, винаги е в душата ти, но когато си идва, не можеш да ме познаеш, като че ли летя. smile3535
Недей се натажъва, ние сме с теб, тук във форума, дори и ако пожелаеш ще се видим, ще дойда с внучката ми, ще ти бъде много по-добре.
 newsm51 Two Hearts Flowers Sunflower

# 57
Добър вечер, момичета! Днес временцето беше много хубова, може би сте си изкарали дечица на разходка. Аз също бях на разходка с внученце, почерпих си го и го разходих из Морската градина.
Сега вече съм си го сложила да спи и мога спокойно да вляза във форума и да разгледат това-онова.
Разглеждам, но не ви виждам, хайде ще вляза по-късно, може и да ви видя.

 newsm78    bouquet

# 58
  • Варна
  • Мнения: 52
Здравейте, момичета,
Радвам се за всички, които са заедно с любимите си.
За останалите - и на нашата улица ще изгрее слънце. За мен до края на февруари, надявам се Wink
Имах възможност да се видя с моето мило - качих се на кораба за една вечер. От една страна ми беше много хубаво, че го виждам, но от друга... Винаги съм знаела, че работата им е доста тежка, но се качих за първи път и действителността е много по-различна от това, което съм си представяла. Сега ще ми е още по-притеснено, когато тръгва на път.
Поздрави на всички, и дано мъжете ни да се връщат винаги здрави вкъщи!

# 59
  • Мнения: 239
Каприз,ние отвикнахме да го няма и ще ни е много мъчно.А децата доста ще тъжат.Малкия толкова го обича(нали са адаши)и сега го чака на вратата като звънне.Ще има да го търси...А аз няколко  дена ще съм  newsm45 .А сега по-весело:днес взехме малкия Зузи от градина и тримата ходихме на разходка по центъра.Баткото си купи нова енциклопедия и не пожела да дойде с нас.Хайде,чакам веселото стихче Wink.

Общи условия

Активация на акаунт