Съпруги, чиито мъже пътуват - 4

  • 27 700
  • 306
  •   1
Отговори
# 285
Здравейте Мама на фъстъче.
Тук всичко е заспало летаргичен сън. Какво ли ще трябва да стане за да се събудят?
Хайде, момичета, къде сте, преди бяхте по-активни? newsm78 newsm78

# 286
  • Мнения: 133
Ами то в това топло време сме по цял ден на вън 1swing topka.И добре,че се стопли -писна ми вкъщи да е все разхвърлено smile3511 и да оправям след Тина newsm75

# 287
   Момичета , кажете кой е най-далаверския вариант да си говорим с мъжа ми?Каква карта да си купи и от къде?Той сега  е някъде из Европа, но нямам връзка с него.Вчера сутринта  телефона ми отказа и побърках Глобулите  да ги разпитвам, но нищо.Картите ни са невалидни, днес го разбрах, защото преминахме от една програма на друга, но никой не ни обясни, че ще трябва да сложим нови катри и старите ще станат невалидни.И сега той е някъде там Sad, без връзка с мен и с никого.Новата му карта е в мен, активирана, но няма как да му я изпратя, защото е постоянно в движение, няма адрес ooooh!Ще се моля да ме  свържат  по някакъв начин  от фирмата  му, може би посредством  някой негов колега , за да му обясня защо телефона му не функционира.Представям си колко е шашнат и си мисли , че аз съм сгафила нещо.Ужас...Та какво да му кажа, вашите мъже как си говорят с вас, с какви карти  и пр.?

# 288
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
..............

Последна редакция: нд, 16 мар 2008, 18:54 от мама_на_фъстъче

# 289
  • Мнения: 1 715
Съпругът на gerik не е моряк.gerik при възможност(и желание Wink) и за да разбере,защо телефонът му не работи може да ти се обади спокойно от всяка бензиностанция на която спре.Може да ползва телефон с фонокарта или монети.Има и предплатени карти,но сега нашите мобилни оператори имат толкова добри оферти,че няма смисъл да си взима такава карта.Ние със съпруга ми сме абонати на Мтел и си пишем СМС-и,а и се чуваме поне три пъти при едноседмичен курс.Сметката ми не надвишава 40 лв.Имай впредвид,че независимо кой от двамата е набрал таксуват се и двата номера.

Последна редакция: нд, 16 мар 2008, 18:54 от valq_78

# 290
  • София
  • Мнения: 2 296
Валя,а на какъв  тарифен план е мъжът ти,когато е в роуминг?
ЕUROTARIF,Mteltraveller,VodafoneWorld,или друг?
Защото моя е на Еуротариф,и 1 смс му е 83 стотинки,а входящо обаждане-56ст
Обаче,много често му таксуват 1 смс по 2 пъти,като съобщенията сапод 160 символа newsm78
Гато гледам разпечатката,направо се Shocked

# 291
  • Мнения: 1 715
Незнам,защото той е със служебен телефон

# 292
  OK.Благодаря!Аз  просто се притесних, защото ги карат много часове да  карат , почти  без отдих и  не знае  език. Знам ли го какво ще си помисли като види, че  не му работи телефона.Да не реши , че му е спрян роуминга или, че аз не съм платила сметката.Такива ми ти работи.Паника съм, нямам опита още Wink

# 293
  • София
  • Мнения: 14 744
Валя,а на какъв  тарифен план е мъжът ти,когато е в роуминг?
ЕUROTARIF,Mteltraveller,VodafoneWorld,или друг?
Защото моя е на Еуротариф,и 1 смс му е 83 стотинки,а входящо обаждане-56ст
Обаче,много често му таксуват 1 смс по 2 пъти,като съобщенията сапод 160 символа newsm78
Гато гледам разпечатката,направо се Shocked
И ние сме на Евротариф-най-изгодна е за ЕС. За СМС си вижте телефона, защото имах една Нокиа, която имаше много малко символи и си ги делеше автоматично дългите СМС-си на две.

# 294
  • София
  • Мнения: 2 296
1600 е Нокията,може и така да ,защото той пише по-малко от 160 символа.
Благодаря ти,yovanka!

# 295
  • София
  • Мнения: 14 744
1600 е Нокията,може и така да ,защото той пише по-малко от 160 символа.
Благодаря ти,yovanka!
Точно същата Нокия-трябва да гледаш брояча горе вдясно-там се вижда кога започва втория СМС. Мъжа ми все ми се караше, че пиша съкратено и нищо не ми разбирал.

# 296
  • София
  • Мнения: 2 296
При нас е обратно-той пише само:Здравейте,там и там съм,добре съм,обичам ви,целувам ви!
И май не гледа ,дали е започнал второ съобщение,а се оплаква,че от Мтел му надписват сметката. Mr. Green

# 297
  • Мнения: 410
 Моля да ми каже някой блуснали ли са се два кораба! ако някой е гледал обедните новини да пише, че май се спряга името на кораба на мъжа ми и ще лудна!

# 298
  • Мнения: 1 715
Два кораба се сблъскаха на русенското пристанище
18.03.2008 11:01 
 Два кораба са се сблъскали в района на пристанище Русе, съобщиха от Министерството на транспорта.
Инцидентът е станал между българският кораб "Пирин" и словашкия – "Ситно".
При сблъсъка са нанесени щети и на двата плавателни съда.
Няма пострадали членове на екипажа и няма опасност от потъването на някой от двата кораба.
В момента разследващите събират подробности за инцидента.
Това пише в Днес.бг
И тук сигурно ще напишат нещо
http://btv.bg/news/news_by_cat.pcgi?cat_id=753


# 299
  • Мнения: 410
 Вале, благодаря за бързата реакция. Наистина името съвпада, но явно става дума за речен кораб. А и на мъжа ми корабът е мн далеч от мястото на инцидента.
 Направо акъла си изкарах!

Общи условия

Активация на акаунт