МНОГОДЕТНИ МАМИ 31

  • 16 229
  • 316
  •   1
Отговори
# 60
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Албенка,сбъркала съм,за Ивата е това ooooh!,ама напоследък все по сбъркана ставам и аз с тия дечурлига Mr. Green

Честити ходкащи крачета на Дивнето! Simple Smile

Дидка,тя моята е една приказлива,като започне няма спирка,всичко си казва,че и това което е решила да премълчи,а иначе преди проверявах,но се оказа,че няма смисъл,всичко е така както ми казва и спрях да се притеснявам Simple Smile

Последна редакция: вт, 22 яну 2008, 16:23 от Пиги®

# 61
  • Мнения: 1 035
Да са здрави и пъргави краченцата на Дивнето....на майка и също!!!
Добре дошла на Лучия!!!
Цитат
Аз пък днес реших да се поглезя малко - фризьор, маникюр, козметик, събота и неделя смятам да опоскам магазините, тъкмо ми отпуснаха кредитна карта
Много се радвам за тебе Наде.Пожелавам ти повече такива моменти.

# 62
  • Мнения: 11 607
Е, вече няма начин как снахата да не дойде вече при мен! СВатята вече не може да я спре! Честито!

Имам един кратък въпрос... - да ни препоръчате някакво що годе поносимо(като цена)местенце около Паничище, Сапарева баня за мен и Лъчо? Искам малко да го поглезя този уикенд......Да имате впечатления? Или да ми препоръчате нещо от Дупница надолу - някъде, където вие сте ходили...но не много разоряващо!

# 63
  • Мнения: 1 035
Цитат
Имам един кратък въпрос... - да ни препоръчате някакво що годе поносимо(като цена)местенце около Паничище, Сапарева баня за мен и Лъчо? Искам малко да го поглезя този уикенд......Да имате впечатления? Или да ми препоръчате нещо от Дупница надолу - някъде, където вие сте ходили...но не много разоряващо!
Давайте момичета.Помагайте! Размърдайте се! Близнаците са запланувани....а може и тризнаци да излезнат.

# 64
  • Мнения: 392
Цоци, в Паничище не съм ходила досега, но съм си харесала ето това: 
 хижа Гюндера - http://www.vibs-bg.com/show_firm.php?id=277, мисля че съм я виждала отвън на една малка полянка в смърчова гора.
Друго, което знам пък от личен опит е хижа Яна над Бобошево - там си празнувахме сватбата с приятели (че в ресторанта беше само с роднини) и още пазя романтични спомени, макар че е доста семпло. Има страхотен изглед към Рила.

# 65
  • Мнения: 2 270
здравейте момичета

Джулка-аз ще те посъветвам ,нещо коренно различно от другите мами.Никога не съм била привърженик на идеята да говоря с родителите си или дори със сестра ми/8г по голяма/за секс.за това бяха приятелките ми.Сега децата са много по запознати от нас /преди години/Аз също не бих искала да разговарям с децата си по тази тема.А като си спомня самата аз ,какви съм ги приказвала на 12-13 г/тогава си разменяхме бележки/...... Crazy Rolling Eyes Shocked.Не се притеснявай и недей да влизаш да и четеш постовете.Остави я.Мисля,че добре сте я възпитали и тя сама може да прецени,кога да направи тази крачка/ето -тя му е отговорила,че е още малка/Аз лично вярвам в нея,че няма да направи някоя глупост.

сега ще се върна да ви прочета,че много сте писали

# 66
  • София
  • Мнения: 353
Чета много полезни съвети. Ще са ми от полза за в бъдеще.
Шапчице, аз специално се разрових из учебника по човек и общество на Цвети, но нищо такова не намерих. Пише че Симеон е разширил границите на България до три морета и са започнали да го наричат цар. Нали за учебника за 3-ти клас говориш?
Честита прощъпулка на Дивна! Широк и прав да е пътят пред нея!
Пешеходке, пак ми повдигна настроението!  Joy
Цоцоланка ме натисна по болното място- за времето отделено на децата. Моите каки умират за гушкане и ревнуват една от друга за всяка прегръдка от мен. Чудно обаче от Елица не ревнуват. Даже и те непрекъснато я гонят да я гушкат.
Хайде, времето ми пред компютъра свърши! До следващия път!

# 67
  • Мнения: 1 470
Благодаря Кабо Алма.Досега освен,че се вълнувах малко се и страхувах,че с две-едно,ама с три Rolling Eyes,но се засрамих като видях колко мами има като мен.

Добре дошла Hug
Да знаеш, че тия дето те карат да се срамуваш най - вероятно ти завиждат за смелостта Laughing
Галче,новата мама за страх говореше,ама ти...

На малкото Дивне,честито!!!Далеч да стигне!!!А и мама покрай нея!!!


На мен след вчерашният урок по история ми размина вече...За Вълшебна,ние учим с учебници на "Просвета",макар и да не отговаря на името си,много са тъпи...Но пък днес беснея след родителската среща,къде от преподавателбите,къде от синковците...Не знам вашите пубери какви са,но ако продължава така,аз няма да дочакам тяхният пубертет...Отчаяна съм!Без домашни,без внимание в час,без да учат,двойки,тройки...И накрая се оказа че аз не съм се грижела за децата си...Абе защо аз да трябва вечер да им преподавам?!Казах им го на тези учителки,НЯМА ДА СЕ ЗАНИМАВАМ...Това е тяхна работа...Не че ще го направя...Но ме вбесиха...Ама с мен някога кой се е занимавал а?!Като не им стига времето да си предадът уроците разбрано,да се обърнат или към министерството,или към себе си...Моите деца са умни,и много добри...Точка!!!
Пак ске оплаках...Съжалявам!!!Приятен ви ден утре,и лека нощ сега!!!

# 68
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
Имам един кратък въпрос... - да ни препоръчате някакво що годе поносимо(като цена)местенце около Паничище, Сапарева баня за мен и Лъчо? Искам малко да го поглезя този уикенд......Да имате впечатления? Или да ми препоръчате нещо от Дупница надолу - някъде, където вие сте ходили...но не много разоряващо!
Дианче, Огняново е по на юг, но е хубаво, има минерални басейни, въобще - разпускащо. Има различни хотели и станции, ако решите мога и по-конкретно да ти кажа.  Peace

Пешеходке, честита ходеща госпожичка!   bouquet

# 69
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Момичета,много спешно ми трабва течност за студена стерилизация или таблетки,днес обиколихме доста аптеки,но се оказа,че вноса е спрян.Това е на Цвети за апарата за инхалации,трябва да се стерилизира всеки ден,но не може да се изваряват частите,много моля ако някой види или му се намира да помага,ще си платим колкото струва Praynig

# 70
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
Пиги, в е-магазина Данет видях това, но не знам дали го имат и за колко време го доставят.
http://shop.danet.bg/index.php?cPath=91_72

# 71
  • Мнения: 3 479
Шапчице, видях после к`ви съм ги писала, обаче понеже и в една друга тема трябваше да се поправям и вече не ми се занимаваше Sad Да ти кажа напоследък съм Шапчица, Перка и какво ли още не, обаче вече стига Naughty Стягам се и това е! На един пубер ли ще се дам Thinking, ами то още двама има след него Rolling Eyes Няма да мога да дочакам до пенсия, та да се наслаждаваме с дядото на тишина и спокойствие Wink

Лека нощ на всички и спорен ден утре.
Дано да ми свалят гипса, после ще почерпя. Laughing

# 72
  • Мнения: 3 740
Стискам палци за гипса на Мимозата и за входното ниво на Перката.

напоследък съм Шапчица, Перка и какво ли още не

Все сме тъй. Можем да си менкаме никовете, никой няма да забележи.

Само Цоцоланка ни отсрамва - ще прави близнаци на курорт... Ех...

# 73
  • София
  • Мнения: 1 677
Честито на Дивнето!Да й е спорен и равен пътя!   bouquet

Добре дошла на новата мама!

Пиги,в Продавалника често предлагат такива неща.Можеш да погледнеш.
Дано се пооправи Цветето,че... и ти да се успокоиш.

Шапчице,не го взимай толкова присърце.То и госпожите не могат да се оправят вече с тези деца.Няма дисциплина,няма уважение и съответно не могат да си предадат уроците както трябва.Е,не че няма и такива,които не могат просто защото са им толкова възможностите,но...това е друга тема.А и нашите деца имат нужда от малко помощ с тези учебници  Wink Значи сядаш и почваш отново да учиш начално,после средно и,дай Боже,висше образование още три пъти!  Joy Joy Joy Няма отърване.

Мимоза,права си за стягането. Иначе няма да оцелеем.  Laughing

Цоци, дано намерите най-хубавото място за романтичен уикенд.

# 74
  • Мнения: 3 324
Момичета, благодаря! Радвам се сякаш не съм виждала друго дете да ходи....
Пиги, веднага ще пиша в отчетната - ако някой ми отговори - давам ЛС...
Добре дошла на Лучия! Ще чакаме с нетърпение заедно с теб!

Общи условия

Активация на акаунт