Изберете име за момче и момиче

  • 31 877
  • 137
  •   1
Отговори
# 45
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: NVN
моят избор е:

рада александра
и
мария светлана,

историята е малко дълга - важен е резултатът!

Цитат на: bobolenta
Само да попитам - имената не се ли пишеха с главна буква? Или това е вече отживелица?

Ей - Боболента  Rolling Eyes ,
да не си била отличничката на випуска по правопис  Wink   Confused:
 Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing


     ladyuu  AТИНА
     bowuu   ТОМА

# 46
  • Мнения: 2 693
Цитат на: Шани
Ей - Боболента  Rolling Eyes ,
да не си била отличничката на випуска по правопис  Wink   Confused:
 Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing



Ееееееее, защо ме издаде?!! Е, не е само това де, обща култура Wink ! Ама де да знам, може нещата да са се променили последните години Grinning ...

# 47
  • Мнения: 612
Сина ми се казва Даниел, харесвам Самуил, Давид, Александър.
За момиче имах един вариант - НИЯ - харесвам го от много години и малко съжалявам че се популяризира толкова, но за мен има особено съдържание.
 Laughing всички имена са хубави, нали не името правело човека Wink

# 48
Цитат на: BILIANA
Сина ми се казва Даниел, харесвам Самуил, Давид, Александър.
За момиче имах един вариант - НИЯ - харесвам го от много години и малко съжалявам че се популяризира толкова, но за мен има особено съдържание.
 Laughing всички имена са хубави, нали не името правело човека Wink

Podkrepjam te s Aleksandar ,no vkluchvam I Nikola ,a ne na posledno mjasto i Anton.
Za momiche - Anastasija ,Nara, Marta

# 49
  • Мнения: 857
Моят извод е че много мамаи харесват името НИКОЛАИ името АЛЕКСАНДЪР








това не значи че слагам край на темата! Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes
Просто извод!:lol:  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing
prodylvawajte s imenata Wink  Wink  Wink  Wink  Wink  Wink  Wink  Wink  Wink  Wink

# 50
  • София
  • Мнения: 2 300
За момиче: Рая, Йоанна, Калина, Никол, Ивана, Лиана, Лора, Рада
За момче харесвам "царските" имена: Калоян, Борис, Александър, Петър, Крум, Симеон, Пресиян; също: Явор, Кристиян, Никола

# 51
  • София
  • Мнения: 2 300
Цитат на: milinka
Защо ми се струва, че е обществено прието бебешоците да са кръстени на татковците си, а няма практика например да носят имената на майките?


Ами защото в крайна сметка майката е тази, която решава как ще се казва детето. Е, вярно, че и татковците имат предпочитания и се съобразяваме с тях, но крайното решение мисля, че е наше. В този смисъл е разбираемо детето да е кръстено на човека, когото обичаме, а не на нас самите  Simple Smile

# 52
  • Мнения: 4 414
нашата красавица се казва Ния
харесват ми кратки имена: Рая, Дея...също и Биляна
за момче си бяхме избрали Богдан - има хубаво значение...на мен любимото ми е Александър...харесвам също и Камен
абе общо взето предпочитам български имена:)))
весел ден и успех!

# 53
  • София
  • Мнения: 1 105
Moqt sin se kazva Tim i ne sum izbrala imeto ot nqkoi serial , a poznavah momche predi godini, koeto si beshe chistokruven bulgarin i se kazvashe taka ottogava mnogo haresvam imeto,mujut mi sushto go haresa!Drugoto ime za momche , koeto mi haresva  e Martin, a za momiche -Tiana,Marta,Lora.Tova e!

# 54
# 55
  • Мнения: 4 068
Az o6te ne znam dali 6te e mom4e ili momi4e no imenata sma gi izbrali. Blagorodna-za momi4e i Kostadin-za mom4e. Gotini sa nali?

# 56
# 57
  • София
  • Мнения: 15 251
djeilo,
ти нали обеща да покажеш твоя снимка с Ицо!
На тази горе Ицо май се гушка с друго детенце Rolling Eyes

# 58
  • Мнения: 857

това съм аз1 Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing

# 59
  • Sofia
  • Мнения: 4 227
Цитат на: djeilo

това съм аз1 Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  Laughing


Ти Дженифър Лопес ли се казваш? Laughing

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт