Отговори
# 60
  • Мнения: 7 716
Мари, спрях да пея...
Спрях да танцувам...
Слънцето спря да свети...
Но запазих способността си да мечтая...
Усмихвам се и мечтая...
Подавам ръка...
Подават ми на мен...
Жива съм...
Благодарна съм някак си на съдбата, защото се докоснах до душите на най-невероятните хора...
Тук...

# 61
  • Варна
  • Мнения: 117
Mary Ch. аз също до скоро нямах сили,
нямах надежда, нямах вяра в НИЩО.
Но...., всичко което ме кара да падам
ме прави по силна,
аз ще бъда МАЙКА,
независимо как!
Ще се боря до край и ще вярвам,
ще вярвам и аз теб и за всички вас!

# 62
  • Мнения: 7 716
Mary Ch., ще мечтаем и ще се молим и  за теб. Praynig
Но и ти трябва за нас, в това е вълшебството.

# 63
  • Мнения: 75
Здравейте, и аз не съм в списъка, но това няма значение. На всички момичет в този списък както и на тези извън него, пожелавам от все сърце едно малко сладко бебче, а защо не и две. Всички, които четем този форум и пишем имаме една единствена мечта да станем майки, ние продължаваме да се борим и рано или късно ще станем мами. Трябва да вярваме силно в това и чудото ще стане. Който не е започнал битката, той не е спечелил войната. Пожелавам ви мили момичета много късмет и не забравяйте, че Господ никога не забравя, няма да забрави и нас. Hug ви силно.

# 64
  • Враца
  • Мнения: 5 206
Много хубав списък си имате тук Wink
дано всяка една получи своя коледен подарък, пожелавам ви го от сърце.
И тъй като започнах да вярвам в чудеса тичхичко си пожелавам ние с моя мъж да получим до коледа чаканото писъмче, че сме избрани за осиновители и това да е нашето детенце Simple Smile

# 65
  • Мнения: 7 716
Много хубав списък си имате тук Wink
Много хубав списък си имаМЕ тук. Wink Laughing Grinning

Дали детенцето е родено или осиновено, няма никакво значение.
Все е свое. Laughing
И най-добрата мама  ще държи ръчичката му следващата Коледа, протегната към блестящата коледна ехла.
А пък осиновителите са малко с привилегии Wink, защото тяхното детенце ще може само да закачи първата си играчка под щастливия поглед на своите мама и тати.

# 66
  • някъде там......
  • Мнения: 477
wa wa, пожелавам ти го от все сърце! Аз лично имам две много близки дечица, които са осиновени, но не бих ги заменила за нищо на света! Толкова много ги обичам. И се възхищавам на родители, дали дом, любов и щастие на тези деца! Прекланям се пред тях!

# 67
  • Мнения: 1 284
wa wa,пожелавам ти от сърце да получиш добрата новина и скоро да гушнеш своето детенце!
Бях си обещала че няма да плача ката ви чета,а то ей ме на,пак ревяща и подсмърчаща. Embarassed
Обичам ви момичета! HugВчера на празника не можах да отида на църква,но днес успях и се помолих за всички в този форум! PraynigДано бъдат чути молитвите ни!

# 68
  • Мнения: 2 422
Поклон пред такива родители

# 69
  • Пирдоп
  • Мнения: 127
Mary Ch., ще мечтаем и ще се молим и  за теб. Praynig
Но и ти трябва за нас, в това е вълшебството.

Веднъж ти казах, че съм сънувала че имаш момиче. Тази нощ сънувах същото. Не знам дали е провокирано от снощната тема, факт е че за втори път го сънувам. Ще се помоля да се сбъдне.

# 70
  • Мнения: 508
Пожелавам и а3 на всички да се сбъднат мечтите им Heart Eyes
Ва_Ва, дано получите така мечтания коледен подарък Hug
Ще се моля 3а всички вас Praynig

# 71
  • Мнения: 1 226
Lali разплака ме.Толкова е трогателно, и в същото време толкова истинско.Мечтата на всяко момиче тук.Пожелавам на всички успех.Дано тази Коледа стане чудото. Hug ви.

# 72
  • Мнения: 3 246
wa_wa, Пожелавам ти от цялото си сърце тази Коледа да е най-специалната в твоя живот, пожелавам ти да получиш най - очаквания подарък и Коледната ти елха да е озарена с най - красивата коледна звездичка Praynig, а наистина на този най-красив празник се случват чудеса, трябва само много силно да вярваме newsm07

# 73
  • Мнения: 195
Изчетох всичките ви постигни на един дъх (не бях влизала във форума 5 дни).

Чувствам се горда с всички вас.
Очакването и болката от закъснялото бебенце са направили от вас най-добрите и най-всеотдайни мами на света.

Не се предавайте ....
Не унивайте .....
Не плачете от неуспехите, защото ще дойдат и успехите .....
Вярвайте ....
Обичайте се ....
Гледайте напред ...

За себе си вече мечтая в друга посока: да намерим сили и да постигнем единодушието за да видим нечии малки палави очички и ръчички в нашия дом, защото знам, че присъствието на това детенце ще свети по-ярко и от коледната елха, то ще бъде моята звездичка, независимо как е дошло при нас. Но имаме още път да извървим, както изглежда съдбата ни е отредила.

Това е моята мечта - настояща, реална, и очаквана да се сбъдне!

# 74
  • Близо до София
  • Мнения: 896
Лали, благодаря за прекрасната молитва,
моля се и се надявам за всички момичета,  Praynig  Praynig  Praynig
Господ е с нас и ще сбъдне мечтата на всяка една от нас,

Бладодаря ти!!!

Общи условия

Активация на акаунт