Самолет номер 5 давай газ за Бургас - 37

  • 21 854
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 784
Ами то това от нас зависи - пишещите в темата ще са си все едни и същи, тя темата като беше в Красива мама да не би да беше за мода и прически .....
Действително в отчетния форум не дават да има по две теми на град, така че много скоро и тук някой модератор ще се усети и ще обедини двете теми . И тогава ще пием кафета и ще получаваме букети по цял ден .......

# 16
  • Мнения: 1 813
Там ще влизат всякакви индивиди,които дори не знаят сигурно за красива мама  Crazy  Повярвай ми,имам чувството,че всеки който е влязъл в бг мама да се е*ава  се насочва точно към Клю-то Crazy . (по прякор "кокошкарника" впрочем) .


Аз съм си за Красива мама  bowuu

# 17
  • Мнения: 687
Аз само искам да ви напомня, че правилата в подфорум "По градове" се появиха точно по повод няколкото бургаски теми които имаше и споровете с модератори по въпроса. Не мисля, че ще са толерантни, където и да се премести тази тема. Даже не знам как още не са я заключили.

# 18
  • Мнения: 5 539
Предполагам, че ще я заключат, като стане 15 страници.
Мисля си, че евентуално биха ни разрешили да поддържаме тема "Къде в Бургас" в подфорум "На пазар". И без това в темата става въпрос предимно за това кое откъде може да се купи.
Според мен е без значение в кой подфорум ще е темата, само да я има.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 6 356

=== някой модератор ще се усети и ще обедини двете теми . И тогава ще пием кафета и ще получаваме букети по цял ден .......

Този,който я и преместил най-вероятно се е "усетил".Най-добре  Яна да пише на модераторите или поне някой модератор да каже какви намерения имат . Peace

Темата е много полезна на всички нас и ще се радвам да не я премахнат.Клюкарника никак не е подходящо място според мен също.Не знам къде е най-подходящо - тя е толкова  разнородна темата има въпроси от всяко естество  newsm78

А ! Лилита ,браво ! Wink

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Най-добре  Яна да пише на модераторите или поне някой модератор да каже какви намерения имат . Peace

Темата е много полезна на всички нас и ще се радвам да не я премахнат.

Яна, съгласна?

Според мен е без значение в кой подфорум ще е темата, само да я има.

Аз съм, ЗА Peace

# 21
  • Мнения: 1 434
Още една бургазлийка в отбора Hug

# 22
  • Мнения: 917
абе Ками, какви са тия глупости, дето си ги сложила на първа страница, все се ядосвам, като вземат да ми пълнят пощата с темподобни, а сега и тук изтипосани

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 702
Идеята за тема в На пазар ми допада. Мисля, че има добри шансове да просъществува.

# 24
  • Мнения: 917
ооооооо пардон - Снежи е била, аз по навик викам Ками, че нали все тя пуска темите

# 25
# 26
  • Мнения: 1 111
 To и без това се питаме къде, какво, колко.Там и е мястото, в На пазар, според мен.
 А отчетната наистина е доста скучна, аз скоро и там го писах.

# 27
  • Мнения: 1 280
    И аз да се запиша  Grinning  bouquet

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
помолих се за "на пазар", пък да видим какво ще решат "големите"  Wink

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 702
А какво точно - да преместят тази тема или като стане твърде голяма, да ни разрешат да си отворим такава там?

Общи условия

Активация на акаунт