A tavolaa.....è prontooooo! или Мами в Италия - 4аст 67

  • 18 309
  • 287
  •   1
Отговори
# 240
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
 Линдита, ми те тези лъжи отдавна са в употреба... Wink
Когато дойдох тук имах карти и на трите оператора (тре още го нямаше), останах доволна само от Водафон и тази карта си оставих. Peace
  Между другото подобна оферта на ТИМ (при искане за смяна на оператора ) бяха предложили на една приятелка - оказа се,че е валидна само за определено време и при минимум трафик на месец от 50 еуро. Peace
Винаги има уловка. Peace
  


Абе знаех си аз 4е има нещо гнило тука... Thinking Joy Joy

# 241
  • Мнения: 359

И аз, и аз  Mr. Green

Ники, исках да те питам, ти като спазваш тази кърмаческа диета, за която спомена, има ли Габри колики?]


Моля заповядайте.Имайте предвид,че са 8 изоли и за да обиколиш една от тях подробнно са около 3 часа пешеходство.Ако ще издържите,моля,моля заповядайте Simple Smile

# 242
  • Мнения: 359
Линдита ти според мен си голям карък да ти парлам честнно.На вас от чешмата не ви ли тече светена вода,вземи се поръси малко

# 243
  • Мнения: 438
Здравейте отново,

Маттео май е с лека хрема, звъня на педиатърката, никакъв отговор. Е така е винаги. Нямам думи.

Ники, аз бях пратила мейл на майеър, но ми отговориха след два дена, когато вече бях свършила работа по тела. Първото нещо, което пробвах е да сменя билета си онлайн, но за жалост при всеки опит излизаше съобщение, че в момента има твърде много потребители в сайта и поради тази причина не може да бъде осъществена услугата.  Mr. Green и тук пак ще кажа, че нямам думи.

Сонче, всички бебета имат колики, някои повече, други по малко. Ако не ядеш забранени неща, детето ти няма да се обрива и няма да страда много от колики. Извинявам се, че отговарям, след като въпроса беше зададен към Ники.  Peace

Овчева и Деси, и аз искаммммм. Надявам се да не е нахално. Чакайте ме октомври за излизане и покупки.

Линдита, много жалко. А за телефонните оператори, пак НЯМАМ ДУМИ. Айде няма да разказвам, че е смешно направо.

Гери, и при теб ще огрее слънцето. Дано когато се случи да се чувстваш удовлетворена. Не се отказвай.  :hug

Ето го Маттео колко е важен докато спи,




Ако не се включа отново, приятна вечеря и лека вечер  Wink

# 244
  • Мнения: 5 476
Аничка, то мойто слънце доста зор вижда под плътните облаци, ама какво да се прави - ще се надявам , докато не тегля една .... на всичко... #Crazy

 Голям е сладурко Маттео ,да го цункаш!!  Heart Eyes  bouquet

# 245
  • Мнения: 6 167
Аз имам карта УИНД , която зареждам от дъжд на вятър с по 5 евро Laughing Нямам проблеми с никой оператор и оферта, защото нямам и голяма нужда да говоря по телефона. Достатъчно ми е да изпращам смс понякога, после да звъня на мъжа си или малкото познати, които имам и това е.  Рахат съм си почти без телефон.

Свикнах с бавното развитие и на най-елементарни въпроси. Ходя на консултации с HR, жената е много свестна, не питая огромни надежди, не съм притисната от нуждата и се надявам да изскочи нещо интересно скоро. Междувременно работя с мъжа ми, интересно ми е, макар и в друга вселена, от тази, в която съм работила. Международна позиция не искам пак да имам, защото пътуванията ми пречат на семейните планове. Та! Без драми, дами! Laughing

Гери, идеята за Америка не е никак лоша, знаеш, че аз все натам гравитирам, като възможности и обективна реализация. Ако навиеш мъжа ти, дерзай!

# 246
  • Мнения: 1 467
Angi, адски сладур:)

Един бърз въпрос: от кога се дава parmeggiano на бебетата? Педито ми е казала от 6 месеца и половина, ама искам да й направя кашата по-вкусна и се чудя дали да дам?

# 247
  • Мнения: 3 388
Хехехе, какво сладурче е Маттео!  Heart Eyes Анджи, хубаво, че отговаряш  Peace Ники беше писала, че прави диета за кърмачки, та се сетих да я питам. Аз всичко ям, дори вафли мура и всякакви др. лакомства  Crazy Хубаво нямах апетит преди, но от 2 дни ми се отвори една хапка, лоша работа  Blush

# 248
  • Мнения: 170
Момичета, не забравяйте Dr. House тази вечер по Италия 1 от 21:00!

# 249
  • Мнения: 750
Ов4ева хи4 не се плаша даже,пари4ки като има в джоб4ето не 3 ами 33 4аса ще обикалям по магазини Mr. Green
Жалко,4е си ми  дале4е ина4е бих дошла със удоволствие Hug
Сон4е ами тя Аднжи ти е отговорила.Вси4ки беб4ета имат колики.Ако внимаваш и не прекаляваш с храните които ти изброих онзи ден и  Сами ще е по спокоен Peace
Аднжи, Маттео все пове4е прили4а на теб Hug,голям е сладур Heart Eyes

# 250
  • Мнения: 764
Аз да ви кажа и с 2те деца не съм спазвала никакви особени диети,не съм се ограни4авала с нищо,нито съм прекалявала с каквото и да било,просто се хранех нормално.Баткото не е имал никакви колики,а малката 2рия месец умерени.Така,4е не се плашете една друга,прекаляването в едната или другата посока е винаги грешка Peace
Ов4ева,аз пък от луканката искам Wink
Пармиджано запо4нах да давам ,като запо4нах да и давам паста,но това стана към 7ми месец май,просто паста късно дадох де...
Гери направо се моля да ти се слу4и нещо прекрасно,толкова много го заслужаваш Praynig  bouquet PraynigЩе взема да запаля кандилото утре специално за теб./Аз от БГ това си донесох от едно манастир4е в Поморие/
А Дистретто ди полиция някой гледа ли?Да имате в предвид ,4е Де4имо Тусколано е то4но нашето дистретто.Най-редовно снимат в квартала,а за вход на дистреттото използват входа на ораториото на църквата до нас Laughing

# 251
  • Мнения: 5 462
Здравейте всички!
/b], :
И на мен ми липсва Влади...
A гледам , че пише в други теми ????А защо ли не пише вече тук ???? newsm78 newsm78И на мен ми липсва ..... много ми харесва как пише .

# 252
  • Мнения: 2 804
Минавам на бързо преди да сипя вечерята .
Линдита , хиляди благодарности за рецептите , непременно ще спретна и трите , но по 1 на седмица .
Ники , Кала ти го е казала , аз даже след третия месец постилах на килима чист чаршаф и едно одеало и със Самира си играехме до нея  . Така за отрицателно време се научи да пълзи за да взима играчките от нас .
За пармиджано , на мен лекарката ми беше казала след 4-тия месец , но аз захранвах късно и двете ми момичета , та дадох към 8мия месец .
Лелее вече съм се специализирала да правя домашен хляб , става супер и може и 4 дни да стои без да е в торбичка .

# 253
  • Мнения: 2 804
 Анджи , много е джиджан Матео !
Маминото момченце да му нацелуваш бузите от мен !
Моя кукла , мерси и на теб за бебето !
Ох много съм разсеяна напоследък Rolling Eyes  !
Да ви се оплача , че първия учебен ден забравих раницата на щерката у дома  Embarassed.
Сетих се чак на входната врата , но не ми се връщаше до нас за нея и така минахме и без .
Лека вечер на всички и сладки сънища !



# 254
  • Мнения: 5 462
Минавам на бързо преди да сипя вечерята .
Линдита , хиляди благодарности за рецептите , непременно ще спретна и трите , но по 1 на седмица .
Ники , Кала ти го е казала , аз даже след третия месец постилах на килима чист чаршаф и едно одеало и със Самира си играехме до нея  . Така за отрицателно време се научи да пълзи за да взима играчките от нас .
За пармиджано , на мен лекарката ми беше казала след 4-тия месец , но аз захранвах късно и двете ми момичета , та дадох към 8мия месец .
Лелее вече съм се специализирала да правя домашен хляб , става супер и може и 4 дни да стои без да е в торбичка .

Даниелка утре да дадеш рецептата за домашен хляб , ще може ли ???

Общи условия

Активация на акаунт