Лили Иванова в "Тази сутрин"

  • 4 924
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 099
Песните и са хубави. В един вестник видях снимани от близо на един концерт и ингвиналните и гънки - признавам, не са като за нейната възраст.

# 16
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Аз я харесвам и уважавам.
И домът й ми хареса, не, защото искам моят да е такъв, а защото си е специфичен, неин, което за предпочитане пред някакви корици на списание, каквито изглеждат доста по-скъпи или по-евтини домове.
Пък и за толкова години човек натрупва и си го нарежда по стените, що не?

# 17
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Аз пък не мога да уважавам човек, когото не познавам!  Naughty

Също грам не я харесвам. Както и Сър Елтън Джон. И двамата са ми еднакво досадни.

# 18
  • Мнения: 27 524
Аз пък не мога да уважавам човек, когото не познавам!  Naughty

Понякога е допустимо. Уважавам Айнщайн, ама не го познавам. Уважавам и безброй гениални доктори, ама и тях не познавам. Може да са кофти хора, но понякога делата имат превес.  Simple Smile

# 19
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Аз пък не мога да уважавам човек, когото не познавам!  Naughty

Понякога е допустимо. Уважавам Айнщайн, ама не го познавам. Уважавам и безброй гениални доктори, ама и тях не познавам. Може да са кофти хора, но понякога делата имат превес.  Simple Smile

Да съм благодарна за изобретенията им- да. Но уважавам даден човек по комплексни причини, не мога заради едно-единствено нещо...

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 702
Домът на човек би трябвало да е подреден така,че самият той да се чувства удобно и уютно в него,а не така, че да се харесва на другите.

Напълно съм съгласна.

# 21
  • Мнения: 1 803
Не харесвам нито нея, нито песните и.
Някак-си стерилна ми е.
Голям глас, но не ме грабва.
Както например ме грабва Дачето Христова. С по-малкия глас.

Стилът и на обличане и стилът в къщата и са подобни - претрупано, но несъчетаващо се.
Няма да забравя едно интервю във "Всяка неделя", където бе определила облеклото си като семпло.

# 22
  • Мнения: 920
Всъщност, като й гледаш стила на обличане, и изобщо цялостния имидж, как може да ти хрумне, че домът й ще е стилен.

# 23
  • Мнения: 3 091
аз пък съм й голям фен! не ме интересува какъв е домът й. Стига ми, че е невероятна певица и толкова години не свали гарда!

Да е жива и здрава!

# 24
  • Мнения: 12
Гледах и интервюто. Нищо особено, затова и малко време му отделих. Нямаше перде на прозореца. И извинявайте, ама смешни картини. И тя ми е смешна, защото се прави на това, което не е, на човек, здраво мислещ, трябва да му е пределно ясно на каква възраст какво може да предложи от тялото си на показ. И на мен Данчето Христова повече ми харесва, а също и сър Елтън Джон.

# 25
  • Мнения: 4 380
Хайде де, никой ли не е купил въпросното списание да го покаже заради ключката? newsm78

# 26
  • Мнения: 3 423
Аз пък не мога да уважавам човек, когото не познавам!  Naughty
Понякога е допустимо.
Разбира се, че е допустимо.
Я, ние с бабчето как си се уважаваме!
Тя дори и акцента ми уважава!
По акцента си приличаме с Лили Иванова.
Фридрихщадтпалас е добра школа, казвам ви.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 1 270
Спомням си интервю от дома на Емил Димитров,лека му пръст.Стила беше същия-огромни кресла,камина,настолни лампи.Те май си живеят в свой си свят,а и щом казвате,че и в дома на сър Елтън Джон е такъв стила.Сигурно е престижно да си обзаведен с мебели като на Луи 16 в тези среди.На мен не ми допада, но не съм им давала парите, нали?

# 28
  • Мнения: 4 752
Харесвам я. Винаги се е изказвала пестеливо по интервюта. Домът и подредбата в него не са от кой знае какво значение. Относно самочувствието и...точно толкова е, колкото трябва да бъде.

# 29
  • Мнения: 4 380
Спомням си интервю от дома на Емил Димитров,лека му пръст.Стила беше същия-огромни кресла,камина,настолни лампи.Те май си живеят в свой си свят,а и щом казвате,че и в дома на сър Елтън Джон е такъв стила.Сигурно е престижно да си обзаведен с мебели като на Луи 16 в тези среди.На мен не ми допада, но не съм им давала парите, нали?

Емил Димитров лека му пръст живееше изключително бедно последните години. Мебелите му са някакви остатъци от минали времена на слава и изобщо не може да се коментира интериора му.
Докато при Лили Иванова нещата стоят съвсем различно. Аз обожавам този стил, но работата е там, че да пльокнеш в средата на стаята мебел, не означава да обзаведеш добре жилище. Тя има средства да си позволи добри дизайнери. Интериора и е част от имиджа и- не разбирам това безхаберие и тази безвкусица.

Общи условия

Активация на акаунт