Рапанчета и мидички събираме и в БУРГАСкото море се чипкаме!

  • 17 512
  • 292
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 917
Здравейте,МАМИ!!!

И аз имам една молба.Спешно ми трябва жена да гледа сина ми-
в района на новата поща,от 7:30 до 17:00 h - 4 дни в седмицата,
без събота и неделя,и без понеделник или вторник.Ако може още
от началото на другата седмица.

Ако някой има позната жена да пише!!!
ох то и аз имам спешна нужда от такава жена, ама къде да я намеря и аз не знам

# 271
  • Бургас
  • Мнения: 145
Привет,
някой ще ми каже ли как се казва тази докторка в Меден Рудник, къде се намира кабинета и колко струва прегледа на 3 Д, а и дали жената има опит.
Ще чакам мнения.

# 272
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Привет,
някой ще ми каже ли как се казва тази докторка в Меден Рудник, къде се намира кабинета и колко струва прегледа на 3 Д, а и дали жената има опит.
Ще чакам мнения.
Едната е Ченгелиева а другата беше Стойчева май не съм сигурна имат много опит с ехографа тъй като не са гинеколози и само това им е работата аз съм много доволна и пак ще ходя след две седмици
 Кабинета е в поликлиниката до кметството на втората спирка на 211

# 273
  • Мнения: 226
Здравейте мами. Записвам се в клуба! Крайно време е да изляза от нелегалност Laughing. Иначе съм подготвена - изчетох всички стари теми и вече почти ви познавам. Видях и познати физиономии!
Лек ден - днес е по-хладно!

# 274
  • Мнения: 917
Здравейте мами. Записвам се в клуба! Крайно време е да изляза от нелегалност Laughing. Иначе съм подготвена - изчетох всички стари теми и вече почти ви познавам. Видях и познати физиономии!
Лек ден - днес е по-хладно!
Добре дошла!
Крайно време беше да излезеш от нелегалност

# 275
  • Мнения: 82
Привет и от мен,аз също чета,но рядко ви пиша!Как сте мили дами?Аз в тая жега не смея да си покажа носа навън-само вкъщи на климатика си стоя!
Искам и аз пак да запитам някой може ли да ми каже нещо за Ели Благинова-педиатър???Благодаря ви предваритено!

# 276
  • Мнения: 12
          Благодаря за информацията за детската градина.Сигурно ще помогне.

# 277
  • Мнения: 539
аз да питам bubi4ko за коя д-р Янева се отнася,и къде се намира кабинета на д-р Караджова

# 278
  • Мнения: 917
аз да питам bubi4ko за коя д-р Янева се отнася,и къде се намира кабинета на д-р Караджова
Доктор Янева е педиатър и личен лекар в та поликлиника - бившата, а на Караджова кабинета й е на ул. Левки, в отсечката след Калоян

# 279
  • Мнения: 62
Веднъж заведох сина си при Ели Благинова (една приятелка горещо ми я препоръча),защото д-р Калудова нямаше същия ден свободни часове.Та....по принцип много мила и добра жена,но не ни постави точна диагноза! Naughty

# 280
  • Мнения: 226
Здравейте мами. Записвам се в клуба! Крайно време е да изляза от нелегалност Laughing. Иначе съм подготвена - изчетох всички стари теми и вече почти ви познавам. Видях и познати физиономии!
Лек ден - днес е по-хладно!
Добре дошла!
Крайно време беше да излезеш от нелегалност
Благодаря! Хвана ме! Grinning

# 281
  • там някъде...
  • Мнения: 235
Здравейте мами и от мен.... най-накрая седнах да пиша и тук. То срам,срам Embarassed Embarassed Embarassed ама...мойто май никъде го няма.. Как преживявате в жегите ?

# 282
  • Мнения: 226
Здравейте мами и от мен.... най-накрая седнах да пиша и тук. То срам,срам Embarassed Embarassed Embarassed ама...мойто май никъде го няма.. Как преживявате в жегите ?
То и аз така! Wink
Заради жегите сменихме режима - сутрин от 8 до 11 на разходка, а преди излизахме в 11. После у дома на климатика и вечер чак след 19 навън. Но последните 2 дни вечерните разходки ги пропускахме, че беше като Сахара навън!

# 283
  • там някъде...
  • Мнения: 235
Ужасно е ...поне днес се разхлади малко...ама кошмара за бремелинките като мен е пълен  Crazy

# 284
  • UK
  • Мнения: 1 351
Ужасно е ...поне днес се разхлади малко...ама кошмара за бремелинките като мен е пълен  Crazy

 Ауууу ама хем си ми и наборка и хем от един град, че и бебетата ни за Август месец  Hug Това е страхотно   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт