Ако цветята са ви страст, заповядайте при нас!

  • 36 555
  • 557
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 555
Страст и малко професия  Flutter
 Hug

# 31
  • Мнения: 2 125
Steffanie благородно ти завидях   bouquet .....Party

И аз така  bouquet

# 32
  • Мнения: 11 327
Maцки, имам нужда от помощ!
Хибискуса ми нещо съхне или и аз не знам какво му има. Листата му са сочни, тъмнозелени, обаче... му капят пъпките на цветовете. Thinking
Да не би да не му е добро мястото или много го поливам?

Кои саксии се броят? Щото аз имам в къщи и на двора newsm78 Само у дома са 5, а на двора поне още 6, без да броя сандъчетата Laughing

# 33
  • Мнения: 9 095
тори го хибискуса и няма да му падат пъпките Peace

# 34
  • Мнения: 11 327
тори го хибискуса и няма да му падат пъпките Peace
Той е нов. Купих го миналата седмица. Реших да изчакам да посвикне у нас и тогава да го торя. Confused

# 35
  • Мнения: 9 095
моя беше така, но след 5тата повалена пъпка взех мерки, ако искаш изчакай ако смяташ че е от това, но сега му е времето да се тори и цъфти Peace

# 36
  • Мнения: 1 232
тори го хибискуса и няма да му падат пъпките Peace
Той е нов. Купих го миналата седмица. Реших да изчакам да посвикне у нас и тогава да го торя. Confused
сменила си мястото нормално е ще се адаптира  bouquet

# 37
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Хей мацки много сте бързи  Simple Smile
Четох ,че някой се мъчи с фурми,и аз така преди доста време ,посадих доста и чаках ли чаках а те ги няма никакви ,след половин годинаО чудо всички до една поникнаха ,трябва им време и топлина в началото растът много бавно ,но после нещата се нормализират.Така че не се отказвай Peace
А колкото до хибискуса тук при нас в една градинка има няколко корена ,който се скъсват да цъфтят ,без никакви грижи ,на какво ли се дължи това http://margaritta.dir.bg/2006/okt/hib04syr.jpg

Последна редакция: пн, 11 юни 2007, 11:16 от Нелли

# 38
  • Мнения: 9 095
аз аз бях за фурмите, значи малко съм чакала Joy а моята розичка я чакам да прави сега цветчета Crazy

# 39
  • в баира
  • Мнения: 861
Отдавна съм забелязала темите за цветята, но чак сега се навих да пиша тук. Имам стайни растения, а отскоро на терасата петунии. А преди месец направих една фотосесия в двора на майка ми. Наслаждавайте се:

http://shenevski.multiply.com/photos/album/5?mark_read=shenevski … mp;replies_read=2

# 40
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Steffanie, много са хубави цветята ти. Направо ме досрамя с моите 20 китки съвети да давам, но продължавам Embarassed

Нелли, това според мен не е Хибискус, а дървовидна Ружа. Тя е непретенциозна и навсякъде вирее.

Фифундрела, браво на майка ти. Много труд е хвърлила.

# 41
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Аааа не Сирийски хибискус се води Naughty
хибискуса има около 300 разновидности

Последна редакция: пн, 11 юни 2007, 12:34 от Нелли

# 42
  • Мнения: 985
Първо- отговорих в анкетата с последния отговор- над 25 саксии. Второ- днес ще имам да се ровя и да плакна поглед из сайтовете от 1-ва страница. След пороите трябва да започна от начало озеленяването на градината.  Cry

# 43
  • Мнения: 6 461
Здравейте, момичета!
И моята къща е пълна с цветя и прибирането им през зимата е истински проблем, затова съм им отделила една стая специално за тях. Сега обмислям идеята да остъклим едната тераса, за да я направя на зимна градина. Ето тук са една малка част от тях, не всичко съм снимала Grinning
Страхотни цветя....нямам думи Hug поздравления Peace

Направо се чудя...зимата къде им намираш толкова място в къщи на топличко?

# 44
  • Мнения: 9 095
незнам ама и аз си мечтая за градинка като нейната или тераса айде, не съм чак толкова алчна, трябва да се договорим с милото- една стая за компютри и една за цветя, не като сега само по един ъгъл Heart Eyes Heart Eyes моите петунии или незнам какво така си растат усилено, че ми се струва че може и да цъфнат скоро, но определено не са от вида който вие показвате Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт