Music Idol-12

  • 15 565
  • 389
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 12 554
Теодор! Grinning

# 16
  • Мнения: 179
Преслава- Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 1 423
Преслава  Peace

# 18
# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 14 081
Преслава

# 20
  • София
  • Мнения: 6 743
Теодор Койчинов е моя фаворит от самото начало  Hug

# 21
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Тъндара- тъндара- дрън  Crazy

# 22
  • Canada
  • Мнения: 277
Невена

# 23
  • Мнения: 1 735
Не можех да го гледам цялото предаване, но от това което видях ми стана ясно че Данчето изживява много зле хормоналните промени на специфичната си възраст.
Преслава и Невена (особено Преслава) бяха много по-фалшиви от Тео, който между другото не беше въобще фалшив, но за фалша при П. и Н. не се обели нито дума-странно!

Не я знам дали се опитва да манипулира зрителя, но каквото и да е не е коректно. Има нещо много гнило в цялата работа(а може да е на баба Данче затихващия мензис Mr. Green). Определено ми хареса Ася как й отговаряше. Няма да й цепи басма я!

Подреждам 3-мата така:

1. - Теодор
2. - Невена
3. - Преслава
(с уговорката, че последната не е за 3-то място, а за доста по-назад в класацията)

# 24
  • Мнения: 139
1. Невена(перфектната певица, добър глас, добра визия, не много умна...перфектна си е!)
2. Теодор(и той като Пламен много си повярва, но за съжаление Пацо е навън а Тео още го търпим)
3. Прасислава (съжалявам ама не се сдържах...Колко наперено и уверено излезе на сцената тази вечер, нещо гнило има там...)

# 25
  • Мнения: X
Продължавам да харесвам  и подкрепям Теодор,но след последната задача определено и Невена ми се издигна в очите/има страхотен хъс за победа...а и излъчване..наистина има много добри данни за да стане истинска зведа/

# 26
# 27
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Харесвам много Теодор (повече като мъж), но Невена е по-добрата в пеенето, затова бих заложила на нея. Преслава не понасям органически, не че няма талант момичето.
Нещо пропуснах - каква ще е следващата им задача?

# 28
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
запис  Peace

# 29

Общи условия

Активация на акаунт