На АВГУСТ ми мирише вече, къде си мъничко човече

  • 12 142
  • 292
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 711
Въпреки, че име не сме избрали сме решили, че няма да кръщаваме на роднини  Naughty Имаше опити от страна на бабата на мъжа ми да се прави на "кръщелница", но номера няма да мине. Единствено, ако мъжа ми се навие на Жоро (въпреки че за сега не е съгласен) - мъжа ми се казва Георги, а баща ми Жоро. А ако бебето е Жоро ще приемеме, че е кръстено на тях двамата. Много ми харесват такива имена - съкратени - Крис, Жоро, Митко ...

# 46
  • Мнения: 238
   Здравейте мами! Гита много добра тема, браво!
  Чудесно е, че мъжете ви са ви дали право на избор на име. На мен мъжът ми ми заяви най-категорично още в началото на 4-тия месец, че детето ще се казва или Георги или Гергана, на баща му. Аз изобщо нямах възможност на мнение. Напоследък взех да свиквам с името, не е лошо, ама ми се искаше и аз да кажа нещо, но уви.
  Имам питане към мамите с втора бременност, ще ни споделите ли на нас останалите опита си с преминаването на подлез с бебешка количка? Кой вид е по-удобен? Питам най-вече за подлезите около трамваите. Тук около нас (бул.България) в подлезите има, а някъде даже няма, едни винкели, които освен, че изглеждат много стръмни ми се виждат и много тесни. Вие какво ще кажете?
 И да питам още нещо. На мен цялото ми лице се изпъстри с разширени капиляри. Направо е ужасно. Казват, че след раждането изчезват, но знам ли?? Някой знае, ли нещо?

# 47
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Здравейте момичета!
Гитка, видях, че си изписала, че ще раждам в Селена (тенк ю), тази болница е в Пл - може и да не го оправяш, това отклонение е само за информация!

Аз определено не можах да си почина тези дни - посрещах родителските тела, сестра ми, племенника. Ходихме на покупки за бебо. Знам, че е малко рано, ама пусти мерак, не мога да ги озъптя...Взехме дрешки 22 номер и 1-2 24-ти; 26-ти наистина е мн. голям за новородено, освен ако не е някой Крали Марко от 5 кг.
За матрачето ни посъветваха да е п/утвърдо, т.е. смес от кокос и пяна.

Моята гръд порасна безмерно, но на фона на корема ми, дори е малка. Снощи щях да пускам малко снимки в албумчето, но нета вкъщи се беше прецакал, така че като се прибера, ще турна.

И моля, моля - бременлийската мода да се демонстрира само облечена  Mr. Green

# 48
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 354
vesssela.v , за минаването в подлезите- още едно за триколките. Надолу слизам на задни гуми. На горе слагам предната в улея и нямам проблеми.

# 49
  • Мнения: 238
vesssela.v , за минаването в подлезите- още едно за триколките. Надолу слизам на задни гуми. На горе слагам предната в улея и нямам проблеми.
Това е за триколки с три гуми, а не с четири или шест, нали?

# 50
  • Мнения: 25
Да споделя за имената. Ние сме на Емма!!!!

Това е нашето момичешко име. Малко след като родих Танти, ми се е набило в акъла.
Страхотно именце е това.Една приятелка от София ражда август 2006 г. и кръсти дъщеря си Емма. Аз се влюбих в това име, но тъй като свекито е с Е... Mr. Green...Няма да е това. Stop
Е, за сега ще си имаме две Емми, а дано Гита да излезе с Емилчо  Praynig

# 51
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 354
.... а дано Гита да излезе с Емилчо  Praynig

Ааааа, няма да е Емил при всички случаи. Ако не е Емма, ще е Филип.

# 52
  • Мнения: 107
Да споделя за имената. Ние сме на Емма!!!!

Това е нашето момичешко име. Малко след като родих Танти, ми се е набило в акъла.
Страхотно именце е това.Една приятелка от София ражда август 2006 г. и кръсти дъщеря си Емма. Аз се влюбих в това име, но тъй като свекито е с Е... Mr. Green...Няма да е това. Stop
Е, за сега ще си имаме две Емми, а дано Гита да излезе с Емилчо  Praynig


Наистина е много хубаво! Аз още от гиманзията съм решила че ако имам дъщеря ще е Емма. Гита ти момченце ли искаш?

# 53
  • Мнения: 25
.... а дано Гита да излезе с Емилчо  Praynig

Ааааа, няма да е Емил при всички случаи. Ако не е Емма, ще е Филип.
И Филип е много красиво име. Звучи благородно и едновременно с това мъжествено.
Само за сведение ще има имен ден на 11.10 (октомври).

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Здравейте и от мен.От доста време не съм писала,но в тази красива темичка,няма как да не се разпиша.
Вчера и ние бяхме по магазините да избираме за бебето.Нищо не купихме,защото още е рано,но като гледам как си върви времето,изведнъж ще стане късно.Харесах кошарка,но се чудя какъв размер да купим.Някой знае ли до колко години може да се спи в размер 140/70?
А защо не искате количка със зимен кош?Аз съм си харесала няколко модела на ''чиполино''-комбинирани,но незнам дали ще са добри.
За името-аз съм го избрала още преди да забременея,но още няма да го казвам.Милото е съгласен,че трябва да се кръсти на моя баща(ако е момче,както каза доктора),а ако е момиче,ще е на майка ми.
Приятен ден на всички.При нас в Пловдив пекна слънце и вече става за разходки.

# 55
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 354
..... Гита ти момченце ли искаш?

Не че много държа, но си имам момиченце вече. Ей така, за цвят ми се ще да е момче, но за сега поне не се очертава да стане.

Последна редакция: ср, 02 май 2007, 14:25 от Гита Ог

# 56
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 354
vesssela.v , за минаването в подлезите- още едно за триколките. Надолу слизам на задни гуми. На горе слагам предната в улея и нямам проблеми.
Това е за триколки с три гуми, а не с четири или шест, нали?

Еееее, стига, де. Иначе как ще е ТРИколка, ако не е с 3 гуми?

# 57
  • Мнения: 238
vesssela.v , за минаването в подлезите- още едно за триколките. Надолу слизам на задни гуми. На горе слагам предната в улея и нямам проблеми.
Това е за триколки с три гуми, а не с четири или шест, нали?

Еееее, стига, де. Иначе как ще е ТРИколка, ако не е с 3 гуми?
Има колички, които ги водят ТРИколки, но отпред имат две по-малки гуми, та общо стават 4

# 58
  • Мнения: 3 595
Емма е сред любимите ми женски имена, но за съжаление мъжа ми не харесва огледалните  Whistling Така или иначе е момче и няма какво да го мисля  Mr. Green

Елито се роди на именния си ден и това беше една от причините да я кръстим така Simple Smile Децата си не ги кръщавам на баби и дядовци. На тях им е малко мъчно, но не смеят да кажат и копче пък и ги подготвяме отдалеко  Flutter

ПС: Гита Ние ще се раждаме в Майчин Дом - Варна - благодаря ти   bouquet

# 59
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 354
vesssela.v , за минаването в подлезите- още едно за триколките. Надолу слизам на задни гуми. На горе слагам предната в улея и нямам проблеми.
Това е за триколки с три гуми, а не с четири или шест, нали?

Еееее, стига, де. Иначе как ще е ТРИколка, ако не е с 3 гуми?
Има колички, които ги водят ТРИколки, но отпред имат две по-малки гуми, та общо стават 4

А, тези ли? Двойните гуми не ги уважавам по принцип, та за това явно не се сетих за тях. Те със сигурност не влизат в улеите на подлезите.

Общи условия

Активация на акаунт