Започват да се раждат и МАЙ-ските деца и след месец всички ще бутаме колички.

  • 17 516
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 506
искааааааам да раждааааааам smile3514 днеееееееееес   tantrum tantrum tantrum smile3516


И ааааз smile3514
Вече аз сама не мога да се понасям, много ми е kриво всичко....ама то с тази тапа преди седмица се бях настроила, а всичко се оказа фалшива тревога и сигурно ще си пренося доволно Sad А наш тати си взе отпуска, че в последния момент можеше и да не успее.....ако се роди след като му свърши отпуската ще откачааа! Корема ми уж е спаднал, ама "има още" - нищо не разбирам от това Crossing Arms Не знам да броя ли умерените болки отвътре в таза към кръста (като при цикъл) за контракции???
Много прегръдки, бързо възстановяване и здрави бебоци на mylene, smiled и kimba!!!
  bigdance2, честит рожеден ден, каки4ка! Наистина сме доста мами-телкини!!
Петна и аз имам - по горната устна, щели да изчезнат....
Тъй, намрънках се....

# 16
  • Мнения: 533
Честит рожден ден, kakichka!
Честита рожба Никол на Кимба 77!Да ви е здрава,умна и най-прекрасната принцеска на света!
Браво за темичката на Katia_N![/color
Нашето прословуто легло пристигна.Мъжът ми беше бесен взеха ни 100лв.за траспорт,а му се дорева като го видял в какъв разпарчальосан вид му го носят.Хубава работа,ама намесят ли се българи(транспортната ф-ма)калпава работа.Аз не се ядосах ,ама таткото бесня много.Днес ще подреждам в скринчето,че не ми стигат шкафовете.Довечера сме на концерт и много се кефя.Мишлето в корема ми дълго хълца горкото.Май ще е лакомник!На ден поне 2-3пъти хълца.При вас как е?

# 17
  • Варна
  • Мнения: 506
И мойта мишка много хълца - поне 3 пъти на ден!

# 18
  • София
  • Мнения: 4 590
Честит рожден ден на какичка! Много здраве, щастие, любов и съвсем скоро да гушка едно здарво и пухкаво бебче!



Оххх, и аз искам да раждам вече. Whistling А и терминът ми е след 2-3 дни. Никакви изгледи засега. Tired
В петък на прегледа в Шейново казаха, че нямам разкритие, пийката е 50 % скъсена, а плацентата е доста презряла, даже ме питаха дали съм пушачка. Дали страда бебето с такава плацента? За водите нищо не казаха. Бебчо е 3 800 вече. Дано успее да се роди нормално и без проблеми. Praynig Казаха, че ако  не родя по празниците, да отида на 2 май,когато се води терминът ми, на консултация със завеждащия на родилна зала и да решават какво ще ме правят. Дано го предизвикат тогава, че вече не издържам. ooooh! А и с тази презряла плацента и голямо бебе, мисля че няма какво да се чака.

# 19
  • Мнения: 7 914
kakichka
честит рожден ден!

 бъди здрава и лъчезарна!
 нека се сбъдват мечтите ти!



Didka:D

 ти остави, ами аз до вчера и контракция не знаех какво е.. добре че получих няколко че да знам за "истинския" път....
и нали уж казват че втвърдяването на корема без болка не се считало.. не ме интересува Crossing Arms за мен си е контракция Mr. Green
корема ми спада... даже от петък до събота видимо....ама каква полза.. като нищо не се случва  Crossing Arms
 Моето майче дойде да ми помага...ама то доакто се роди бебчо.. ще стане време да си ходи  ooooh! ooooh! ooooh!

 и съм крива и всичко ми наопака..чааак себе си не мога да търпя, а толкова спокойна и лъчезарна бременлийка бях  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

и ние хълцаме... Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 96
KSi аз четох че ако водите са намаляли, но няма изтичане по малко по малко, не е мн опасно, кофти е ако намяляват защото изтичат по малко без да забележим, но все пак мисля след празниците пак да ходя на преглед и ако са намаляли още отивам дирекшън към болницата.

Ина ана, какви са тия 100 лв за транспорт бе??? Тва си е повече от пладнешки обир.Това фирмата от която купихте леглото ли е, какво, баба ми и дядо ми ще се местят скоро и аз говорих с една фирма....www.hamali.com....за доста мебеляк от единия апартамент изнасяне, с транспорт и качване до 8 -я етаж,кое в асансьор, кое по стълбите до осмия етаж и ми казаха ориентиравъчна цена 180 лв......, та за едно детско легълце 100 лв...

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
И аз да се запиша. Mr. Green
Добре дошли на новите бебоци и много късмет и радост на майките им!
Честит рожден ден на kakichka!
Гледам някои вече нямат търпение да раждат, пък аз се моля да устискам по-близо до термина, ама като знам, че баткото се роди по-рано и сега нищо чудно да стане така. Вярно беба си я бива по размери, сигурно е 4кг. и на прегледа на 2-ри нищо чудно да ме плануват за секцио, но все ми се иска да изкарам поне до 7-8-ми Май. Да си оправим всичко вкъщата, че ми става лошо вече от ремонти, а и на баткото е близко края на учебната година и имат доста мероприятия, които не ми се иска да изпусна.

# 22
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 547
спешно питане към станалите мами-възможно ли е да имаме колики.Снощи не спа не може да се оригва и само пръцка.Много плаче а беше кротак.Вече сме на 7 дни .И какво да му дам  newsm78.
Тина 78 мила ще ти отговоря само да кротне че ми е много гадно като плаче.

# 23
  • Мнения: 362
и аз съм тук  Peace
 честит рожден ден на Какичка!!!!скоро да ни зарадваш Wink

# 24
  • Мнения: 536
мама21, напълно е възможно да са колики, особено ако се присвива. Затопляй му коремчето(изглади една кърпа и му я сложи на коремчето над бодито) и го разнасяй като го държиш с коремчето надолу. Нека ти легне върху ръката(незнам дали го обясних ясно). Друг вариант е сешуара - затопляй му коремчето с него. Кръгови масажни движения по коремчето обратни на часовниковата стрелка също помагат. Следват лекарствата - ЕспумизанЛ, Саб Симплекс, Бейбинос...има и още, питай в аптеките. Има и чайчета против колики с анасон и копър. Отвара от джоджен е още един вариант, но бебчо е твърде малък все пак и незнам... Това е за което се сещам на първо време. За съжаление, имам богат опит с коликите както си личи вероятно...Вечер коликите са особено силни Close Гледай все пак да го оригваш след хапване - гушкай го изправен и го потупвай лекичко по гръбчето.

# 25
  • Мнения: 65
kakichka, ЧРД, жива и здрава да си, мила! И много скоро да се радваш на един сладък бебок !  bouquet  bouquet  bouquet

# 26
  • Мнения: 146
Здравейте Simple Smile
Честито на smiled, mylene i kimba, да са живи и здрави бебоците  bouquet
mylene, бъди силна всичко ще се оправи, стискаме палци Praynig
Честит рожден ден на kakichka, скоро да гушка едно прекрасно бебче  bouquet
mama 21,  за акото трябва да е златисто жълто и кашесто, а за коликите ще си пристивиа много крачетата и наистина топлото помага, каквото е описала KSI това прави, дано не са силни много. А какво стана с гърдите, оправиха ли се?
На мен тапата при първото ми раждане падна и след 2 дни родих.

# 27
  • Мнения: 68
Честити бебоци на новообебилите се мами! да са им живи и здрави дечицата и да им носят много радост в къщи. smile3525
 Милене, с теб сме...сигурна съм че всичко ще е наред с малкият Мартинчо!!!
smile3525
Поздравления на всички рожденнички, които имахме тия дни! Много щастие и здрави бебета и на тях!
Аз от вчера имам някакво кафеникаво течение, което навярно е тапата, така че да видим кога ще е събитието. Иначе на 2ри съм на ЖК, но последният път там единственото, което ми направиха беше тонове, кръвно и килограми. Та си мисля че и ако на 2ри е така, е добре да отида на платен преглед в Шейново, естествено ако по спешност не съм отишла преди това.
Успех на всички ви желая!

# 28
  • Мнения: 83
Записсс!
Аз вече съм си в къщи най-после. И сега започва приключението!

# 29
  • Мнения: 257
Добро утро и от мен:),да са живи и здрави бебенцата ни,а на мамите бързо възстановяване  bouquet.

Тази нощ пак спах като след баня.Надявам се периода на безсънието да е отминал,да си поспа още малко преди идването на Бебка.При мен всичко си е наред,човек не би казах,че скоро ще раждам.И подготвителни контракции съм нямала от няколко дни.Утре съм на кръвни за епидуралната,в петък на скенер на таза и на 7ми ще стане ясно как ще раждам.Пожелавам на всички спокойна неделя.

Общи условия

Активация на акаунт