Събирали ли сте двойки и как?

  • 1 508
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 568
Опитвала съм и нищо,че накрая и аз отнесох един скандал,то че не е приятно-не е!

# 16
  • Мнения: 338
Да опитвала съм,но нищо не излезе.

# 17
  • Мнения: 22 908
Да,един мой съученик и една от най-добрите ми приятелки.Запознах ги веднъж,случайно...Заедно са повее от 10г,миналата се ожениха,а сега чакат бебе. Grinning

# 18
  • София
  • Мнения: 2 356
Само една успешна двойка имам с бебе, ноо за момичето доста поработих докато срещнем подходящия. Сега имам нова задача, обаче съм леко притеснена, вероятността нещата да се обърнат на зле и всички да са ми сърдити винаги съществува.  Confused

# 19
  • Мнения: 2 013
Една съученичка с един състудент. Но не направих нищо особено, само пийнала на един купон у нас отидох при него и му казах, че ей това момиче в другия ъгъл го харесва...
Сега са родители на две деца.

# 20
  • Мнения: 4 916
Една приятелка искаше да я събирам с бившия й  #Crazy баси неудобната ситуация дето ме постави в нея  #Cussing out  Накрая си хвана друг и вече не ми се обажда понеже й било неудобно от мен, била съм позната с бившия й... моля ви се  newsm78

# 21
  • Мнения: 433
Тя - мойта най-добра приятелка, той - приятел на тогавашното ми гадже. Видяха се случайно покрай нас и тя каза - Той е. Оттогава са заедно вече 7 години. Това беше най - хубавото нещо излезнало от тогавашната ми връзка.

Общи условия

Активация на акаунт