Споделете сънищата си.

  • 6 734
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 335
Сънувам, че спя и сънувам, че сънувам.
И аз съм сънувала такъв сън....


... По история-не съм отваряла учебник, не съм влизала в часовете, нямам само аз оценки, а трябва да завърша......в съня ми е притеснено и се чувствам без изход...
Това пък ми се е случвало насън на мен. (Само че, по социална психология).
Що така си сънуваме с тебе сънищата взаимно?

(Обяснението на съня ти е просто, при много хора има аналози, няма връзка с науките, на теб защо ти е да го знаеш?)

Последна редакция: чт, 26 апр 2007, 16:31 от Холограма

# 31
  • Мнения: 335
А изпитвали ли сте оргазъм насън?Аз да...

Лоша работа - трябва да е наяве.  Wink

# 32
  • Перник
  • Мнения: 277
А изпитвали ли сте оргазъм насън?Аз да...

Лоша работа - трябва да е наяве.  Wink
hahaha Абе и наяве де.

# 33
  • Мнения: 179
Хайде дайте малко от розовите сънища де, те са най- интересни  LaughingКой с кого мръсува на сън Mr. Green

Ами тя темата е поставена малко разтегливо и всеки гледа, да заобиколи главната причина, поради която е отворена. В моята тема всичко си беше добре зададено, но и там никой, нищо конкретно не сподели.  newsm78

# 34
  • Мнения: 595
Що така си сънуваме с тебе сънищата взаимно?
А сънувала ли си ,че се опитваш да се обадиш по телефона и не можеш да набереш точните цифри.....това също ми се повтаря

# 35
  • Мнения: 113
сънувам доста често ,но не винаги помня.най скорошният ми сън който запомних беше че ми падат зъбите без да са развалени направо ми падна едната част на ченето заедно с костта.на сутринта прочетох ,че не било хубаво да ти падат зъбите.
често имам чувството че нещо ,което съм сънувало се сбъдва и така ми е позната ситуацията сякаш го преживявам за втори път.
майка ми не сънува ,но в редките случай когато се случи винаги се сбъдва съня и ,баба ми също е така.
случвало ми се да получа оргазъм на сън ,после толкова ме е срам  Embarassed,но просто не мога да го прекъсна.ще ме е срам ако почна да пъшкам и на сутринта мъжа ми ми каже за това.  Laughing

# 36
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз когато сънувам, че летя не се чувствам никак лека. Обратното- тежка и тромава и ми е много трудно, трябва силно да се концентрирам, напрягам се, мъча се и... накрая едвам-едвам се издигам... Ей ooooh! сега се сещам, че тази нощ летях Rolling Eyes... издигнах се много високо, не можех да контролирам "полета" и се уплаших Crazy

Общи условия

Активация на акаунт