Ние сме готини МАЙчета, скоро ще гушкаме майските зайчета

  • 9 468
  • 276
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 107
Честито и от мен на МАМА21!!!
Аз  да споделя че днес обикаляме за количка,разглеждахме и накрая пак нищо.....а и скрина за бебка чакаме и въобще нямам идея кога ще ни се обадят от магазина...иначе казано с подготовката сме доникъде Rolling Eyes

# 31
  • На морето!
  • Мнения: 5 764
Честито мъжле на Мама21!  bouquetда им е жив и здрав и много щастлив!  :bouquet:

# 32
  • Мнения: 373
И аз се записвам! Simple Smile

Честит Ники на Мама21!!!!! Да са живи и здрави!!! Grinning Grinning

# 33
  • Мнения: 529
Момичета да ви съобщя още една радостна вест- на 21.04.07 Tini7 също стана мама на сладко момиченце с красивото име Боряна. Малката госпожица е дълга 52 см и тежи 4 кг.Момиченцето и мама са добре. Да са живи и здрави  Heart Eyes
Честит мъж и на Мама21, радвам се че всичко е минало добре, бързо възстановяване за нея, и добричко и послушно бебче да е Николайчо и много да слушка.  Heart Eyes
На планираните тия дни - стискаме здраво палци и чакаме добри вести.
А аз досега стисках кълките здраво, ма мисля тая седмица да му давам зор на моя младеж, да се ражда вече, стига се е разпъвал из корема ми, явно вече му е тясно.  Crazy Имам си по някоя контракцийка, ма нищо сериозно, само тренировки. Утре ще ходя на ЖК да видим какво ще кажат и от там.  newsm78  А иначе всичко за бебо е приготвено, всички инструкции до татито са дадени, Mr. Green написани, с една дума, всичко е под контрол Wink за мен остава да мисля само за раждането. То от туй мислене  Sick  не спя добре напоследък де,  но това е друга тема.

# 34
  • Мнения: 533
Честито на Мама 21,да и е жив и здрав Ники.Да порасне голям и хубав за радост на вс,които го обичат!
Честито на Tini7 ,бързо възстановяване и кротка гокпожица.Да сти живи и здрави от сърце Ви желая!
Ksi,добре че видях че си писала иначе се притесних за теб.Но блазя ти за спокойствието.Възхи- щавам ти се!Снимките са чудесни!Следващите с колички май ще да са!

# 35
  • Мнения: 3 089
СУПЕЕЕЕР!
днес има чудесни бебешки новини.
живи и здрави да са!
и браво на мамата, че е измътила таквоз голямо пиле!

# 36
  • Мнения: 270
https://cdn.bg-mamma.com/sQEn/428c3bab.gif
tini 7 Една мирна и щастлива Боряна да ви радва винаги. Изпитай красивите моменти докрай...  bouquet

# 37
  • Мнения: 536
Честито на Tini7! Да се възстановява бързо, а на Боряна пожелавам да е здраво и добри дете! Браво за мерките на госпожицата!

ina_ana, аз сега съм спокойна, но миналата нощ ме беше хванало шубето  Embarassed Благодаря ти, че си ме мислила, а разходките с колички са си направо задължителни  Hug

# 38
  • Мнения: 362
 честито на Тини!!!!нека е здрава и красива малката Борянка!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet
 
 ех че хубави новини днес

# 39
  • София
  • Мнения: 4 590
Честито и на Тини7! Да е жива и здрава малката принцеса, а мама бързо да се възстановява!

# 40
  • Мнения: 270
А майчета да ви покажа с какво се забавлявам вече час и така страховете ми някак отминават.смеха е наистина здраве...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=122253.0
 Joy Joy hahaha

# 41
  • Варна
  • Мнения: 506
Добре дошли на малките Ники и Боряна!! Да са хубави, здрави и весели деца!!! А мамите - бързо да се възстановяват и да пращат снимки на бонбоните!!!
Раждамееее с пълна силаааа  Grinning
Приказка, аз преди около месец попаднах на това и няколко часа не се отлепих от монитора и мнооооого се смях! Супер темичка е Joy Joy Joy Joy

# 42
  • София
  • Мнения: 4 590
Аз отдавна я прочетох тази темичка. LaughingТогава всичко ми беше много далечно, но бая си се посмях. Дано и ние скоро се разпишем в нея. Praynig
Препоръчвам я на тези, които не са я чели. Wink

# 43
  • България
  • Мнения: 3 621
Честит Николай на мама 21 Simple Smile)))))))) Да е жив и здрав и мама бързо да се връща при нас Наистиан доста я поизмъчи този юнак   bouquet


Честито и на Тини7 за госпожицата , да расте  здрава, умна , красива и добра Simple Smile))))))))))   bouquet

Райна, споко и аз мисля да ти правя компания с коремчето пред комп-а Simple Smile))

# 44
  • София
  • Мнения: 1 877
Честито голямо бебче Боряна на мама Тини7. Да са ни живи и здрави!

Общи условия

Активация на акаунт