МелоМа(да)ми 3

  • 10 964
  • 304
  •   1
Отговори
# 30
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
Да се впиша и аз в новата тема, че все нямам време и едни работи се случват изневиделично едно върху друго, и се чудя добре ли е на такива обороти да се върти филмът ми. На вълна Норвегия съм и от мен това:
http://www.youtube.com/watch?v=W0sVsG9PI54&mode=related&search=
Типът се казва Юке и е един Джон Ленън и Исус Христос, Тор и Один, за отрудения норвежски народ.

# 31
  • Мнения: 822
Йеее, нова тема! Да се запиша и аз, сега почвам да наваксвам туй дето не успях да го изслушам миналата седмица. Голямо бачкане настана, ама вече влязох в ритъм. Я да взема да ви поздравя с едни мои любимци...   Mr. Green

# 32
  • Мнения: 6 998
Завръщам се с пълна сила!
Няма проблем за темата, джей джей! Нямах интернет последните 4 дни, а преди това бях в мноооооого криво състояние и предпочитах да не се вясвам Rolling Eyes Но вече всичко е наред и съм при вас!
Ето нещо весело от един много любим мой филм:
http://youtube.com/watch?v=aFI5x3sPAbo

# 33
  • Мнения: 640
Здравейте и от мен,

До сега не съм писала при вас, но  смятам да поправя тази грешка. Искам да ви поздравя с нещо, което повечето може да не са чували - група Еридан. Китариста им ми е колега. http://www.vbox7.com/play:afbe583e

# 34
# 35
  • Мнения: 2 255
Еовин,аз харесвам тази най-много,поздравявам ви:))
 П.П. сега погледнах как излиза линка...паролата е zona,песента "Зона се пременюва"

# 36
  • Мнения: 6 998
ТинаХрис, благодаря много за саундтрака!!! Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 37
  • Мнения: 985
Добро утро, дами! Как сте усетили моите мисли само. След темата за кавърите, смятах да пускам тема за саундтраковете. Вие сте я подкарали, затова ви подарявам ето този мой любимец с песен от филма " Годзила".

# 38
  • Мнения: 750
Ааа, чували сме ги Еридан...  Heart Eyes Пращай и пускай друго тяхно, Renie! Сега си пуснах Самота, че снощи неможах. Благодаря, че се отзова на поканата!  bouquet Я кажи, ти ходи ли на концерта на Малмстийн в зала 1, преди няколко години... кога беше, 2002 май. Да си поговорим за това, ако си.

# 39
  • Мнения: 640
Добро утро и от мен Simple Smile

На Еридан има още един сниман клип (т.е. двата едновременно ги снимаха), но трябва да питам Димо дали са го качили в нета. А за Ингви,  не съм ходила. Дори съм пропуснала факта, че е имало концерт. Същата година ми се точеше делото по развода с бившия красавец, та явно покрай грижи дори не съм разбрала Sad

# 40
  • Мнения: 2 891
LidiS, ама тази му е най-слабата песен, за мен де  Cry Ох, съжалявам, че ви зарязах, обаче каква забелена тема подхванах...  Mr. Green Цялото ми вдъхновение там отиде  Crazy

# 41
  • Мнения: 985
LidiS, ама тази му е най-слабата песен, за мен де  Cry Ох, съжалявам, че ви зарязах, обаче каква забелена тема подхванах...  Mr. Green Цялото ми вдъхновение там отиде  Crazy

jj okocha , аз харесвам всичко, изпято от Джемирокуай. А как денси само....
Забелената тема...голям смях е. До сълзи съм се хилила.

По темата- ето още един подарък от мен ЦЪК

# 42
  • Мнения: 2 891

...А как денси само....


Имаше нещо, че е бил брейк танцьор... ма чавка ми е изпила мозък и не помня  Crazy

# 43
  • Мнения: 985

...А как денси само....


Имаше нещо, че е бил брейк танцьор... ма чавка ми е изпила мозък и не помня  Crazy

Бе не ти е изпила чавка мозъка. Усещам, че и ти още се тресеш от смях.  Joy

# 44
  • Мнения: 2 891
Eто още един любимец!!! Надявам се да ви се хареса!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт