Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 893
ужас! а навремето Славейков се водеше Елитно у-ще  ooooh!

# 16
  • Мнения: 2 282
Ooo, Върджи, все още е елитно! А и може би вече са опънали предизборните плакати, тогава още не е била започнала кампанията по записването.
Вокс, много ти благодаря за информацията. За пореден път затвърждаваш хубавите неща, чути за Йовков, въпреки, че като материална база хич го няма. А повече информация - искам, разбира се Simple Smile само да си формулирам въпросите.

# 17
  • Мнения: 477
С удоволствие отговарям на всякакви въпроси! Hug
Не се заблуждавай за материалната база - само ще ти кажа, че от първи клас има паралелки, които изучават "информационни технологии" , или както там се води,
имат два компютърни кабинета, интернет, обучението в часовете по компютри е не само игри и рисуване , а и работа с word, power point, и др.
През миналото лято смениха черните дъски с бели,
и което е най-важно , трета година вече сме там, събират ни за годината по 10 лв на дете за училищното настоятелство / по 5 лв на срок/, а за какви суми съм чувала от приятелки за други училища ooooh!

# 18
  • Мнения: 297
А какви са впечатленията ви от "Васил Априлов"? струва ми се на що-годе спокойно място, а добро ли е?

# 19
Здравейте, късно прочетох въпроса във форума. Ако все още Ви интересува чуждото мнение, то моето е - "Й.Йовков" и в никакъв случай "Вазов". Синът ми беше във "Вазов" и преживяхме същински ад заради психически тормоз от учителка му. Преместих го в "Йовков" и всичко се оправи. Като база и преподаватели двете училища изобщо не могат да се сравняват. От учителите в "Йовков" бих Ви препоръчала Боянка Колева. Отличен педагог е.
Успех!

# 20
  • Мнения: 2 282
Благодаря на всички! Крайния резултат - записах щерката в "Й. Йовков", а учителка ще и бъде Боянка Колева. След абсолютно противоречивите неща, които чух от различни места за 3те учителки, оставихме избора на случайността (Voxx, не ме бий!). Ще видим как ще потръгне, първите ми впечатления от учителката са добри.

Интересна работа обаче - общината прави някакъв частичен ремонт на училището, включващ измазване на стените и смяна на дограмата в коридорите. Хубаво, ясно е, че не може всичко наведнъж. Ама защо не почнат от стаите? Предполагам, за да се стимулират родителите сами да спонсорират подмяната и ремонта вътре. Или знам ли... някой много важен човек изкарва по 6 учебни часа в коридора?  newsm78

# 21
  • Мнения: 477
Пожелавам успех на първокласничката ! Hug

Ремонт в стаите правиха миналата година / не на всички стаи /, който включваше смяна на дъските с бели, измазване и т.н. Не са ни поискали нито лев ! Но има даскалици, които водят начален курс и с цел актив пред директорката " изнудват " родителите за закупуване на пердета или нещо друго.
Единствената сума, която събираме за училищното настоятелство е по 5 лв на срок

# 22
  • Мнения: 327
Късно се включих в темата,но и моята препоръка щеше да е ''Йовков'' bowuu.
Успех на първокласничката Peace!

# 23
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
ужас! а навремето Славейков се водеше Елитно у-ще  ooooh!
Леле и аз чета чета... , а така си го харесвах училището  Rolling Eyes
Аз завърших там, но през 1992..
Валентина има още 3 години, но наистина мислех да е там, сега, като слушам се подвоумих..
Ще следя подобни теми с интерес Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 282
Благодаря!
апропо, темата за ремонта я подех аз, не мога да обвинявам учителката. Просто има нужда. Тя само каза (след това), че може да ни даде телефоните да се координираме ако искаме да променяме нещо .
Ще следя подобни теми с интерес Simple Smile
ооо, за него има доста писано, а докато ви дойде времето, още ще се напише Simple Smile

# 25
az  v  "йовков"  imam  2 deca  ednoto  3  klas  a  drugoto  5klas  u4ili6teto  e  neveroqtno  gospoja  Ivelina  Slavova  i  Zlatina  Hristova  sa  nai-  dobrite  u4itelki  v  na4alniqt  kurs   prosto  neveroqtno  u4ili6te  a  za  slaveikov  sam  4uvala  4e  tam  ima  narkomani  i  kam  kasnite  4asove  hodili  v  dvora  na  u4ili6teto  i  predlagali  na  decata  droga   pone  ima  takiva  sluhove .

# 26
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Моят син е първи клас при Ивелина Славова в "Й.Йовков"
За сега съм доволна.
Училището е малко, спретнато и уютно. Децата от първи клас са отделени на 4-ят етаж.
Класната им стая е новоизмазана, приятна с лаптоп от който госпожата прожектира някой уроци (поне на откритият урок това демонстрира)
Детето може да се запише на карате и латинотанци.

# 27
  • Мнения: 2 282
Някои неща в Йовков много ме изнервиха, но се надявам да се променят. Например това, че съкратиха единия учител по физическо и остана само един за цялото училище... И сега зависи изцяло от настроението на учителката дали ще правят диктовка, или ще се потят по физическо. Но пък се оказа, че в повечето училища класните преподават по физическо на малките.
Наистина, благодарение на клуба по карате, около и в училището няма наркотици, което е страхотно предимство!
И още нещо искам да споделя - има 2 учителки, от които имам прекрасни лични впечатления, които биха били гордост за всяко училище - Галя Петрова (в момента преподава на 2ри клас) и учителката в предучилищната. Това са две учителки, които обичат децата си, интересуват се от това, което е в главите им, отделят от свободното си време, за да направят нещо със собствените си ръце за тях... Топли като хора, а в същото време успяват да накарат децата да ги уважават и слушат.

# 28
  • Мнения: 1 312
Късно се включих в темата,но и моята препоръка щеше да е ''Йовков'' bowuu.
Успех на първокласничката Peace!

И от мен  Hug

# 29
  • Мнения: 1
има ли  някой впечатление за другата госпожа на първи клас в Йовков -Р.Петкова.имам приателка на която детето е при нея и нещо се притеснява -детето нещо не може да се адаптира  и тя търси причината да не би да е прекалено строга госпожатал

Общи условия

Активация на акаунт