МНОГОДЕТНИ МАМИ 14

  • 10 263
  • 305
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 710
Цитат
Натали, кога ще ти честитим,че си на документи българка?
Другата седмица съм на София да ги внеса в Министерството и после ще чакам,може месеци,може и повече от година,но веднага ще ви се похваля а сега да се похваля с малчо,без памперс сме през деня,на малка нужда казваме"пи",на голямата "пу-пу" newsm44

# 256
  • Мнения: 3 479
Здравейте!
Благодаря за поздравите и хубавите пожелания Hug Аз пък си пожелавам да ми се сбъдне всичко това, което днес ми бе пожелано от всички, които се сетиха за мен newsm53 Черпя ви виртуално, а някой друг път с удоволствие и на живо yes

Гледам, че тук доста дечица са се поразболяли.  Sad Това е неприятно. Желая им скорошно оздравяване smile3525

Добре дошла на ipm!
Бързо възстановяване, ивата!

Ние също планираме вече лятото. На 23 юни сме на сватба на един наш приятел и няколко дни след това потегляме за Европата. Тази година решихме да минем без море, или поне това са плановете засега. Из Европа смятаме да се подвизаваме във френско и швейцарско, с още две семейства с деца от всякакви възрасти. Ще бъде весело определено. Сега си търсим оферти за къщи под наем, защото са доста по-изгодни от хотел и като сме много народ, една къща ще ни излезе много по-евтино на човек от нощувка в хотел. Пък и няма да пречим на никого и децата ще щуреят на воля. Като се върнем ще изпратим Пепи на спортен лагер за около месец. Там се предвижда да прекарва времето си в полезни занимания, каляващи волята и характера му, нещо като мини казарма с възпитателна цел smile3521 През август мъжът ми ще бъде на далечна командировка и ако има време като се върне може да отскочим и някъде за три-четири дни.

Надя, и мечти имам. Мечтая си да отгледам силни и здрави деца. Да бъдат умни, успешни и много щастливи. Да бъдат грижовни, обичливи и много мъдри бащи и съпрузи. Ако успея да сбъдна тази си мечта, ще бъда най-щастливия човек на света.
А и една друга мечта имам! Мъжът ми и аз, отгледали децата си и дали им успешен старт в живота, на палубата на презокеански кораб, хванати за ръце, да се наслаждаваме един на друг, на океана, на спокойствието и свободата си newsm53

Ама съм скромна и аз Embarassed , направо нямам равна Mr. Green



# 257
  • Мнения: 3 323
Галче, пиле бяло, златни ти уста! Я, кажи по подробно за тоз лагер, че и моя убостник има нужда от малко строева подготовка... Twisted Evil
ИПМ, добре дошла!

# 258
  • Мнения: 2 433
Честит Рожден Ден мила Галка!
Все така щастлива да си!Заобградена от куп мъже, които да те носят на ръце. /имаш си цели 4 Mr. Green/ И мечтите ти /описани по горе/ да се превърнат в реалност, макар и след години. Да не ни забравиш тогава а да ни донесеш  снимки от презокеанският кораб! Wink

# 259
  • Мнения: 624
Цитат
Натали, кога ще ти честитим,че си на документи българка?
Другата седмица съм на София да ги внеса в Министерството и после ще чакам,може месеци,може и повече от година,но веднага ще ви се похваля а сега да се похваля с малчо,без памперс сме през деня,на малка нужда казваме"пи",на голямата "пу-пу" newsm44

Ако всичко е наред ,максимум до една година ще го получиш,разбира се може и по -рано.
Молбата с документите се разглежда от Съвета по гражданство, на заседанието му се изготвя протокол с мнеие и се  представя в 7 дн. срок на министъра на  правосъдието.Министъра на правосъдието прави предложение на Президента за издаване на указ за придобиване на бг.гражданство.Предложението се прави в срок от 12м. от подаване на молбата.
След като се издаде указ , МП издава удостовение за промени в гражданството и служебно уведомява общината по опстоянния ви адрес.

# 260
  • Мнения: 3 479
Галче, пиле бяло, златни ти уста! Я, кажи по подробно за тоз лагер, че и моя убостник има нужда от малко строева подготовка... Twisted Evil
ИПМ, добре дошла!

Дивна Самка, Пепи тренира бадминтон и ще ходи с отбора, в който тренира. Там ще бъде с едни от най-изявените български състезатели в този спорт, всички национални играчи. Момчетата вземат много присърце заниманията с Пепи и се надявам много на тяхната подкрепа, за да ми помогнат да го вкарам в пътя.
Обаче скоро във форума имаше тема за такива лагери. Ще ти я изровя.

# 261
  • Варна
  • Мнения: 552
Честит Рожден Ден,Галче!

Желая ти щастие много,
желая ти радост навред.
Желая ти искрена обич
и много, много късмет!

ИМТ,добре дошла в нашето голямо семейство!Тук ще се чувстваш точно на място!

Габи,дано само добри неща около вас де се случват!

Цоцоланче,съжалявам за вашето училище.Дано дечицата ти свикнат бързо на новото място.Разбрахте ли къде ще ги местят?

Ивата,радвам се,че всичко е минало добре!Бързо възстановяване!Разкажи повече за това.С местна упойка ли беше?Колко време беше в болницата?И не на последно място,колко ти струваше ? Питам,понеже преди да родя близнаците говорих с доктора,ако е секцио да ми върже тръбите.Родих нормално и идеята пропадна.Ще ми е интересно да разбера повече.

Дидка,ще се радвам да се видим отново всички от Варна.Ще пренаредим редиците с новите мами.Заведението е ясно.Казвайте кога!

Моята отпуска се очертава чак за Нова година и ако ДГ почива лятото,не знам как ще се оправям.Ще има едно търчане на село при свеки и мама в Аспарухово.Мъжът ми заминава другия месец и аз съм на всякъде.Ужас! Къща, деца, нова работа, която се мъча да науча бързо и кола дето се уча да карам,че съм забравила.Много ми са дините май!

А за мечтите.Скромни са.Искам децата ни да са здрави и да имаме сили да ги отгледаме и изучим,да станат добри хора.Другото го имам,грейнали очички и много любов!

Май стана дълго,не се знае кога ще се вредя пак на компа!
Спокойна вечер и целувки от нас!

# 262
  • Мнения: 3 740
Преди малко ми се обадиха от "Горчиво". Станчо Банджо ги подсетил да направят предавания с многодетни родители. Браво на Станчо, задето мисли за нас! И голя-а-ама забележка, задето не пише тук!
Та за предаванията. Най-напред ще направят едно пробно - снимките ще бъдат на 6 май, около 11-12 ч., а ще се излъчи на 1 юни, по случай Деня на детето. По приницип в предаването могат да участват двойки, сключили брак преди не повече от 5 години, но за нас правят изключение, ясно е, че са малко тези, които за 5 години успяват да се оженят и да родят поне 3 деца. Mr. Green Ако това първо предаване се получи добре, ще има цяла серия - колкото двойки се запишат. Знаете как протича предаването - 3 двойки отговарят на въпроси за партньора, накрая една непременно си тръгва с награда. Ако идеята ви се вижда добра и имате желание да участвате, обадете се на 0889 32 95 32 - на Дани - за записване за участие. Според мен е добър вариант: хем ще се забавлявате, хем някои ще си тръгнат с награди, хем ще се чуе за Клуба и идеята за многодетно семейство още от едно място.

# 263
  • Мнения: 11 607
Ако идеята ви се вижда добра и имате желание да участвате, обадете се на 0889 32 95 32 - на Дани - за записване за участие. Според мен е добър вариант: хем ще се забавлявате, хем някои ще си тръгнат с награди, хем ще се чуе за Клуба и идеята за многодетно семейство още от едно място.

Това означава ли,че ти няма да участваш?????

Лъчо е почти съгласен.......Кой друг е ЗА?????

# 264
  • Мнения: 2 433
и нашето семейство е съгласно да участва!!Айде записваме се! Hug Mr. Green

# 265
  • Мнения: 487
Добре дошла на ИМТ и от мен! Hug
Илиева,операцията ми беше лапароскопска и мина през здравната каса.Аз платих само изследванията (11,40лв)и два дни леглоден(7,20).Трябва да кажа обаче,че една приятелка ме уреди да мина през касата и незнам точно как е вписано като причина за същата.Мисля,че прочетох поликистозни налепи(не,че си ги нямам по ринцип..)Сега незнам как да се отблагодаря на приятелката си - ако трябваше да си я платя ,сигурно никога нямаше да мога да си я позволя.....Бях с пълна упойка,но я понесох добре и нямах проблеми .Като цяло се чувствам много добре и след излизането от упойката и сега.Нямам търпение в понеделник да ми махнат конците.За времето прекарано в болницата - в понеделник сутринта ме оперираха,а днес в 10,30 ме изписаха!Не съжалявам изобщо и съм много радостна,че стана най-накрая!Успех на всички,които решат да минат по този път!  bouquet
Сега ми е малко терсеняво,че немога да се изкъпя като хората,но това са бели кахъри!
Целувки и лека вечер от мен - аз отивам да се правя ,че се къпя! Laughing

# 266
  • Мнения: 11 607
и нашето семейство е съгласно да участва!!Айде записваме се! Hug Mr. Green

Конкуренцията ни се увеличава........ Mr. Green

ивата Peace

Каква нова анкета да сложа?

# 267
  • Мнения: 3 740
Това означава ли,че ти няма да участваш?????

Да. Това е възможност за всеки да се включи, няма нужда от мен. Peace

# 268
  • Мнения: 133

И мен една пролетна умора ме е налегнала... Даже и пред компа не сядам. Чинно си свършвам наложителната работа и просто не знам как времето отлита и какво правя , но на финала хем нищо не съм свършила, хем съм много уморена. Адски ми се спи!!!! Помооооощ!!!!!!!!!

В горчиво приемат ли многодетни "партньори" ?Mr. Green Ние сме си семейство по всички показатели освен 1 - нямаме документ за това. Има ли други като нас? Сещам се един път пред един нотариус: нотариуса ни пита имаме ли нещо общо ( с мъжа ми де) , защото имаме един и същи адрес в личната карта. А мъжа ми казва: "Не , нищо! Само две деца!"  Добре че тогава бяха само 2  Laughing
Не че мъжа ми ще се съгласи да отиде в "Горчиво" - Къци не ни е слабост.
Лек ден на всички. Аз бягам... да свърша най-вероятно пак едно голямо нищо.

# 269
  • Мнения: 487
Добро утро на всички!  bouquet
Я кажете кога ще е се снима и излъчи предаването,че да ви гледам.
Хелла,я не се коркай толкова - аз отдавна съм се примирила,че медали за образцови домакини не раздават Laughing и често ми се случва да оставям къщата все едно е минал тайфун през нея....То и понякога няма оправия - ти го подкарваш от единия край,те го довършили след теб... Laughing
Аз да ви се оплача в градината какво поредна глупост са измислили!Вики(големия) подготвят някакви танци(уж тайни де) за края на учебната година.До тук много хубаво,но...госпожата,която ги тренира(рок енд рол играели   Mr. Green) искала всеки да занесе един чифт дънки,блуза,дънково яке,кърпа за главата и очила и това да стои постоянно там - за тренировките!Е,тази жена в кои години живее?Как да й обясня,че момчетата ми имат по два чифта дънки,а дънково яке даже и нямаме(аз не съм много фенка на дънковите якета)?Да искам назаем- не върви,те ги искат постоянно там да стоят...Абе в голяма чуденка съм.
Айде стига съм ви надувала главите с глупости!
Лек ден на всички от мен!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт