Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Честито бебче и нова темичка

# 31
  • Мнения: 1 924
Райна , готова си Grinning

# 32
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 547
и аз да се разпиша
Всичко е изгладено и подредено .
Имам въпрос -купих шише и биберони ама кога да ги стерилизирам.Може ли сега и бибата ще я сложа в кутийка а шишето  newsm78 незнам .Ох вече бебе може да тръгва ако иска само дето пак почнах да рева като магаре от два дни и ме гони яко депресарското.Днес се обезкосмих на всякъде +ръцете.
Утре моя мъж ми е обещал да ме води в морската на бира.
Тина 78 аз мила много търсих такива нощнички защото ме посъметваха за родилното да взема такива те са като гащеризонче.Да ама намерих само едно в зелено на котенца с панделки.Много са готини .

# 33
  • Мнения: 3 089
че защо сега? като дойде бебето - тогава.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 877
Здравейте Hug

Да ни е живо и здраво новото бебешоче Кристиан и само такива хубави вести да има в нашата темичка!!! Heart Eyes

Аз днес бях на преглед - измериха ни тоновете (много са добри Heart Eyes) и се гледахме на видеозон. Бебо продължава да е с две седмици назад, както си върви от много време (изглежда овулацията ми е била по-късно) и сега тежим 2530гр. Аз съм впечатлена (ако наистина е толкова де) понеже Йоанна си се роди на термин и беше 2450гр Mr. Green.

Все още нямам точна дата за секциото, ама такива били процедурите... Както и да е, важното е, че се поуспокоих доста.

Според мен сутиените за кърмачки и подплънките за кърма са НЕОБХОДИМОСТ! Аз ползвах доста дълго време (сигурно до към 8-ия месец). В болницата нямах, в резултат на което постоянно бях с мокра и жълта нощница - ужасно Confused. Аз лично ползвах еднократните, но мисля, че другите ще са по-евтини, така че сега мога да пробвам от тях.

# 35
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 547
Защо сега рева  Mr. Green или за бибероните-или не питаш мен  Crazy Sick.

# 36
  • Мнения: 1 531
eiphnh, мнооооооооооооогооооо се радвам, че си ок - много ми беше тегаво наистина без никакаво инфо  Hug

една мама, БРАВО - стискай ни и на нас палци за такова бързичко раждане  Crazy

веси, честито и да ти е здраво племенничето   bouquet

лейди лу, браво пък за темичката - много ме кефи бебечето, дето се протяга  Mr. Green

за 9 месеца аз ще ходя на 17ти - за пешните състояния  Peace  точно от това имам нужда  Peace

леле, миленка, късмет ти желая, ако се случи нещо "изненадващо"  Praynig

мен иначе за падането още не ми е смешно - много се стреснах
 ooooh!

ако знаете обаче как се притеснявам на моменти от раждането  newsm09   например снощи, щото сама спах, че мъжо кара нощни, и до 3ч. се тресох от нерви, че ще взема да раждам всеки момент    alert

# 37
  • София
  • Мнения: 1 877
Ниночка Hug!!!

Я ме светнете за тези лекции... Кога, къде, за какво, че да взема и аз да дойда, да не си остана непросветена Mr. Green.

Иначе късно вечер и мен ме хваща яко паника... Особено ако съм сама, направо к'ви мисли ми минават през главата...

# 38
майче,  да те питам за прегледа на очните дъна. вторият път като беше в частната клиника дали пак ти капаха капки, щото аз днес ходих и лекарката само ми светеше с някаква светлина в очите (онова с "б"), но без да ми сложи капки. малко ме притеснява да не би да не си е свършила работата докрай

# 39
  • Мнения: 3 089
ааа, моят втори път беше наужким. тя жената си ми пазеше досието в компа и каза, че не вижда смисъл пак да ме мъчи  спреглед. само ми светна в очита и каза "ми да, същата работа" и прекопира диагнозата от първия път.

Защо сега рева  Mr. Green или за бибероните-или не питаш мен  Crazy Sick.
за стерилизацията говорих, но си права, че и за реването може да иде реч  Mr. Green

# 40
  • Варна
  • Мнения: 30
Здравейте и от мен, май-чета. Simple Smile
Да се запиша и аз в новата темичка. С бебко сме добре. Той си ритка и си се протяга - явно още има място. А аз -  не ме отминаха повечето "екстри" на бременноста  - и отоците, и гаденето в последните месеци, и болките в китките и т.н. Добре че остана още малко. А и нямам търпение да си гушна бебко вече. На 18.04 съм на ЖК и ще го видим колко голям е станал.  Избрах си креватчето и количката, остана да видим и ваничката каква ще бъде - майка ми и свеки ще ги купят, когато бебо се роди. От племенника ми имам доста дрешки, повечето още необличани, та няма да има нужда нищо да се купува отсега - само комплекта за изписване. Пък после, като си се разхождаме с бебо ще мога сама да си му купя, каквото ми хареса. Аз май пак се поувлякох  Embarassed.Чао и лека вечер на всички  bouquet

# 41
  • Мнения: 832
rossita и аз мислех да не купувам нищо, че имаме от каката, обаче сърце юнашко не изтрая и днес сериозно се развихрих...мъжа принципно не ми казва нищо, но преди малко като гордо му показвах покупките измрънка нещо от сорта "а, да спираме вече..."  Mr. Green
остана САМО комплекта за изписване  Embarassed

# 42
  • Мнения: 121
И аз да се разпиша в новата тема  Grinning
Честито племениче на Весито Grinning
Днес и аз понапазарувах, изпрах малко от дрехите на каката изгладих, утре едно чистене и готово. И чакаме бебо да се размърда Grinning. И ние имаме от каката ама новичкото си е друго. Ходих до произведено в България една голяма обиколка направих има доста детски щандове  Grinning

# 43
  • Мнения: 373
Здравейте мами, Laughing
да се запиша и аз в новата хубава темичка Simple Smile.
И да се поотчета също така.Изкарах една бърза пневмонийка и пих малко антибиотиче, но слава богу малката ми беба е добре.Simple Smile В сряда бях на консултация и всичко и беше наред.Тоновете са и хубави и чисти , а тя си е по-енергична от всякога(даже понякога ми се иска да не е толкова шавлива Mr. Green) и тежи 2.700 Grinning. И понеже имам адски болки отдолу, настоях за "ръчен" преглед, от който стана ясно , че главата на беба е наместена за излизане вече.Слава богу , разкритие нямам , но до 10-15 дни може и мен да запишете в началото на темата Mr. Green Mr. Green
Най-накрая си уговорих среща с лекарката,при която ще раждам в Шейново и съм много доволна от което.
Хайде стига "хвалби" от мен.

За кърмаческия сутиен- аз си купих EmbarassedНе знам дали ще го нося, защото ми е неудобен за момента , но може и да се наложи.

# 44
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 547
Mina_21   и аз се чудех къде пак изчезна


с реването и депресията загрявам от сега  Mr. Green а за стерилизацията питам щот идея нямам непосредствено преди да му го пъхна в устата ли трябва да е обработено.
 
Божкеее на мен ми остават по-малко от 10 дни до срещата и изобщо не съм готова имам чувството че няма да се оправя с човечето  и като се гладам -ми то в мен грам майчинско чувство няма.Мноооого ми е странно  Sick

Общи условия

Активация на акаунт