Вярвате ли на астролози, гледачки и ясновидци?

  • 4 032
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Бъдещето си го избираме сами.  На мен врачки са ми познавали перфектно миналото, включително и имена и събития, за които е нямало как да знаят. Бъдещето не можаха да познаят - случи се точно обратното на предсказанията. Врачката може да ти опише един от вероятните варианти - но дали ще се случи така или не си избираш сама.
Peace Да то4но така.Само бих искала да допълня Peace
Има много опции да променим на6ето"бъде6те" и това може да го направим само като сменим на4ина си на мислене върху дадена ситуация.Ако сме негативни...то тогаа се слу4ват ужасни не6та...ако сме позитивни..обратното.Тъй като ние с на6ите мисли творим на6ата реалност...или действителност.Има много варианти ...вра4кат ни казава само един от тях  ....но какво 6те се слу4и ...това е само  в на6ите ръце.
Peace

# 31
# 32
  • Мнения: 8 999
НА АСТРОЛОЗИ НЕ ВЯРВАМ - не знам колко хороскопа са ми правили навремето, но нито се случи така, както беше казано, нито дори е имало някаква малка вероятност да се случи. НА ВРАЧКИ СЪЩО НЕ ВЯРВАМ. Но ще ви разкажа една случка, ако ви се чете: още не бях навършила 30г., но всичките ми роднини ме обявиха за стара мома и така ме бяха депресирали, че наистина бях склонна да се омъжа за първия срещнат, само и само да замлъкнат с натякванията си. Имах по това време едно гадже, което беше що годе сносно и с огромни компромиси бих го взела за съпруг. Чувам за някаква врачка и, понеже беше много близо до офиса ми, притичах. Чаках 2-3 часа, докато ми дойде реда и като влязох, още преди да съм поздравила, тя ме подхвана: "Да ти имам проблема на тебе! За това ли си дошла? Кажи на родителите си, че ще се ожениш, няма да останеш стара мома и ще имаш две породени деца. Но този, с когото си в момента, не е за теб. Ще си нещастна с него. Ще имаш чудесен брак, но ще стане след като навършиш 33 г. Познаваш го човека, но сега не се сещаш за него - едър, светъл, с бяла престилка. Хайде сега отивай и си живей спокойно - като го видиш, ще разбереш, че е той." Аз бях определено стресната и започнах да човъркам мозъка си за този мъж, но не се сещах кой може да е. Прятелките ми се майтапеха, че сигурно врачката е имала предвид кварталния месар. Бях забравила съвсем за тази случка и няколко дни преди рождения ми ден /точно навършвах 33 г./ идва една приятелка с невероятна новина - мое старо гадже, голям любов бяхме като бяхме на 19-20, но тогава ме беше страх да се обвъзвам сериозно и затова скъсах с него, а той почти веднага след това се ожени /почти по принуда, но това е друга история/, та този мъж се бил развел! Обадих му се веднага и го поканих на купона, там наново пламнаха старите чувства. Още от следващия ден заживяхме заедно, родих за 2 г. две деца и до ден днешен съм благодарна на бившата му жена, че го напусна. Той е почти два метра висок, синеок, рус, и е лекар! /Бях бременна с второто дете, когато се присетих за онази врачка и предсказанието й и направо изтръпнах - всичко се беше случило така, както тя каза/ 

# 33
  • Мнения: 1 120
Не вярвам  Naughty
Ходила съм доста отдавна, не бих повторила.

# 34
  • Мнения: 4 621
Не, не вярвам Naughty

# 35
  • София
  • Мнения: 2 381
baibibi , не вярваш, ама, е познала жената.  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 2 407
Един, два пъти и не ми познаха,ама въобще.

# 37
кажете някоя гледачка в софия, така от по-известните ако има такива Simple Smile искам да отида

# 38
  • Мнения: 196
кажете някоя гледачка в софия, така от по-известните ако има такива Simple Smile искам да отида

Тук има от известните.
Ясновидещи, магове и врачки
Освен това можеш безплатно да зададеш въпроса си в техния форум.

# 39
  • Мнения: 6 472
Абсолютно не вярвам в такива неща! Окачествявам ги в графата "измишльотини"

# 40
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Абсолютно не вярвам в такива неща! Окачествявам ги в графата "измишльотини"
PeaceШарлатани,които се препитават от нещастието на хората.  GrinningМоже и да има ясновидци,но истинските никога не претендират за пари Naughty ,а всеки каквото пожелае и ако желае да им остави.

# 41
  • Мнения: 576
Категорично не вярвам!

# 42
Не вярвам на разни шарлатани и псевдонадарени. Това е грях да лъжат хората изпаднали в немилост!

# 43
  • Мнения: X
На астролози-да...но на гледачки и ясновидци Naughty

Общи условия

Активация на акаунт